PDA

نمایش نسخه کامل : خريديخچال فريزر

صفحه ها : [1] 2

ali2000
20/02/2008, 19:33
با000/000/15چه يخچال فريزري ميتونم بخرم.درضمن ميخوام كه دوقلوباشه

KING
20/02/2008, 21:59
با000/000/15چه يخچال فريزري ميتونم بخرم.درضمن ميخوام كه دوقلوباشه

دوست عزيز ليست قيمتهاي يخچالهاي سايد باي سايد سامسونگ در لينگ زير موجود هست
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

اگه مارك خاصي مد نظر شماست بفرماييد تا راهنمايي كنيم

ali2000
20/02/2008, 22:24
باتشكرازشمادوست عزيز.لطفاقيمتهاي مارك اندزيت ايتاليارابهمراه اطلاعاتي راجع به كيفيت اين يخجال به من بدهيد.ممنون ازلطف شمادوست گرامي.

KING
20/02/2008, 23:06
والا من تا حالا همچين ماركي نشنيدم
سرچ هم كردم ولي چيزي پيدا نكردم

mahdi58ir
07/04/2008, 19:53
سلام
من میخوام یه یخچال فریزر بخرم که آبسردکن داشته باشه قیمتش هم تا 520 باشه
مصرف انرژی متعارف داشته یاشه
مثل هیمالیا هم زشت نباشه
از امرسان یا اوسان یا اسنوا هم اطلاعات می خوام
ممنون

shabe_mahtabi
10/04/2008, 23:32
دوست عزیز ببخشید که دارم تبلیغ جنس خارجی می کنم ولی جنس ایرانی نخر. رفته اش پشیمونه.
بنظر من اگه بتونی از یه جا جور کنی بذاری روش ال جی بخری زیر 1 میلیونه خیلی مطمئن تره.
با تشکر فریبا

babi2
28/12/2008, 11:47
با سلام خدمت دوستان گرامي
من مي خواهم يك يخچال فريزر بخرم تا قيمت در حدود يك ميليون و دويست هزار تومن تو بازار هم گشتم ولي تنوع زياد و راهنمايي مي خواستم يك مدل جديد سايد باي سايد سامسونگ ديدم 1150000 كه ساده هست و آبسرد كن نداره خوبه يا نه ؟ راجع به ال جي چطور ؟ ماركهاي ديگه مثل وستينگهاوس يا جنرال الكتريك يا پروفايل يا زيمنس چطور؟ تو ايران نمايندگي و خدمات پس از فروش دارند؟ البته يك مدل وستينگهاوس ديدم كه بنظر ميومد از نظر ساخت خيلي محكم تر از ال جي و يا سامسونگ هست
ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد.

KING
28/12/2008, 14:39
سلام دوست عزيزم

توي ايران يخچالهاي سامسونگ ، ال جي و به تازگي اسنوا حرف اول رو ميزنن

به شخصه از پيشتيباني سامسونگ خيلي راضي هستم و پيشنهاد اولم سامسونگ هست
روي بقيه برند ها زياد حساب باز نكنين

باز هم تصميم با خودتون هست

موفق باشيد

babi2
29/12/2008, 16:19
سلام
ممنون از جوابتون اگه راهنمايي بيشتري داشتين ممنون ميشم

shabe_mahtabi
29/12/2008, 21:33
شما اگر تو سایت ال جی تشریف ببرید محصولات رو با وضعیت اونها نوشته و میتونید انتخاب کنید. بقیه محصولات خارجی هم اکثرا سایت ایرانی دارند که میتونید از اونها استفاده کنید. اما خوب با توجه به اینکه نداشتن آبسرد کن باین معنی هست که باید در یخچال از جایخی استفاده کرد که عموما باعث ایجاد برفک میشه بهتره که سعی کنید حتما از مدلهای یخساز استفاده کنید.
ضمن اینکه مدلهای 50-50 اغلب جای کمی دارند و اگر خانواده ای هستید که در بند نگهداری اقلام فریزی هستید بهتره که از مدلهای ساید بای ساید استفاده کنید که تعداد قفسه ها بیشتره اگر چه کوچکتره ولی لااقل اقلام در هم نمیرن.
موفق باشید
با تشکر فریبا

babi2
03/01/2009, 12:11
سلام دوستان عزيز
نظرتون در مورد يخچال فريزر سامسونگ مدل rt 79 kaew ( فريزر بالا ) چيه؟ بنظر خوب هستش.
مغازهدارها ميگفتند كه مدلهاي اصلي حتما داراي محافظ برق هستند و اونهايي كه محافظ ندارند مونتاژ ايران هستند اين درسته؟
تو يخچال فريزرهاي lg وقتي كه به كف فريزر فشار بديم فرو ميره و بنظر ميرسه كه تو خالي و ضعيفه ولي بقيه اينطوري نيستند.
مدلهايي مثل beko يا ignis رو توصيه نمي كنيد؟
سوال آخر اينكه اگه يك يخچال و يك فريزر جدا جدا كه قرينه هم هستند تهيه كنيم بهتر نيست؟

KING
03/01/2009, 12:19
سلام دوستان عزيز
نظرتون در مورد يخچال فريزر سامسونگ مدل rt 79 kaew ( فريزر بالا ) چيه؟ بنظر خوب هستش.
مغازهدارها ميگفتند كه مدلهاي اصلي حتما داراي محافظ برق هستند و اونهايي كه محافظ ندارند مونتاژ ايران هستند اين درسته؟
تو يخچال فريزرهاي lg وقتي كه به كف فريزر فشار بديم فرو ميره و بنظر ميرسه كه تو خالي و ضعيفه ولي بقيه اينطوري نيستند.
مدلهايي مثل beko يا ignis رو توصيه نمي كنيد؟
سوال آخر اينكه اگه يك يخچال و يك فريزر جدا جدا كه قرينه هم هستند تهيه كنيم بهتر نيست؟
به نظر مدل خوب و كم مصرفي هست
بله درست ميگه مونتاژ داخلي ها براي كم شدن هزينه بعضي از قطعات رو برميدارن
اينشو نميدونم
بكو بنظرم كمي بيشتر اعتبار داره تا اون يكي
بله قطعا بهتر خواهد بود ولي هم از نظر مالي گرون تر در مياد و هم مصرف برق بيشتري داره اگه براتون زياد اين چيزها مهم نيست دوتا بگيرين بهتره

sogoli2009
28/09/2009, 13:52
سلام
دنبال یه یخچال فریزر با کیفیت و عمری می گردم. تا 1.200 می تونم براش هزینه کنم. تو بازار مارک های lg-samsung-ایندیزیت-دوو-آریستون- بکو همین رنج قیمتی بود که من می خوام ولی نمیدونم کدومش با کیفیت تر هست. یکی از فروشنده ها می گفت آریستون در حد بوش هست، درسته؟ شما چه مارکی رو پیشنهاد می کنین؟

Amir 1986
12/01/2010, 19:46
سلام به دوستان عزیز
به نظرتون بهترین یخچال فریزر ساید بای ساید با قیمت حدود 5/1 میلیون تومن چی هست ؟
تو مارک های موجود در بازار به نظرتون کدوم یکی از همه با کیفیت تر هستش ؟ خدمات پس از فروش کدوم بهتره ؟
ممنون میشم که هرچه سریعتر جواب بنده رو بدید ، چون برای کسی می خوام و خیلی فوریه .
با تشکر .

Christmas
13/01/2010, 00:02
سلام به دوستان عزیز
به نظرتون بهترین یخچال فریزر ساید بای ساید با قیمت حدود 5/1 میلیون تومن چی هست ؟
تو مارک های موجود در بازار به نظرتون کدوم یکی از همه با کیفیت تر هستش ؟ خدمات پس از فروش کدوم بهتره ؟
ممنون میشم که هرچه سریعتر جواب بنده رو بدید ، چون برای کسی می خوام و خیلی فوریه .
با تشکر .

سلام
بهترین مارک در حال حاضر در بازار که طرفدار زیادی جمع کرده میشه به مارک الجی و سامسونگ اشاره کرده یخچالهای ساید الجی فقط با ضمانت گلدیران واقعا عالیه و قابل اطمینان و یخچالهای سامسونگ با ضمانت سام سرویس در حد و اندازه های یخچالهای آمریکایی است و هر دو این یخچال ها خدمات پس از فروش قدرتمندی دارن

قیمت این یخچالها از 1.5 شروع میشه الی 3

Christmas
13/01/2010, 00:04
البته باید این رو اضافه کنم که اگه در یخچالهای ساید سامسونگ از فــیـلــتر بیرونی اضافی استفاده کنین نتیجه مطلوب تری میگیرین قیمت این فـــیــلتر ها در حدود 18000تومان است

Amir 1986
14/01/2010, 00:21
سلام
خیلی ممنون ، راستش من اطلاعات رو برای کسی می خواستم ، خوب ایشون تازه اول زندگیشونه و بیشتر از 1.5 نمیتونه هزینه کنه .
من خودم هم سامسونگ رو پیشنهاد کردم ، آیا فرقی هم بین سامسونگ و ال جی هست ؟ کدوم بهتره ؟
اگه مدل خاصی هم مد نظر هست ممنون میشم بگید ، ایشون می خوان که یخچال یخساز خوبی داشته باشه و از اینا نباشه که با پارچ باید توش آب بریزی و مستقیم به شیر آب وصل شه و قدرت یخسازیش خوب باشه .
اگه نکاتی هم هست که باید به اون توجه بشه لطفا بگید . فقط یکم سریع تر چون عجله دارم .
با تشکر .

hamed_shamsnia
14/01/2010, 09:17
سلام
خیلی ممنون ، راستش من اطلاعات رو برای کسی می خواستم ، خوب ایشون تازه اول زندگیشونه و بیشتر از 1.5 نمیتونه هزینه کنه .
من خودم هم سامسونگ رو پیشنهاد کردم ، آیا فرقی هم بین سامسونگ و ال جی هست ؟ کدوم بهتره ؟
اگه مدل خاصی هم مد نظر هست ممنون میشم بگید ، ایشون می خوان که یخچال یخساز خوبی داشته باشه و از اینا نباشه که با پارچ باید توش آب بریزی و مستقیم به شیر آب وصل شه و قدرت یخسازیش خوب باشه .
اگه نکاتی هم هست که باید به اون توجه بشه لطفا بگید . فقط یکم سریع تر چون عجله دارم .
با تشکر .

ال جی بدون شک بهتره ولی خوب گرونتر هم هست

درضمن داشتم کارت طلائی گلدیران خیلی مهمه

anastasia
02/04/2010, 11:49
سلام دوستان.
من ميخام حدود 1.5 هزينه كنم نظراتتون رو خوندم بيشتر دوستان سامسونگ رو پيشنهاد ميكنند نميدونم چرا؟؟؟ چون من هر دو مارك ال جي و سامسونگو كه بررسي كردم بنظرم ال جي آپشنهاي بهترو بيشتري داره
در هر حال حتما اساتيد موارد ديگري مدنظر قرار داده اند!!
در هرصورت ميخام راهنماييم كنيد كه بين سايد با سايد يا توين كدومشو انتخاب كنم. البته مدل سايد باي سايدي كه حدود 1.5 قيمتش باشه فكر كنم كوچك باشه!!
به هر حال اگه ميشه بنده رو راهنمايي بفرماييد!!!
با تشكر

mahsa_122
18/12/2010, 10:57
سلام، میشه لطفا بگید تو این مارکهای ایرانی "دو در" کدومشون بهتره ؟ حدودا 500،600 هم میخوام هزینه کنم.