تالارهای پادشاه ایرانی

بازگشت   تالارهای پادشاه ایرانی > هنر > فیلم و سینما

فیلم و سینما تمامي مباحث در مورد فيلم ، سينما و تئاتر در اينجا

پاسخ

ابزارهای تاپیک

قدیمی 25/05/2012
آواتار raya
raya raya آفلاین است
مدیر ارشد بازنشسته تالار ها

مدال افتخار پادشاه ایرانی مدیر ارشد ماه کاربر اخلاق ماه مدیر نمونه ماه 

نام: الهام
جنسيت: زن
شغل: فعلا دانشجو
مدرک تحصيلی: فوق دیپلم و دانشجو کارشناسی
سپاس: 8,613
از این کاربر 12,658 بار در 6,226 پست سپاسگزاری شده
اعتراض ها: 6
به این کاربر 1 بار در 1 پست اعتراض شده
چوب: 20,039,986
گزارش بی‌بی سی درباره فیلم «اگه بمیری می‌کشمت!»

فیلم گلشیفته فراهانی تابو‌ها را می‌شکند!

هفتمین جشنواره فیلم کرد لندن، بهانه‌ای شد تا شبکه دولتی انگلیس از موج اسلام خواهی مردم انقلابی خاورمیانه عقده گشایی کند.
جام نیوز: شبکه بی‌بی سی روز دوشنبه ۲۱ نوامبر (۳۰ آبان ماه) با اعلام خبر شروع هفتمین جشنواره فیلم‌های کرد لندن، طی گزارشی و در توضیح یکی از فیلم‌های این جشنواره با تابو خواندن خواسته‌های دینی مردم منطقه، تلاش کرد از رشد فزاینده اسلام خواهی مردم انقلابی کشورهای عربی عقده گشایی کند.

بی‌بی‌سی درباره فیلم «اگه بمیری می‌کشمت!» گفت: «این فیلم گرچه گاهی اشک تماشاچیان را درمی آورد اما با زبان کمدی، آن‌ها را بار‌ها می‌خنداند و بسیاری از تابوهای فرهنگی و مذهبی خاورمیانه! را به چالش می‌کشد».

شایان ذکر است، گلشیفته فراهانی، که پیش از این در چندین فیلم هالیوودی نقش ایفا کرده بود در این فیلم بدون حجاب و با وضعیت نامناسب بازی کرده است.

گزارشگر بی‌بی سی در راستای دامن زدن به آشوب‌های خیابانی سوریه در گفتگو با یکی از کارگردان‌های این جشنواره که از کرد‌های سوریه است به انتشار صحبت وی پرداخت. این کارگردان مدعی شد: «در سوریه به خصوص به عنوان یک فیلم ساز نمی‌توان دوربینت را روشن کنی و فیلم بسازی اما من مطمئنم آن روزی که ما در وطنمان سوریه فیلم بسازیم نزدیک شده است.»

گفتنی است، شبکه بی‌بی سی در راستای سیاست اسلام ستیزی، با انتخاب سوژه‌های ضددینی تلاش می‌کند موج اسلام خواهی مردم منطقه را به همراه بایکوت خبری کمرنگ جلوه دهد.

چندی پیش نیز در پی اقدام یک دختر مصری در پخش عکس‌های کاملا برهنه خود و دوست پسرش در اینترنت، بی‌بی سی که با ذوق زدگی تمام با انتشار این خبر از وی حمایت کرده بود وقتی که با واکنش منفی و تند مصری‌ها به کار زشت و مستهجن این دختر مواجه شد مجبور به عقب نشینی و تغییر موضع شد.

شبکه بی‌بی سی اعتراف کرد که جامعه مصر چه پیش از مبارک و چه در زمان مبارک، هیچ وقت به چنین کار زشتی که علیاء ماجده انجام داده، دست نزده‌اند.

برگ از درخت خسته میشه پاییز همش بهونست !

قدیمی 25/05/2012
آواتار raya
raya raya آفلاین است

سرانجام بازیگری که کشورش را ترک کرد و به سینمای هالیوود پیوست،چیزی جز بی اخلاقی نبود.
فارس: سرانجام بازیگری که کشورش را ترک کرد و به سینمای هالیوود پیوست،چیزی جز بی اخلاقی نبود.

انتشار عکس نیمه برهنه «گلشیفته فراهانی» در فیس‌بوک و پس از آن دیگر سایت‌های اینترنتی واکنش بسیاری از سینما دوستان را برانگیخت که چرا بازیگری که یک روز با بازی در نقش مادری فداکار در فیلم «میم‌ مثل مادر» خوش درخشیده بود، با پناه بردن به سینمای غرب امروز افتخارش این است تا به حراج گذاشتن نجابتش، عکسش بر جلد یک مجله فرانسوی منتشر شده است.

آنچه که در ابتدا به نظر می‌رسید که توطئه‌ای است برای هرچه بدنام‌تر شدن این بازیگر فراری، در کمال تاسف اولین بار توسط خود او با افتخار در صفحه فیس‌بوکش منتشر شده است.

گلشیفته که روزی در عرصه سینمای ایران اسلامی فعال بود، پیش از این نیز برای بازی کردن در یک فیلم درجه ۳ یا ۴ غربی، تن به بازی در صحنه‌های غیراخلاقی داده بود، امروز با اینکارش بر آن ذره محبوبیت جا مانده در دل طرفدارانش به حرمت نقش‌هایی که در ایران آفریده بود، پشت پا زد.

گویا این عکس از فیلم کوتاهی به نام مکاشفه‌ها برداشته شده که بازتابی از تنش و ناراحتی غرب از انقلاب‌های عربی و بیداری اسلامی است.

قدیمی 25/05/2012
آواتار raya
raya raya آفلاین است

فیلم گلشیفته فراهانی در شبکه خانگی

نخستین فیلم سینمایی فرزاد موتمن در مقام کارگردان با عنوان «هفت پرده» که حدودا ده سال قبل یعنی در سال 79 تولید شده بود ولی به دلیل مضمون صریح اجتماعی اش هیچ گاه فرصت اکران عمومی نیافته بود، به شبکه نمایش خانگی عرضه شد.
سایت روزنامه ایران: نخستین فیلم سینمایی فرزاد موتمن در مقام کارگردان با عنوان «هفت پرده» که حدودا ده سال قبل یعنی در سال 79 تولید شده بود ولی به دلیل مضمون صریح اجتماعی اش هیچ گاه فرصت اکران عمومی نیافته بود، به شبکه نمایش خانگی عرضه شد.

یکی از نقشهای اصلی این فیلم را گلشیفته فراهانی بازیگر مهاجر ایرانی بازی میکند و «هفت پرده» در زمان خود دومین تجربه بازیگری فراهانی بعد از «درخت گلابی» بود!

فریبرز عرب نیا، مهدی احمدی، عسل بدیعی، ماهایا پطروسیان، مجید مشیری و مانی کسراییان دیگر بازیگران فیلم بوده اند ضمن اینکه بهزاد فراهانی هنرمند بزرگ تئاتر ایران و پدر گلشیفته هم در این فیلم یکی از نقشهای مکمل را ایفا کرده است.

جالب اینجاست که هرچند تابستان امسال شایعاتی درباره اکران محدود این فیلم مطرح شد و حتی ماه رمضان به عنوان تاریخ احتمالی اکران آن پیش بینی شد اما هیچ کدام از عوامل فیلم و حتی خودِ موتمن از سرنوشت این فیلم آگاهی نداشتند تا اینکه به ناگاه این فیلم بدون حتی یک خط تبلیغ به صورت گسترده وارد شبکه نمایش خانگی شد. احتمالا دست اندرکاران شرکت سینما رسانه آسیا که پخش این فیلم را برعهده داشته اند، این احتمال را میدادند که اطلاع رسانی پیش از موعد درباره پخش این فیلم ممکن است سبب ساز سوء تفاهم نسبت به چگونگی دریافت مجوز پخش آن شود و برای همین به صورتی کاملا چراغ خاموش و بدون کمترین پیش زمینه ای فیلم را در شبکه نمایش خانگی توزیع کرده اند.

توزیع این فیلم نه تنها در تهران بلکه در شهرستانها نیز انجام شده و تیراژ تقریبی آن حدود 250 هزار نسخه بوده است!یک نکته درباره طراحی اینسرت این فیلم جلب توجه میکند و آن هم اینکه در بالای نام این فیلم با فونتی درشتتر از نام کارگردان و سایر بازیگران نام گلشیفته فراهانی آمده است .

قدیمی 25/05/2012
آواتار raya
raya raya آفلاین است

گلشیفته فراهانی با هفت پرده به سینما می آید +تصاویر فیلم

به گزارش فارس، شهرام مكری از اكران دو فيلم هفت پرده ساخته فرزاد موتمن و اشكان، انگشتر متبرك و چند داستان ديگر در سینماها خبر داد.

شهرام مكري كارگردان سينما در مورد تاريخ اكران فيلم سينمايي «اشكان، انگشتر متبرك و چند داستان ديگر»، اظهار داشت: در مورد اكران فيلم سينمايي «اشكان، انگشتر متبرك و چند داستان ديگر» با شهرداري وارد مذاكره شد‌ه‌ايم و قرار بر اين شد تا شركت وراهنر دو فيلم سينمايي «هفت پرده» ساخته فرزاد موتمن و «اشكان، انگشتر متبرك و ...» را به اكران عمومي درآورد.

وي در ادامه افزود: قرار بود «اشكان انگشتر متبرك و چند داستان ديگر» در گروه هنر و تجربه به نمايش درآيد اما اين گروه هم فعلاً وضعيت روشني ندارد.

در خلاصه داستان فيلم سينمايي «اشكان، انگشتر متبرك و چند داستان ديگر» آمده است: دو دوست كه قصد سرقت از يك جواهر فروشي را دارند، به دنبال يافتن نفر سومي براي همراهي در اين كار هستند.

«هفت پرده» نخستين فيلم بلند فرزاد موتمن است كه در سال 79 ساخته شد و در نوزدهمين جشنواره فيلم فجركانديداي دو جايزه بود و موفق شد جايزه بهترين سيمرغ بلورين بهترين بازيگر نقش دوم زن «ماهايا پطروسيان» را نصيب خود كند.

اين فيلم داستان چهار جوان- معلم زبان، دانشجوي فلسفه، راننده و كارمند - است كه هر كدام به دلايل خاصي دست به سرقت مي‌زنند و... فريبرز عرب‌نيا، ماني كسرائيان، مهدي احمدي، شاه علي سرخاني، ماهايا پطروسيان، گلشيفته فراهاني و عسل بديعي بازيگراني هستند كه در اين فيلم حضور دارند.

قدیمی 25/05/2012
آواتار raya
raya raya آفلاین است

حضور گلشیفته فراهانی پس از 10 سال در ماه رمضان

در حالی که یک سایت رسمی نزدیک به دولت خبر از اکران فیلم هفت پرده درماه رمضان را داده است به نظر می رسد که انتشار خبر اکران این فیلم با بازی گلشیفته فراهانی با واکنش رسانه های اصولگرا مواجه خواهد شد .
به گزارش آخرین نیوز به نقل از پارس توریسم، پیش از این اکران فیلمی از ایرج قادری پس از سی سال جنجالها وحواشی فراوانی را به وجود آورده بود وحالا یک سایت نزدیک به دولت خبرداده که فیلم هفت پرده به کار گردانی فرزاد موتمن وبازی فریبرز عرب نیا وگلشیفته فراهانی قرار است ماه رمضان (در طرح اذان تااذان)درسینماها اکران شوند .
فریبرز عرب‌نیا، مهدی احمدی، عسل بدیعی، گلشیفته فراهانی، مانی کسراییان، مجید مشیری، ماهایا پطروسیان و بهزاد فراهانی از جمله بازیگران این فیلم هستند.
این در حالی است که وضعیت اکران بسیاری از فیلمهای کار گردانهای مطرح سینما همانند ابراهیم حاتمی کیا ،کمال تبریزی ،رسول صدر عاملی مشخص نیست

کاربر زیر بخاطر پست مفید از raya سپاسگزاری کرده اند :

قدیمی 25/05/2012
آواتار raya
raya raya آفلاین است

گلشیفته: مخالف اعتقاداتم بازی نمی کنم

من نمی توانم نقش یک تروریست را بازی کنم چون نمی توانم بپذیرم هر کسی که از خاورمیانه می آید تروریست هست.
البرز: گلشیفته فراهانی در مصاحبه ای با یک منتقد سینمایی که یک سایت خبری آن را منتشر کرده گفت: اگر نقشی مخالف اعتقاداتم باشد نمی توانم آن را قبول کنم.

در مصاحبه ای با "پرویز جاهد" منتقد فیلم و در پاسخ به سئوال وی که پرسید به عنوان یک بازیگر وقتی نقشی به شما پیشنهاد می شود چگونه با آن برخورد می کنی؟ گفت: « اگر نقشی مخالف اعتقاداتم باشد، نمی توانم آن را قبول کنم. مثلا من نمی توانم نقش یک تروریست را بازی کنم چون نمی توانم بپذیرم هر کسی که از خاورمیانه می آید تروریست هست. بازیگرها دستشان در انتخاب نقش خیلی مواقع بسته است اما می دانم که حداقل آن چیزی که بازی می کنم نباید ۱۸۰ درجه با آنچه که فکر می کنم، فرق داشته باشد».

2 کاربر زیر بخاطر پست مفید از raya سپاسگزاری کرده اند :

قدیمی 06/07/2012
آواتار raya
raya raya آفلاین است

(فقط كاربران عضو مجاز به دیدن لینک ها هستند)

بهزاد فراهانی در برنامه ای که به مناسبت جشنواره کیش برگزار می شد، با ذکر خاطره ای خاص، ظاهراً طعنه ای نثار دخترش گلشیفته ، کرده است. به گزارش "انتخاب" ؛ وی در این برنامه در پاسخ به سئوال مجری که از او خواست خاطره ای را مطرح کند ، بدون دلیل خاصی به خاطره مشترکش با مرحوم فتحی بازیگر نقش عمرعاص در سریال امام علی (ع) اشاره کرد. وی گفت : ما در یکی از مناطق جنوبی کار فیلم برداری را انجام می دادیم و شبها برای استراحت به هتلی در بندر عباس می رفتیم . یک دکه کوچک در مسیر بود که گاهی آنجا می ایستادیم و خرید می کردیم .

یک روز که آنجا بودیم ، دختری جوان به انجا آمد و توهین های بدی را نثار پیر مردی که صاحب دکه بود کرد و رفت . فتحی از او پرسید : چرا جوابش را ندادی ؟ پیر مرد مکثی کرد و سرش را پایین انداخت و گفت : او دخترم بود ! برای همین پاسخی به او ندادم!
برخی بیان این خاطره از سوی بهزاد فراهانی را پاسخی تلویحی به افرادی می دانند که همواره از این بازیگر برجسته در مورد واکنشش به اقدامات غیراخلاقی دخترش ، سئوال می کنند. بهزاد فراهانی پیش از این در گفت و گویی در مورد اقدامات گلشیفته گفته بود: مسائل دخترم به من ارتباطی ندارد، این همه بدبخت در دنیا هست، بند کردید به دختر من!

کاربر زیر بخاطر پست مفید از raya سپاسگزاری کرده اند :

قدیمی 15/09/2012
آواتار raya
raya raya آفلاین است

نمایش فیلم ضدایرانی با بازی گلشیفته در سینماهای آمریکا

در این فیلم که ساتراپی به همراه "آنرد هپرنوند" آن را کارگردانی کرده داستان یک موسیقی دان ایرانی به نام ناصر علی خان به تصویر کشیده شده که پس از شکسته شدن سازش تصمیم می‌گیرد بمیرد و در هشت روز باقی مانده زندگیش وجوه مختلف زندگی وی روایت می شود.
در این فیم که در دهه 30 و 40 شمسی در تهران می گذرد، از زندگی ایرانی غیرواقعی و ضدمذهب تصویر شده است. در این فیلم بر خلاف واقع، هیچ کدام از شخصیت ها از مشترکات فرهنگ ایرانی بهره ای ندارند و همسان زنان غربی لباس می پوشند.
در صحنه‌هایی از فیلم با نمایش کاریکاتورگونه انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی مهاجرت افراد تحصیلکرده به خارج از کشور و به ویژه آمریکا رویدادی گریزناپذیر معرفی می‌شود.
همچنین حضور "گلشیفته فراهانی" در صحنه‌هایی غیراخلاقی از فیلم نشان می‌دهد که این فیلم کاملا پروژه‌ای برنامه ریزی شده برای تحقیر فرهنگ ایرانی در سینمای غرب بوده است.
این فیلم که درجشنواره برلین نیز حضور یافته، از هفته آینده نمایش سراسری خود را در سینماهای آمریکا آغاز می کند.
ساتراپی پیش از این با فیلم "پرسپولیس" موجی از خشم را در میان مسلمانان جهان جنجال ساز شده بود.
مهر

قدیمی 15/09/2012
آواتار raya
raya raya آفلاین است

من الان شيطان هستم
گلشیفته فراهانی: فاجعه بود/ پدرم از برهنه شدنم خوشحال شد/ خانواده ام را گروگان می گیرند/ در سینمای ایران بدتر از سگ با تو رفتار مي‌كنند

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir)
گلشیفته فراهانی در تازه ترین اظهارات خود درباره حرکت غیر اخلاقی اش توضیحاتی عجیب و البته متناقض و ایضا مضحک ابراز کرده است. او در گفتگویی با روزنامه گاردین به بیان نظرات خاص و شاذ خود درباره ایران و فضای اجتماعی آن و هم چنین سینما پرداخته است و از سینمای ایران به عنوان شکنجه گاه یاد کرده است.

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر «انتخاب» به نقل از فردا ؛ روایت روزنامه گاردین از عمل وی اما اینچنین آغاز می شود ؛« فراهاني در ويدئويي سياه و سفيد همراه با «اميدهاي جوان» سينماي فرانسه، كه تعدادشان به 30 نفر مي‌رسيد، حاضر شد تا «سزارز» را تبليغ كند. سزارز «اسكار فرانسوي‌ها» است و او در اين مراسم بازي نقشي كه در كمدي موفق «سي‌تو موئق، ژت‌تو» (اگر بميري مي‌كشمت!) داشت، نامزد دريافت جايزه شده بود. در اين تبليغ از هر يك از هنرپيشگان خواسته شد يكي از لباس‌هاي خود را از تن خارج كنند تا «جسماً و روحاً» هنر خود را به نمايش بگذارند. فراهاني تصميم گرفت (....)را در معرض نمايش قرار دهد و در اين حال گفت: «من به روياهاي شما تجسم مي‌بخشم.» اما آنچه پس از اين حادثه در ايران اتفاق افتاد مشابه زلزله‌اي فرهنگي بود.»

گاردین در توصیف وضعیت فراهانی پس از نقل این امر نوشته است:« او در حالي كه سرش را در دستانش گرفته بود گفت: «فاجعه بود! دقيقاً نمي‌دانم چند ميليون نفر فرداي آن روز نام مرا در گوگل تايپ كردند، نمي‌خواهم بدانم...»

فراهاني در این مصاحبه با فرافکنی خاصی گفته است که هرگز قصد شوكه كردن ايرانيان يا تحريك آنها را نداشته است. او گفت: «من از سياست متنفرم. اين كار من نيست. هميشه همين‌طور است كاري مي‌كني و ناگهان سياسي مي‌شود. مي‌دانستم مشكل است. اما من اكنون در فرانسه زندگي مي‌كنم و بايد اينجا فعاليت كنم. بالاخره يا در اينجا هستم يا نيستم. اين مساله براي من و خانواده‌ام و كل جامعه ايران شوك‌آور بود. مساله خوب! اين است كه بحثي به راه افتاد كه در غير اين صورت هرگز پيش نمي‌آمد. من ديدم افرادي به من توهين مي‌كردند، بعضي پاسخ آنها را مي‌دادند و بعضي از من دفاع مي‌كردند و بعضي دوباره به من توهين مي‌كردند. درگيري‌هاي زيادي بين خانواده‌ها ايجاد شد....» و سپس حال و روز خانواده اش را چنین توصیف می کند:« خيلي بد بود. اين اولين باري بودكه آنها نتوانستند از من دفاع كنند. آتش چنان گسترده بود كه دامن آنها را نيز گرفت. من بايد بيشتر محتاط باشم. چون مي‌دانم آنها را گروگان! مي‌گيرند... اما پس از مدتي به دليل پيشينه پدرم ـ كه خود را از طبقات پايين جامعه بالا كشيد ـ احساسات آنها تغيير كرد. پدرم مي‌ترسيد من حمايت مردم را از دست بدهم. زيرا مردم براي او بسيار مهم بودند. او همه زندگي‌اش را براي مردم جنگيد و همه چيز را فرداي آنها كرد. اما پس از يكي دو ماه متوجه شد مردم بيشتر به من احترام مي‌گذارند و خوشحال شد!!! ...من افتخار مي‌كنم كه يك ايراني هستم. به ويژه زن ايراني!!!»

فراهاني در عین حال اعترافاتی خاص از نحوه برخورد با وی در غرب و ابزاری بودنش را بیان داشته است . او می گوید :« تبعيد مانند مرگ است. به عمق آن نمي‌توان پي برد تا زماني كه دچارش شوي. تمام دنيا مي‌خواهد تو را در نقش قرباني ببيند و تو را به آن سو مي‌كشاند زيرا دوست دارد بدبختي تو را نظاره كند. به همين دليل است كه فرانسوي‌ها در مورد حوادثي چون سوريه بسيار حساس هستند. مانند تماشاي فيلم مستهجني است كه در تو اين احساس را ايجاد مي‌كند كه از آنها خوشبخت‌تري، اما در واقع به آنها اهميتي نمي‌دهند. آنها مي‌گويند: «بياييد، ما از شما مراقبت مي‌كنيم، سپس از شما سوءاستفاده مي‌كنند و به شما پاسپورت نمي‌دهند. من تنها يك هنرپيشه هستم و مي‌خواهم فعاليت كنم.»

نکته تاسف آور دیگر در این گفتگو نگاه شیفته وار فراهانی به پاریس به عنوان یک شهر بی قید و بند است. او از زندگی بی قید در پاریس خشنود است و آن را اینچنین ابراز می کند:« براي اولين بار در زندگي خوشحالم كه زن هستم!پاريس شما را از هر گناهي كه فكر مي‌كنيد به خاطر زن بودن مرتكب شده‌ايد رها مي‌سازد! شما را پاك مي‌كند و احساس آزادي مي‌كنيد!!» او به روسري سفيدش اشاره می کند و مي‌گويد: «اين دوست قديمي من است، بزرگترين مشكل هنرپيشگان زن ايراني، دولت نيست بلكه دنياي بيرون است كه تصور مي‌كند ما با روسري از شكم مادر زاييده مي‌شويم!! به ليلا حاتمي نگاه كنيد. معمولاً پس از برنده شدن در مراسم اسكار (براي فيلم جدايي فرهادي) پيشنهادهاي كار زيادي به يك هنرپيشه ارايه مي‌شود، اما پيشنهادي به او نشده است در حالي كه او قادر است به چهار زبان صحبت كند.»

اما اوچ این گفتگو در جایی است که فراهانی به همه گذشته خود و حتی سینمای ایرا پشت پا می زند و با الفاظی خاص از آن یاد می کند . او کار در سینمای ایران شکنجه شدن به شمار آورده و با بیانی خاص در خصوص عملکرد فرهادی کنایه ها و طعنه هایی صریحی را به زبان می آورد.فراهانی از فيلمبرداري فيلم درباره الي مي‌گويد و اين كه فرهادي او را «شكنجه» مي‌كرد و او را مجبور مي‌كرد نيم ساعت در ساحل درياي خزر داد بزند و صبحانه آرد نخود بخورد تا صدايش در فيلمبرداري گرفته شود. به دليل ضربه‌اي كه بازيگر ديگر در خلال فيلم به او وارد كرد، پرده گوشش سوراخ شد اما كارگردان اجازه نداد تا انتهاي روز بعد و پايان فيلمبرداري به بيمارستان برود. آنها ديگر از آن زمان با هم صحبت نكردند. فرهاني مي‌گويد: «او دوست من است اما نمي‌تواند با من صحبت كند. او از ايران خارج مي‌شود و دوباره برمي‌گردد. اما من الان شيطان هستم. شك يكي از ابزار كنترل آنهاست.» او مي‌گويد: «من از هر فيلمي كه بازي كردم زخمي در بدن دارم.» و آستين و شلوارش را بالا مي‌زند تا آنها را نشان دهد و می گوید آنها بدتر از سگ با تو رفتار مي‌كنند. تو بايد مانند برده كار كني تا آنها را خشنود كني. اوضاع بايد اين گونه باشد. بايد در هر فيلمي احساس كني كه كار آخر توست.»

قدیمی 15/09/2012
آواتار raya
raya raya آفلاین است

پایان سقوط عبرت انگیز حامی فتنه ؛
سرانجام گلشیفته فراهانی روسپی شد! +تصاویر

بازیگر زن سینمای ایران که پس از فتنه 88 با خواندن اشعار القايي جوانان را تشویق به آشوب در کشور می کرد، چنان شخصیت بی هویتی پیدا کرده که هم اکنون نقش روسپی ها را در فیلم های دست چندم هالیوودی بازی می کند.
به گزارش (فقط كاربران عضو مجاز به دیدن لینک ها هستند) ، " (فقط كاربران عضو مجاز به دیدن لینک ها هستند) " فرزند " بهزاد فراهانی " از بازیگران سرشناس سینمای ایران ، پس از آنکه انحطاط اخلاقیش را با برهنگی و رقاصه‌گی در فیلمها به نمایش عموم گذاشت ، در آخرین گام سقوطش در گرداب مسائل غیر اخلاقی، با قبول نقش یک روسپی و توهین به هویت زنان افغانی ، بار دیگر تأسف اهالی هنر را بر انگیخته است.

در این فیلم که نویسنده فیلم نامه آن یک افغانی است ، این خواننده و بازیگر مستهجن نقش‌های سخیف ، عریان شده و روابط جنسی غیر اخلاقی با مردان دیگر برقرار می کند تا از این راه کسب معاش کند.

وی که نماد به اصطلاح یک زن افغانی است اعلام می کند که دیگر تسبیح را با یاد خدا نخواهد چرخاند!

گفتنی است "تهمینه میلانی" ، در مصاحبه ای درباره عریان شدن گلشیفته فراهانی اظهار داشته بود: " گلشیفته دختر من است

پاسخ

تاپیک های مشابه
تاپیک آغازگر تاپیک تالار پاسخ ها آخرین ارسال
فساد در سینمای ایران! از دید هنرمندان ایرانی Alireza_Mahan23 فیلم و سینما 15 24/08/2012 18:13

ابزارهای تاپیک

قوانین ارسال
شمانمی توانید تاپیک جدید ارسال نمایید
شمانمی توانید پاسخی ارسال نمایید
شمانمی توانید پیوست ارسال نمایید
شمانمی توانید پست های خود را ویرایش نمایید

کد بی بیفعال است
شکلک ها فعال است
کد [IMG] فعال است
کدهای HTML غیر فعال است

زمان محلی شما با تنظیم GMT +4.5 هم اکنون 17:36 میباشد.