تالارهای پادشاه ایرانی

بازگشت   تالارهای پادشاه ایرانی > هنر > مد و زیبایی و مقالات

مد و زیبایی و مقالات تمامی مقالات و عکس های مربوط به مد و زیبایی در اینجا

پاسخ

ابزارهای تاپیک

بهترین مدل‌های جهان از چه ماسک‌های زیبایی صورت استفاده می‌کنند
قدیمی 23/06/2015
آواتار Persian Lady
Persian Lady Persian Lady آفلاین است
مدير ارشد بازنشسته تالار هنر
مدیر ارشد بازنشسته تالار میراث فرهنگی و گردشگری

نام: رز
جنسيت: زن
سپاس: 2,605
از این کاربر 264 بار در 229 پست سپاسگزاری شده
اعتراض ها: 1
به این کاربر 0 بار در 0 پست اعتراض شده
چوب: 253,348
Icon002 بهترین مدل‌های جهان از چه ماسک‌های زیبایی صورت استفاده می‌کنند

بهترین مدل‌های جهان از چه ماسک‌های زیبایی صورت استفاده می‌کنند

سالخوردگی یک فرآیند کاملا طبیعی است اما می‌توان با استفاده از دانش پزشکی و تکنولوژی‌ها آن را کندتر کرد. اگر می‌خواهید شادابی و جوانی خود را به دست آورید باید به دنبال راه‌هایی باشید که چین و چروک‌های صورت خود را از بین ببرید. با استفاده از ماسک‌های زیبایی صورت و روش‌های طبیعی می‌توانید چین و چروک های صورت خود را از بین ببرید و چندین سال سن خود را کاهش دهید.

بهترین مدل‌های جهان ماسک‌های زیبایی صورت خود را به اشتراک گذاشتند

مشهورترین مدل های جهان از چه ماسک‌های زیبایی صورت استفاده می‌کنند؟

شما چگونه و با چه لوازمی از پوست خود مراقبت می‌کنید؟ الان در کیف تان چه محصول آرایشی و بهداشتی دارید؟
پاسخ مشهورترین مدل های جهان به دو سوال بالا را در زیر بخوانید; ماسک‌های زیبایی صورت مشهورترین مدل های جهان:
کارا دلوینگن: ماسک عسل و مخمر آبجو

من معمولا از محصولات طبیعی برای پوست صورتم استفاده می‌کنم، آن‌ها واقعا شگفت انگیز هستند. من معمولا محصولاتش را از فروشگاه‌ها می‌خرم اما شما اگر وقت داشتید خودتان می‌توانید ماسک‌های زیبایی صورت درست کنید. من معمولا از محصولات ترکیبی عسل و مخمر آبجو استفاده می‌کنم. و در مورد سوال دومتون باید بگم که الان من فقط ژل آناستازیا برای ابروهام و شانه موی سر دارم.
طرز تهیه ماسک‌های زیبایی صورت:

برای تهیه‌ی این ماسک مخمر آبجو(نصف قاشق چایخوری) را در آب حل کرده، یک قاشق غذاخوری عسل و یک قاشق غذاخوری روغن زیتون به آن اضافه کنید. سپس به اندازه‌ی یک چهارم قاشق چای‌خوری سرکه سیب را به آن‌ها اضافه کرده و همگی را مخلوط کنید و روی صورت خود که کاملا تمیز کرده‌اید بمالید. به مدت ۲۰ دقیقه استراحت کنید. سپس با آب ولرم صورت خود را بشوئید. نقش معجزه‌آسای آن را پس از مدتی روی پوست خود خواهید دید.
جردن دان(jourdan dunn): روغن سیسلی

من معمولا از روغن سیسلی استفاده می‌کنم، این روغن سزشار از مواد مغذی مانند امگا ۳ و امگا ۶ است و برای پوست بسیار مقوی است. من پس از این‌که از این روغن استفاده می‌کنم احساس می‌کنم که صورتم چقدر نرم و شاداب شده است.
من الان در کیفم برس مو دارم، دستمال مرطوب کننده جانسون و وازلین طبی برای درخشندگی لب‌هام.
طرز تهیه ماسک‌های زیبایی صورت :

اگر نتوانستید این کرم را بخرید، خودتان می‌توانید ماسک‌های زیبایی صورت با همان ویژگی‌ها درست کنید. زرده‌ی یک تخم‌مرغ، یک قاشق مرباخوری آب‌پرتقال و یک قاشق مرباخوری روغن بادام را به شیره نارگیل اضافه کرده و به صورت می‌مالیم و پس از ۲۰ دقیقه آن را بشویید. این ماسک برای نرم کردن و شادابی پوست های معمولی بسیار مفید است.
کارلی کلوس: روغن caudalie

من پوست بسیار خشکی دارم برای همین همیشه از مرطوب کننده‌ها استفاده می‌کنم. علاوه بر این من همیشه یک قطره روغن caudalie را به همراه کرم هایی که به صورتم میزنم استفاده می‌کنم. در کیفم فقط آرام‌بخش rosebud و یک بسته شکلات داغ دارم.
یک ماسک عالی برای پوست‌های خشک:

اگر پوست صورت‌‌تان خشک است و سریعا خسته و شکسته می‌شود کافی است یک زرده تخم مرغ خام را با ۵ قطره لیمو ترش مخلوط کرده و در پوست همان تخم‌مرغ با کمک یک قاشق چای‌خوری کاملا بزنید و سپس روی پوست صورت‌تان بمالید. لازم است احتیاط کنید و برای دور چشم از این ماسک نزنید، ۲۰ دقیقه به پشت دراز بکشید تا زرده خوب خشک شود و سپس صورت خود را با آب ولرم بشوئید. دقت کنید که تا یک ساعت صورت خود را با صابون نشویید.
لیو ون: ماسک سفیده تخم‌مرغ

در طول هفته مدها به دلیل آرایش‌های سنگین پوست ما به شدت خشک می‌شود، من به طور معمول هفته‌ای یک بار از ماسک های صورت استفاده می‌کنم، اما در طول هفته‌ی مد هر روز برای صورتم ماسک می‌گذارم. من معمولا از ماسک های صورت کره‌ای استفاده می‌کنم و خیلی وقت ها هم خودم ماسک سفیده تخم‌مرغ درست می‌کنم و به صورتم می‌زنم. من الان در کیفم کرم دست و صورت و تقویت کننده لب استی لادر دارم.
طرز تهیه ماسک سفیده تخم‌مرغ:

چون سفیده تخم‌مرغ حاوی مقادیر زیادی پروتئین است برای پوست بسیار مفید است. در این ماسک لازم نیست ماده‌ی دیگری اضافه کنید تنها کافیست سفیده تخم‌مرغ را جدا کرده و به هم بزنید. آن‌قدر به هم بزنید تا به صورت کف سفیدی درآید. سپس آن را به روی صورت خود بمالید و اجازه دهید ۱۵ دقیقه روی صورت‌تان بماند. بعد از ۱۵ دقیقه ابتدا با آب گرم و سپس با آب سر بشویید.
کوکو روچا: ماسک عسل

معمولا آرایش کردن باعث خرابی پوست می‌شود، مهم‌ترین کار این هست که اجازه نمیدم آرایش زیاد روی پوستم بماند و تا جای ممکن میذارم پوستم نفس بکشد. ماسک‌های زیبایی صورت عالی هستند من اغلب از ماسک موم عسل هم اغلب استفاده می‌کنم. الان هم محصولات آرایشی استاد جورجیو آلمانی را در کیفم دارم.
طرز تهیه ماسک‌های زیبایی صورت:

کمی موم عسل را به صورت نازک روی پوست بکشید و بعد از ۱۵ دقیقه آن را با آب ولرم بشوئید. به زودی می‌بینید که چگونه چین و چروک‌های صورت تان از بین می‌رود.
دوستت دارم ای خیــال لطیف
دوسـتت دارم ای امیــدِ محــآل

5 تاپیک آخر توسط Persian Lady
تاپیک تالار آخرین ارسال کننده پاسخ نمایش آخرین پست
خیانت همسر به چه علت و چه باید کرد؟ دانستنیهای پس از ازدواج (زندگی مشترک) Persian Lady 0 1317 06/09/2015 11:26
دعا برای پیدا کردن اشیاء گمشده دعاها و نیازها Persian Lady 0 1609 06/09/2015 11:19
آیا می توانیم مرجع تقلیدمان را عوض کنیم؟ مباحث مذهبی Persian Lady 0 1190 06/09/2015 11:17
دجال کیست و زمان ظهور دجال چه موقع است؟ مباحث مذهبی Persian Lady 0 1107 06/09/2015 11:14
آیا هر نفرینی مستجاب می شود؟! مباحث مذهبی Persian Lady 0 1103 06/09/2015 11:12

پاسخ

ابزارهای تاپیک

قوانین ارسال
شمانمی توانید تاپیک جدید ارسال نمایید
شمانمی توانید پاسخی ارسال نمایید
شمانمی توانید پیوست ارسال نمایید
شمانمی توانید پست های خود را ویرایش نمایید

کد بی بیفعال است
شکلک ها فعال است
کد [IMG] فعال است
کدهای HTML غیر فعال است

زمان محلی شما با تنظیم GMT +4.5 هم اکنون 09:23 میباشد.