PDA

نمایش نسخه کامل : فیلمهای آخر هفته تلویزیون


صفحه ها : [1] 2

استاد
09/09/2009, 16:29
88/6/18
فیلم‌های "نفرت‌انگیز"، "آبی گاهی آسمان"، "مراقب باش" و "دفتری از آسمان" در تعطیلات آخر هفته از شبکه‌های مختلف تلویزیون روی آنتن می‌رود.

به گزارش مهر، فیلم سینمایی "نفرت‌انگیز" جمعه 20 شهریور ساعت 17:30 از شبکه دو روی آنتن می‌رود. این فیلم محصول آمریکا را جف استنزلر سال 2005 با نقش‌آفرینی عبدل کچیچه، ریمی سلما، رابین رایت پن و جیم رایان ساخت. داستان "نفرت‌انگیز" درباره یک مرد مسلمان سوری الاصل است که سرپرستی خانواده برادرش را در آمریکا به عهده دارد.

فیلم تلویزیونی "آبی گاهی آسمان" ساخته پرند زاهدی جمعه 20 شهریور ساعت 11 از شبکه سه پخش می‌شود. در این فیلم نیما رئیسی، نسرین مقانلو، عسل بدیعی، مهدی سلوکی، شیوا خسرومهر، سیروس ابراهیم‌زاده، مهوش افشارپناه و نیایش ترک‌زاده بازی کرده‌اند و داستان درباره مردی است در مراسم خاکسپاری پدرش زنی جوان را می‌بیند که ادعا می‌کند همسر پدر اوست.ابراهیم‌زاده، بدیعی و سلوکی در نمایی از "آبی گاهی آسمان"

فیلم سینمایی "مراقب باش" جمعه 20 شهریور ساعت 20:30 از برنامه سینما چهار پخش می‌شود. این فیلم آمریکایی را هری هورنر سال 1952 بر مبنای نمایشنامه مل دینه‌لی با بازی آیدا لوپینو، روبرت رایان، تایلر هلمز و باربارا وایتینگ ساخت. فیلم درباره زنی است که شوهرش را از دست داده و برای کارهای خانه مردی را استخدام می‌کند که دچار اختلال روانی است.

فیلم "دفتری از آسمان" جمعه 20 شهریور ساعت 14:20 از شبکه تهران پخش می‌شود. این فیلم به کارگردانی پرویز شیخ‌طادی و بازی رویا تیموریان، مجید مشیری و هایده حائری تولید شده و داستان درباره طوبی است که در دفترش نشانی صداها مادر شهید را دارد. هر مادر نامه‌ای از جای نامشخص دریافت می‌کند که به آنها وعده داده برای ملاقات با شهیدان به جایی بروند

استاد
17/09/2009, 11:30
88/6/26
فیلم های سینمایی و تلویزیونی «برج سوزان» (راینرمت سوتانی) ، «دایره راز» (افشین صادقی)، «احیای مردگان» (باربارا ماشین) ، «نیمکت گرم کن ها» (دنیس دوگان) ، «تولیدی دیگر» (عباس رافعی) ، «بانک» (رابرت کانلی) ، «مراقب باش»‌(هری هورنر) ، «برف» (آیدا بگیچ) و «نقطه سرخط» (میثم کزازی) پنجشنبه و جمعه 26 و 27 شهریور از شبکه های یک ، دو ، سه، چهار و تهران پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی سیما، فیلم سینمایی برج سوزان به کارگردانی راینرمت سوتانی پنجشنبه 26 شهریور ماه ساعت 22:40 از شبکه یک سیما پخش می شود.

تلویزیونی دایره راز جمعه 27 شهریور ماه ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش می شود.

سینمایی احیای مردگان پنجشنبه 26 شهریور ماه ساعت 23:45 از شبکه دو سیما پخش می شود.

فیلم نیمکت گرم کن ها به کارگردانی دنیس دوگان جمعه 27 شهریور ماه ساعت 17:30 از شبکه دو سیما روی آنتن می رود.

سینمایی تولید دیگر به کارگردانی و تهیه کنندگی عباس رافعی جمعه 27 شهریور ماه ساعت 9 صبح از شبکه سه سیما پخش می شود.

جمعه 27 شهریور ساعت 23:15 فیلم سینمایی بانک ساخته رابرت کانلی از شبکه سه سیما پخش می شود.

فیلم سینمایی مراقب باش پنجشنبه 27 شهریور ماه ساعت 15:10 از شبکه چهار سیما پخش می شود.

فیلم سینمایی برف به کارگردانی آیدا بگیچ جمعه 27 شهریور ماه ساعت 20:45 در قالب برنامه سینما 4 شبکه چهار سیما پخش می شود.

فیلم تلویزیونی نقطه سرخط به کارگردانی میثم کزازی جمعه 27 شهریور ماه ساعت 14 از شبکه تهران سیما پخش می شود.

استاد
01/10/2009, 13:10
88/7/9

فیلم‌های در محاصره آتش، اسکادران عشق، یکی از میان ما، انعکاس، هیچی نگو، آرزوی مرگ، خاطرات رنج‌آور و تازه ‌کار تعطیلات آخر هفته از شبکه‌های مختلف تلویزیون روی آنتن می‌رود.

به گزارش مهر، فیلم سینمایی "در محاصره آتش" پنجشنبه 9 مهرماه ساعت 22 از شبکه یک پخش می‌شود. این فیلم محصول آمریکا را رابرت لی سال 2006 به مدت 90 دقیقه با نقش‌آفرینی کاستاز ماندیلر، مایکل ایرن‌ساید، الکساندر پائول و اریک برکر ساخت. این فیلم به حفاری‌های عمیق در نیویورک می‌پردازد که منجر به اتفاق‌های زیادی می‌شود.
[Only registered and activated users can see links]
نمایی از فیلم "انعکاس"
فیلم سینمایی "اسکادران عشق" جمعه 10 مهر ساعت 16 روی آنتن شبکه یک می‌رود. این فیلم را سعید حاجی‌میری سال 1375 بر مبنای فیلمنامه خودش و ابراهیم حاتمی‌کیا ساخت. داستان "اسکادران عشق" درباره فرید فرزند یک خلبان است که به تازگی به ایران آمده و وارد شغل پدرش می‌شود. در این فیلم فرامرز صدیقی، محرم زینال‌زاده، پرند زاهدی، علی فرهبد، حسین سحرخیز و میترا چوپان بازی می‌‌کنند.
فیلم تلویزیونی"یکی از میان ما" به کارگردانی حمید بهمنی و تهیه‌کنندگی سیداحمد میرعلایی پنجشنبه 9 مهر ساعت 23:45 از شبکه دو پخش می‌شود. در این فیلم بیژن امکانیان، بابک انصاری، امیرحسین مدرس، علیرام نورایی و اسماعیل سلطانیان در آن بازی کرده اند. داستان درباره حضور یک عاما نفوذی در یکی از محورهای عملیاتی حساس و مهم جبهه است.
فیلم سینمایی "انعکاس" جمعه 10 مهر ساعت 19 روی آنتن شبکه دو می‌رود. این فیلم محصول استرالیا را رای لارنس سال 2006 با نقش‌آفرینی کریس هایوود، تاتیا ریلی، لورا لینی و گابریل بیرن ساخت. داستان فیلم "انعکاس" درباره زنی به نام کلر است که مشکلات روانی دارد. او پس از 18 ماه فرار از منزل به خانه خود برمی‌گردد و از سوی دیگر مردی یک دختر بومی را به قتل می‌رساند و جنازه او را به رودخانه می‌اندازد.
فیلم سینمایی "آرزوی مرگ" پنجشنبه 9 مهر ساعت 20 از شبکه سه پخش می‌شود. این فیلم محصول آمریکا را مایکل وینر سال 1974 به مدت 93 دقیقه با نقش‌آفرینی چارلز برانسن، هوپ لانگ، ویلیام ردفیلد و استیون کیتس ساخت. داستان فیلم "آرزوی مرگ" درباره زندگی یک مهندس راه و ساختمان است که در یک شب اراذل و اوباش به خانواده او حمله می‌کنند و همسرش را به قتل می‌رسانند.
فیلم سینمایی "هیچی نگو" جمعه 10 مهر ساعت 23 روی آنتن شبکه سه می‌رود. این فیلم محصول آمریکا و استرالیا را گری فلدر سال 2001 با نقش‌آفرینی مایکل داگلاس، سین بین، برتیانی مارفی و گای تری ساخت و داستان آن درباره دختر یک روانشناس است که ربوده می‌شود تا پدرش را وادار کنند تا محل پنهان کردن یک سنگ قیمتی را بگوید.
[Only registered and activated users can see links]
نمایی از فیلم سینمایی "خاطرات رنج‌آور"
فیلم سینمایی "خاطرات رنج‌آور" جمعه 10 مهر ساعت 20:30 در قالب برنامه سینما چهار از شبکه چهار پخش می‌شود. این فیلم که برنده سه جایزه جینی در رشته‌های بهترین فیلمنامه، بهترین بازیگر نقش اصلی و بهترین کارگردانی شده را فرانسیس لک‌لرک سال 2004 به مدت 100 دقیقه با نقش‌آفرینی رای دوپوز، گای توویت، لین رادیر و ماکا کاتو ساخت.
داستان "خاطرات رنج‌آور" درباره مردی به نام الکساندر است که بعد از تصادف حافظه خود را از دست می‌دهد و همسر و دخترش سعی می‌کنند به او کمک کنند.
فیلم سینمایی "تازه کار" جمعه 10 مهر ساعت 13:30 از شبکه تهران روی آنتن می‌رود. این فیلم محصول آمریکا را پل سیرمونز سال 1999 به مدت 111 دقیقه و با حضور جولی هریس، چارلز نلسن ریلی، میکی رونی و دنی بیرد ساخت. داستان فیلم "تازه کار" درباره پسر بچه‌ای 11 ساله به نام کوری است که برای سرپرستی به خانواده کپرمن سپرده می‌‌شود.

استاد
07/10/2009, 16:22
88/7/15

فیلم برگزیده داوران جشنواره کن از تلویزیون پخش می‌شود
فیلم‌های غریبه، قهرمان، نیمه تاریک، ترس و لرز، پیمان، علت مرگ، جنگل موگاری و فریاد در دوردست در تعطیلات آخر هفته از شبکه‌های مختلف سیما روی آنتن می‌روند. به گزارش روابط عمومی شهرداری تهران به نقل از مهر، فیلم سینمایی "غریبه" پنجشنبه 16 مهرماه ساعت 22 از شبکه یک پخش می‌شود. این فیلم را هاوارد مک‌کین سال 2008 به مدت 115 دقیقه با نقش‌آفرینی جیمز کریزل، صوفیا میالز، جک هاستن و جان هرت جلو دوربین برد. ...


داستان فیلم "غریبه" درباره فردی است که از سیاره‌ای دیگر وارد شمال اروپا می‌شود.

[Only registered and activated users can see links]
نمایی از فیلم سینمایی "غریبه"
فیلم تلویزیونی "قهرمان" جمعه 17 مهر ساعت 16 روی آنتن شبکه یک می‌رود. این فیلم به کارگردانی یوسف سیدمهدوی داستان مادری تنها را به تصویر می‌کشد که برای تربیت بهتر فرزندش سعید تلاش می‌کند. عسل بدیعی، امیر دلاوری، هومن کیایی، سعید داخ، اتابک نادری، زهره حمیدی و محمدحسین مهدوی در این فیلم بازی کردند. فیلمنامه را علی خودسیانی نوشته و غلامحسین بای تهیه‌کنندگی این پروژه را به عهده دارد.

فیلم تلویزیونی "نیمه تاریک" پنجشنبه 16 مهر ساعت 23:45 از شبکه دو پخش می‌شود. این فیلم به کارگردانی بابک محمدی و نویسندگی سیدامین حسینیون تهیه شده و داستان پلیس جوانی با نام سعید را روایت می‌کند که برای متلاشی کردن باند قاچاق مواد مخدر سعی در نفوذ در میان اعضای باند را دارد، اما با مشکلاتی رو به رو می‌شود و ... کامران تفتی، شراره رخام، کیوان محمودنژاد، بابک والی و مجید مشیری بازیگران "نیمه تاریک" هستند.

فیلم تلویزیونی "ترس و لرز" جمعه 17 مهر ساعت 19 روی آنتن شبکه دو می‌رود. این فیلم به کارگردانی محمدرضا اعلامی با فیلمنامه مجید آسودگان تهیه شده و در آن محمود عزیزی، حامد وحید، مهرداد ضیایی، الهه حسینی، شاه‌علی سرخانی، لیلا عزیزی، یوسف قلیچ و... بازی کردند. در داستان فیلم آمده است: در خلال قتل‌های زنجیره‌ای هادی خود را قاتل معرفی می‌کند و ماموری جوان مسئول پیگیری پرونده می‌شود. تحقیقات از هادی بیفایده است و...

فیلم سینمایی "پیمان" پنجشنبه 16 مهر ساعت 20 از شبکه سه پخش می‌شود. این فیلم را دنیل میلیکان سال 2004 ساخت. او خودش در این فیلم در کنار سین پاتریک فلانری، اما نیکلاس، هانا نیکلاس و الینا هافمن بازی کرده است. این فیلم روایتگر آدم ربایانی است که بعد از ربودن تعدادی بچه آنها را به قتل می‌رسانند. آنها بعد از دستگیری به دلیل احکام ناعادلانه دادگاه‌های آمریکا از زندان آزاد می‌شوند.

فیلم سینمایی "علت مرگ" محصول کانادا جمعه 17 مهر ساعت 23 روی آنتن شبکه سه می‌رود. این فیلم را مارک اس گرنیر سال 2000 به مدت 95 دقیقه با حضور پاتریک برگین، ماکسیم رای، جان سیورنس و مایکل آیرونساید ساخت. داستان این فیلم درباره زنی به نام آنجلا متهم به قتل همسرش است.

[Only registered and activated users can see links]
نمایی از فیلم سینمایی "جنگل موگاری"
فیلم سینمایی "جنگل موگاری" جمعه 17 مهر ساعت 20:30 در قالب برنامه سینما چهار از شبکه چهار پخش می‌شود. این فیلم محصول مشترک فرانسه و ژاپن را نومی کاراسی سال 2007 با نقش‌آفرینی یویچیرو سایتو، کاناکو ماسودا و ماچیکو انو ساخت. "جنگل موگاری" روایتگر دختری است که در آسایشگاه سالمندان کار می‌کند. این فیلم نامزد نخل طلایی 2007 و برنده جایزه ویژه هیئت داوران جشنواره کن 2007 شد.

فیلم سینمایی "فریاد در دور دست" جمعه 17 مهر ساعت ساعت 13:30 از شبکه تهران روی آنتن رفت. این فیلم محصول کانادا و آلمان را او بال سال 2008 به مدت 95 دقیقه با نقش‌آفرینی تیل شوایگر، امانوئل وجیر، ناتالیا اولن و مایکل پری ساخت. داستان این فیلم درباره درگیری عده‌ای از نظامیان آمریکا در یک جزیره با موجودی غیرقابل کنترل هستند.

Sanaz
28/10/2009, 22:18
ه گزارش مهر، فیلم‌های بیا از گذشته‌ها حرف بزنیم، لیست انتظار، سریع و بازنده، آواز نقاره‌ها، روز هشتم، شش خرس و یک دلقک، تنها در جنگل و... تعطیلات آخر هفته روی آنتن تلویزیون می‌رود.
به گزارش خبرنگار مهر، فیلم تلویزیونی "بیا از گذشته‌ها حرف بزنیم" پنجشنبه هفتم آبان‌ماه ساعت 22:15 از شبکه یک پخش می‌شود. این فیلم به کارگردانی حمید نعمت‌الله و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی با بازی ثریا قاسمی، مهین شهابی، پوراندخت مهیمن و... ساخته شده و داستان سه زن مسن است که در یک کاروان زیارتی از تهران به مشهد همسفر می‌شوند.

فیلم تلویزیونی"لیست انتظار" جمعه هشتم آبان‌ماه ساعت 16 روی آنتن شبکه یک می‌رود. این فیلم به کارگردانی اصغر هاشمی و تهیه‌کنندگی سیدکمال طباطبایی تهیه شده و در آن حسین عابدی و سمیرا حسینی بازی کردند و داستان درباره صمد و پروانه است که به تازگی ازدواج کرده‌اند. آنها در آغاز زندگی مشترکشان به مشهد می‌روند و...

فیلم سینمایی "سریع و بازنده" پنجشنبه هفتم آبان‌ماه ساعت 18:45 از شبکه دو پخش می‌شود. این فیلم سال 2006 به کارگردانی آدام مک‌کی به مدت 108 دقیقه ساخت. در این فیلم ویل فرل، گری کول، جین لینچ و جسن دیویس بازی کردند. داستان این فیلم درباره ریکی بابی فردی است که قهرمان مسابقات رالی است. او شهرت زیادی به خاطر سرعت بالا کسب کرده است.

فیلم تلویزیونی "آوازه نقاره‌ها" جمعه هشتم آبان‌ماه ساعت 18:45 از شبکه دو روی آنتن می‌رود. این فیلم را جواد مزدآبادی به تهیه‌کنندگی علیرضا قاسمخان ساخته و در آن آهو خردمند، شهرام عبدلی، جلال طباطبایی، حسن اسدی، کاوه سماکباشی، افشین سنگچاپ و... بازی کرده‌اند. فیلم قصه چهار نفر را روایت می‌کند که در حرم امام رضا (ع) گره کارشان گشوده می‌شود.

فیلم تلویزیونی "روز هشتم" پنجشنبه هفتم آبان‌ماه ساعت 19 از شبکه سه پخش می‌شود. این فیلم به کارگردانی مهدی کرمپور و تهیه‌کنندگی سیدمحمود رضوی تهیه شده و در آن انوشیروان ارجمند، علیرضا خمسه، امیرحسین مدرس، فرزاد حسنی و عسل بدیعی بازی کردند و داستان درباره سه شخصیت است که هر کدام بنا به دلایلی به مشهد می‌روند.

فیلم سینمایی "شش خرس و یک دلقک" جمعه هشتم آبان‌ماه ساعت 10:15 روی آنتن شبکه سه می‌رود. این فیلم را الدریخ لیبسکی سال 1972 با نقش‌آفرینی لبومیر لیبسکی، ژیری سواک و میلوش کوپکی ساخت. داستان این فیلم درباره چند کودک است که مخفیانه وارد سیرک می‌شوند.

فیلم سینمایی "تنها در جنگل" جمعه هشتم آبان‌ماه ساعت 23:15 از شبکه سه پخش می‌شود. این فیلم را جان پوچ سال 1996 با نقش‌آفرینی لرین نیومن، برادی بلوم، استفان سی برادبوری و دنیل مکویکار به مدت 92 دقیقه ساخت. داستان این فیلم درباره دختر ثروتمندی است که دزدیده می‌شود.

فیلم سینمایی "ژان کلود وندام" جمعه هشتم آبان‌ماه ساعت 20:30 در قالب برنامه سینما چهار از شبکه چهار پخش می‌شود. این فیلم را مبروک ال. مکری سال 2008 با نقش‌آفرینی ژان کلود وندام، فرانسوا دامین و زین‌الدین سوالم ساخت و داستان آن درباره قهرمان فیلم‌های اکشن است که برای حضانت فرزندش با همسرش دچار مشکلات می‌شود.

فیلم تلویزیونی"من و تو" به کارگردانی پیام صابری و تهیه‌کنندگی جواد افشار جمعه هشتم آبان‌ماه ساعت 30:13 از شبکه تهران پخش می‌شود. در این فیلم زیبا بروفه، شایسته ایرانی، فاطمه طاهری و فرهاد جم بازی کردند و داستان دو دختر است که اطراف حرم امام رضا (ع) دزدی می‌کنند.

استاد
11/11/2009, 10:27
88/8/20

فیلم‌های شکار خاموش، انیشتین و ادینگتن، افشاء، و کسی در راه است، صفر مرزی، لانه زنبور، کلاس برفی و در چشمان خرس تعطیلات آخر هفته از شبکه‌های مختلف سیما روی آنتن می‌رود.
به گزارش مهر، فیلم سینمایی "انیشتین و ادینگتن" پنجشنبه 21 آبان‌ماه ساعت 22 از شبکه یک روی آنتن می‌رود. این فیلم را فیلیپ مارتین سال 2008 با نقش‌آفرینی دیوید تنت، ریچارد مک‌کاب، پاتریک کندی و بین یوتلی ساخت. داستان این فیلم در سال 1914 اتفاق می‌افتد. دانشمند جوانی به نام آرتور ادینگتون در دانشگاه کمبریج بر روی جاذبه و قوانین ثابت نیوتن کار می‌کرد و...

فیلم سینمایی"شکار خاموش" جمعه 22 آبان‌ماه ساعت 16 از شبکه یک پخش می‌شود. این فیلم را سال 1368 کیومرث پوراحمد بر مبنای فیلمنامه خودش ساخت و داستان درباره شکاربانی وظیفه‌شناس است که با پسر نوجوانش وارد منطقه پردیس می‌شود و ... در "شکار خاموش" مهدی هاشمی، علیرضا خمسه، گلاب آدینه، سیروس گرجستانی، فرخ‌لقا هوشمند، محمدتقی شریفی‌نوری، فرهاد حمیدی و رضا صفایی‌پور بازی می‌کنند.

فیلم سینمایی "افشا" پنجشنبه 21 آبان‌ماه ساعت 23:45 روی آنتن شبکه دو می‌رود. این فیلم محصول روسیه را گورگی شنگه‌لیا سال 2006 با نقش‌آفرینی ایلیا شاکانوف، یوگنی استیچ‌کین و اکاترینا گوسیوا ساخت. داستان فیلم "افشاء" درباره مردی است که همراه همسرش در شرکتی کار می‌کنند. مرد از شغل خودش ناراضی است و ...

فیلم تلویزیونی "و کسی در راه است" به کارگردانی رهبر قنبری و تهیه‌کنندگی محمد داودی جمعه 22 آبان‌ماه ساعت 18:20 از شبکه دو پخش می‌شود. در این فیلم مهرشاد اسفندیاری، محمود فرضی‌نژاد، رویا مجرد و علی آذرپور بازی می‌کنند. داستان این فیلم درباره نرگس متصدی یک دفتر مخابرات در روستای سپنج از توابع دیلمان است. او تصمیم می گیرد برای رساندن پیام‌های تلفنی به اهالی روستا یکی از بچه‌های مدرسه ابتدایی را استخدام کند و ...

فیلم تلویزیونی "صفر مرزی" پنجشنبه 21 آبان ساعت 19:30 از شبکه سه روی آنتن می‌رود. این فیلم به کارگردانی حسین تبریزی تهیه شده و در آن ابوالفضل پورعرب، تیرداد کیانی، مینا جعفرزاده و جعفر دهقان بازی کردند. داستان فیلم "صفر مرزی" درباره پدری است که در ارس مشغول ماهیگیری است تا اینکه در اثر تیراندازی مرزبانان شوروی، وی و پسر بزرگترش کشته می‌شوند و ...

فیلم سینمایی"لانه زنبور"جمعه 22 آبان ساعت 23 از شبکه سه پخش می‌شود. این فیلم محصول فرانسه به کارگردانی فلورنت املیوسیری ساخته شده و در آن سامی ناصری، نادیا فارس، پاسگال گریگوری و ...بازی کردند. داستان فیلم "لانه زنبور" درباره یک افسری است که ماموریت دارد رهبر یک باند خلافکار را برای حضور در دادگاه همراهی کند.

فیلم سینمایی "کلاس برفی"جمعه 22 آبان ساعت 20:30 از شبکه چهار روی آنتن می‌رود. این فیلم را کلود میلر سال 1998 با نقش‌آفرینی کلمان واندربرگ، لوکمن نالکاکان و فرانسوآ روی جلو دوربین برد. داستان فیلم "کلاس برفی" درباره یک پسر مدرسه‌ای نگران به نام نیکلاس است. تااینکه به اردویی از سوی مدرسه می‌رود و ...

فیلم سینمایی"در چشمان خرس"جمعه 22 آبان ساعت 13:30 از شبکه تهران پخش می‌شود. این فیلم محصول مشترک آلمان، اتریش و لوکزامبورگ به کارگردانی ولفگانگ مورنبرگر سال 2006 با نقش‌آفرینی کلارنس جان رایان، جولیا کرامباخ، پائولا نوکر و لینا استولز ساخت. داستان فیلم "در چشمان خرس" درباره دختری است که مادرش را از دست داده و با پدر و نامادریش زندگی می‌کند.

Sanaz
18/11/2009, 16:06
[Only registered and activated users can see links]
داستان فیلم "آنگاه که از آسمان به زیر آیی" درباره مردی است که همراه مادرش در یک مزرعه کار می‌کند. او تصمیم می‌گیرد نزد خواهر بداخلاقش برود تا به او برای پرداخت اقساط بانک کمک کند و ...
به گزارش مهر،فیلم‌های یک هفته، سایه، پدر دانشجو، آنگاه که از آسمان به زیر آیی، صحنه‌های جنایت، نوماد جنگجو، روز پنجم و مهاجمان فضا در تعطیلات آخر هفته از شبکه‌های مختلف سیما روی آنتن می‌رود.
فیلم سینمایی "یک هفته" پنجشنبه 28 آبان‌ماه ساعت 22 از شبکه یک روی آنتن می‌رود. این فیلم را مایکل مک‌گوان سال 2008 با نقش‌آفینی جاشوآ جکسن، لیان بالبان، کمپبل اسکات و رایان آلن جلو دوربین برد. داستان فیلم "یک هفته" درباره مرد جوانی است که مبتلا به سرطان شده و پزشکان از زنده‌ ماندن او ناامید شده‌اند.
فیلم تلویزیونی "سایه" به کارگردانی افسانه منادی و تهیه‌کنندگی نادر مقدس جمعه 29 آبان‌ماه ساعت 16 از شبکه یک پخش می‌شود. در این فیلم سیدمهرداد ضیایی، لیلا موسوی، ساقی زینتی و پروین ملکی بازی کردند و داستان زوجی به نام‌های سایه و بهروز است که هر کدام تجربه ازدواج قبلی دارند و هم اکنون تصمیم به زندگی مشترک گرفتند. آنها ابتدا قصد دارند ازدواج قبلی خود را از یکدیگر پنهان نگه دارند، در حالی که هر دو فرزند دارند و در ادامه با مشکلاتی روبرو می‌شوند و ...
فیلم سینمایی "پدر دانشجو" پنجشنبه 28 آبان‌ماه ساعت 23:45 از شبکه دو روی آنتن می‌رود. این فیلم با نام اصلی "بازگشت به مدرسه" را آلان متر سال 1986 با نقش‌آفرینی رادنی دنجرفیلد، سلی کلرمن، کت گوردون و برت یانگ ساخت و داستان آن درباره پسری است که با وجود مخالفت پدرش درسش را ناتمام رها کرده و مشغول به کار شده تا جایی که یک سرمایه‌دار بزرگ می‌شود.
فیلم سینمایی "آنگاه که از آسمان به زیر آیی" جمعه 29 آبان‌ماه ساعت 18:20 از شبکه دو پخش می‌شود. این فیلم محصول فرانسه را اریک گوئی رادو سال 2003 به مدت 95 دقیقه با نقش‌آفرینی بنیت گیروس، سرگی ریابوکین، جین فرانچس گالوت و آرتور سمی جلو دوربین برد. داستان فیلم "آنگاه که از آسمان به زیر آیی" درباره مردی است که همراه مادرش در یک مزرعه کار می‌کند. او تصمیم می‌گیرد نزد خواهر بداخلاقش برود تا به او برای پرداخت اقساط بانک کمک کند و ...
فیلم سینمایی"صحنه‌های جنایت" پنجشنبه 28 آبان‌ماه ساعت 19:30 از شبکه سه روی آنتن می‌رود. این فیلم محصول مشترک آلمان و آمریکا را دومینیک فورما سال 2001 با نقش‌آفرینی جف بریجز، جون آبراهامز، ار. لی. ارمی و مادچن آمیک ساخت. در خلاصه داستان فیلم "صحنه‌های جنایت" آمده است: در پی یک دزدی هفت میلیون دلاری از فردی به نام ترور، وی در صدد انتقام برمی‌آید و شخصی به نام ریک با استخدام راننده‌ای به نام لنی آدم‌ربایی را با موفقیت انجام می‌دهد و ...
فیلم تاریخی حماسی "نوماد جنگجو" جمعه 29 آبان‌ماه ساعت 22:30 از شبکه سه پخش می‌شود. این فیلم به کارگردانی ایوان پاسرو، سرگئی بودروف و تالگات تمنف سال 2006 ساخته شد و دولت قزاقستان 40 میلیون دلار برای ساخت "نوماد جنگجو" به عنوان پرهزینه‌ترین فیلم تاریخ سینما این کشور هزینه کرد.
فیلم نماینده سینمای قزاقستان در بخش اسکار غیرانگلیسی زبان هفتاد و نهمین دوره جوایز آکادمی بود. جی هرناندز، دلناز آلخمادیوا، کانو بکر و مارک داکاسکوس از بازیگران این فیلم 112 دقیقه‌ای تولید مشترک فرانسه و قزاقستان هستند. داستان فیلم در قزاقستان قرن هجدهم روی می‌دهد و در آن جوانی سه قبیله را با هم متحد می‌کند.
فیلم سینمایی "روز پنجم" جمعه 29 آبان‌ماه ساعت 20:30 از شبکه چهار روی آنتن می‌رود. این فیلم با نام اصلی "پنجمین روز" محصول یوگسلاوی سابق و ایتالیا است که جولیانو مونتالدو سال 1969 با نقش‌آفرینی ریچارد جانسن، فرانکو نرو، لری اوبری و هملت اشنایدر ساخت. داستان فیلم "روز پنجم" در کمپ اسرای جنگی در جنگ جهانی دوم می‌گذرد.
فیلم سینمایی "مهاجمان فضا" جمعه 29 آبان‌ماه ساعت 13:30 از شبکه تهران پخش می‌شود. این فیلم محصول 2001 آمریکا و کانادا است که ایوان ریتمن با نقش‌آفرینی دیوید دوچونی، جولیان مور، اولاندو جونز و سین ویلیام اسکات ساخت. در خلاصه داستان "مهاجمان فضا" آمده است: وین کری وقتی در حال تمرین جهت موفقیت در امتحان آتشنشانی است با سقوط یک شهاب سنگ به زمین غافلگیر می‌شود و ...

Sanaz
26/11/2009, 14:35
[Only registered and activated users can see links]
این فیلم روایت زندگی مردی است که پس از بازگشت از حج بر اثر شنیدن سخنان فردی ناشناس نسبت به قبولی طاعات خود دچار تردید می‌شود و تلاش وی برای رفع این تردید ماجرایی را رقم می‌زند...
به گزارش مهر، فیلم‌های یک جیب پر از چاودار، ترنج آسمانی، الماس 13، چاه دیو، زمستان سخت، پسران بد 2، کلاهی برای باران و مردان طلایی تعطیلات آخر هفته از تلویزیون پخش می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، فیلم "یک جیب پر از چاودار (خانم مارپل)" پنجشنبه پنجم آذر ساعت 22 از شبکه یک روی آنتن می‌رود. این فیلم به کارگردانی چارلز پالمر و با نقش‌آفرینی جولیا مکنزی، رز هینی و لورا هداک ساخت و داستان درباره کشته شدن پیرمردی ثروتمند است.
فیلم تلویزیونی "ترنج آسمانی" به نویسندگی و کارگردانی سپهر محمدی جمعه ششم آذر ساعت 16 از شبکه یک پخش می‌شود. این فیلم روایت زندگی مردی است که پس از بازگشت از حج بر اثر شنیدن سخنان فردی ناشناس نسبت به قبولی طاعات خود دچار تردید می‌شود و تلاش وی برای رفع این تردید ماجرایی را رقم می‌زند. در "ترنج آسمانی" زهیر یاری، علی زرینی، مهدی عطاران، علی جاویدفر، مژگان ترانه، پانته‌آ مهدی نیا، پریسا گلدوست، فرید لطف‌آور، فریده دریامج و ... بازی کردند.

فیلم سینمایی "الماس 13" محصول 2009 فرانسه و بلژیک پنجشنبه پنجم آذر ساعت 23:45 از شبکه دو روی آنتن می‌رود. این فیلم به کارگردانی ژیل بهات و با نقش‌آفرینی ژرارد دپاردیو، آسیا آرجنتو، الیور مارشال ساخته شد. داستان "الماس 13" درباره یک افسر کارکشته پلیس است که درگیر ماجرایی می‌شود.
فیلم تلویزیونی "چاه دیو" جمعه ششم آذرماه ساعت 18:20 از شبکه دو پخش می‌شود. این فیلم به کارگردانی جواد مزدآبادی و تهیه‌کنندگی پژمان لشگری‌پور تهیه شده و در آن مهران رجبی، مهدی امینی‌خواه، امیرحسین رستمی، حسن اسدی، مریم خدارحمی، حشمت آرمیده، سیدمحسن نبوی و اسدالله یکتا بازی کردند و داستان درباره گروهی دانشجو است که برای اجرای طرح هجرت به یک روستای محروم می‌روند.

فیلم سینمایی "زمستان سخت" پنجشنبه پنجم آذرماه ساعت 19:30 از شبکه سه روی آنتن می‌رود. این فیلم به کارگردانی ماکیی هیلب و با نقش‌آفرینی اریک لیولی، کلان لوتز، مایکل مادسن و لوک گاس ساخته شد. داستان فیلم "زمستان سخت" درباره دو اسکی باز حرفه‌ای است که برای تهیه یک فیلم ورزشی دعوت می‌شوند.
فیلم سینمایی "پسران بد2"جمعه ششم آذر ساعت 10 از شبکه سه پخش می‌شود. این فیلم به کارگردانی مایکل بی و با نقش‌آفرینی مارتین لارنس، ویل اسمیت، جوردی مولا و گابریل یونیون سال 2003 تهیه شد و داستان درباره یک پلیس است که به دنبال یک قاچاقچی بین‌المللی مواد مخدر و قرص‌های روان‌گردان است.
فیلم سینمایی "کلاهی برای باران" جمعه ششم آذر ساعت 23 از شبکه سه روی آنتن می‌رود. این فیلم به کارگردانی مسعود نوابی و با نقش‌آفرینی رضا عطاران، جواد رضویان، حدیث فولادوند و مهران غفوریان تهیه شده است. داستان این فیلم درباره دو نفر است که برای دزدی وارد خانه‌ای می‌شوند و ...
فیلم سینمایی "مردان طلایی" هم جمعه ششم آذر ساعت 20:30 از شبکه سه پخش می‌شود. این فیلم محصول 2008 آمریکا است و به کارگردانی دنیل آدامز و با نقش‌آفرینی دیوید کاراداین، بروس درن و ریپ تورن ساخته شد. داستان فیلم "مردان طلایی" درباره سه پهلوان پیر و بازنشسته است که با یکدیگر در کلبه‌ای فقیر و به هم ریخته زندگی می‌کنند.
شبکه تهران هم به دلیل پخش فوتبال فیلم پخش نمی‌کند.

Sanaz
03/12/2009, 11:02
گزارش فیلم‌های تلویزیون در آخر هفته و عید غدیر


فیلم به روی آنتن می‌روند
شبكه‌های یك، دو، سه، چهار و تهران برای روزهای پایانی هفته و عید سعید غدیر 16 فیلم سینمایی و تلویزیونی تدارك دیده‌اند.

به گزارش خبرگزاری فارس، در روزهای پایانی هفته، پنجشنبه، جمعه و یكشنبه 12، 13 و 15 آذر فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی چشم در آسمان، مدرسه پیرمردها، بلوتوثتو روشن كن، پونیو، قلقلك، گُل، شعبده‌باز، جی ویرو، پسران طلایی، ویزیون تـله، سیگار ممنوع، همسر كارآگاه، سكه‌های شانس، كارد و پنیر، بازی، لوتكا، پسران خیابان پال و سرآشپز كونگ فوكار از تلویزیون پخش خواهند شد.
*«چشم در آسمان»
فیلم سینمایی «چشـم در آسمان» به كارگردانی نای‌های یو پنجشنبه 12 آذرماه ساعت 22 از شبكه یك سیما پخش می‌شود.
پیگی دختر جوانی است كه به تازگی به عنوان مأمور مخفی پلیس هنگ‌كنگ پذیرفته شده است. به عنوان اولین مأموریت، او تحت سرپرستی افسری مافوق به نام داگ هد مأمور یافتن سارقان یك جواهرفروشی می‌شود.
تونی لیونگ و سیمون یام در فیلم سینمایی «چشـم در آسمان» محصول سال 2007 كشور هنگ كنگ بازی كرده‌اند.

*«مدرسه پیرمردها»
عصر روز جمعه ساعت15:30فیلم سینمایی «مدرسه پیرمردها» به كارگردانی سیدعلی سجادی حسینی و تهیه كنندگی نیكخواه آزاد از شبكه یك سیما روی آنتن می‌رود.
پسران آقای پاك‌نهاد مؤسس مدرسه ناشنوایان به بهانه این كه پدر به خارج از كشور رفته می‌خواهند ساختمان قدیمی مدرسه را خراب كنند و جای آن پاساژ بنا كنند. نوه پیشكار آقای پاك نهاد برحسب تصادف درمی‌یابد كه او خلاف گفته پسرانش در جایی نگهداری می‌شود كه به نظر می‌رسد كه مدرسه پیرمردها باشد.
سعید پورصمیمی، اكبر عبدی، مهدی فتحی، عطاءالله زاهد، گوهر خیراندیش و جمال اجلالی در فیلم سینمایی مدرسه پیرمردها محصول سال 1370 بازی كرده‌اند.

*«بلوتوثتو روشن كن»
پنجشنبه شب ساعت 23:30 فیلم تلویزیونی «بلوتوثتو روشن كن» از شبكه دو سیما پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی كامبیز كاشفی، عسل بدیعی و صبا كمالی می‌بینیم: پسر جوانی به نام فرهاد ایمانی كشته می‌شود. سبحان سرگرد آگاهی به همراه گروهش، پی‌گیری پرونده‌ای را به عهده می‌گیرد. از هم‌خانه فرهاد، سعید صارمی هیچ اطلاعی در دست نیست. از طریق پیغام‌های ثبت شده روی پیغام‌گیر تلفن خانه فرهاد و امیر، دو دختر شناسایی و مورد بازجویی قرار می‌گیرند.
فیلم تلویزیونی «بلوتوثتو روشن كن» به كارگردانی كامبیز كاشفی و تهیه‌كنندگی كامران كاشفی از تولیدات سال جاری گروه فیلم و سریال شبكه دو سیماست.

*«پونیو»
شبكه دو سیما برای روز جمعه 13 آذر، ساعت 17:30 فیلم سینمایی «پونیو» محصول سال 2008 كشور ژاپن به كارگردانی هایاو میازاكی را برای پخش در نظر گرفته است.
داستان فیلم سینمایی «پونیو» از این قرار است كه پونیو ماهی كوچكی است كه به همراه پدر و خواهران كوچكتر دیگرش در جایی در اعماق دریا زندگی می‌كند. پدر پونیو در واقع یك انسان است اما با مشاهده خرابی‌هایی كه انسان‌ها در طبیعت به وجود آورده‌اند تصمیم گرفته در زیر آب زندگی كنند و در آنجا شهری تشكیل داده كه امكان سكونت بشر در آن است. وی با تهیه معجونی بچه‌هایش را در حالتی نیمه بشر، نیمه ماهی نگه داشته است...

*«قلقلك»
صبح پنجشنبه 12 آذرماه ساعت10فیلم سینمایی «قلقلك» به كارگردانی مسعود نوابی از شبكـه سه سیما پخش می‌شود.
این فیلم داستان داوری است كه جایش قبل از مسابقه با شخص دیگری عوض می‌شود كه این موضوع حوادث خنده داری را سبب می‌شود.
سیامك انصاری، رضا شفیعی‌جم، بیژن امكانیان و سحر ولدبیگی در فیلم سینمایی«قلقلك» بازی كرده‌اند.

*«گل»
فیلم سینمایی «گُل» پنجشنبه 12آذرماه ساعت19:30 از شبكه سه سیما پخش می‌شود.
جوانی هندی كه از كودكی آرزوی بازی در یكی از تیم‌های فوتبال كشورش را دارد، بالاخره بعد از تلاش‌های فراوان و زحمات طاقت‌فرسا به این آرزو دست می‌یابد.
جان آبراهام، ارشد وارسی ،بیپا شاباسو، بومن ایرانی و دالیپ تاهیل در فیلم سینمایی «گُل» به كارگردانی ویوك آگنیهوتری محصول سال 2008 كشور هند ایفای نقش كرده‌اند.

*«شعبده‌باز»
شبكه سه سیما جمعه 13 آذرماه ساعت 10 صبح فیلم سینمایی «شعبده باز» ساخته نیل برگر را پخش می‌كند.
داستان فیلم «شعبده باز» در سال‌های گذر از قرن 19به قرن20در وین اتفاق می‌افتد و درباره شعبده بازی به نام آیزنهایم است. او با استفاده از قدرت و توانایی‌اش می‌كوشد به عشق دوران كودكی‌اش كه دختری از طبقات مرفه است، دست یابد.
ادوارد نورتن، پل جیاماتی، جسیكا بیل، روفوس سیوئل و ادی مارسان در فیلم سینمایی «شعبده باز» به ایفای نقش پرداختند.

*«جی ویرو»
فیلم سینمایی «جی ویرو» ساخته پونیت سیرا جمعه 13 آذرماه ساعت 23 از شبكه سه سیما پخش می‌شود.
در فیلم سینمایی «جی ویرو» با بازی فردین خان می‌بینیم كه جی مأمور مخفی پلیس است كه قصد نفوذ به یك باند تبهكار قاچاق مواد مخدر كه سركرده آنها فردی به نام تجپال است را دارد كه به همین منظور با یكی از اعضای این گروه كه پسری به نام ویرو است طرح دوستی می‌ریزد. ویرو پسری است كه از راه دزدی ماشین‌های لوكس و گران قیمت امرار معاش می‌كند.
فیلم سینمایی «جی ویرو» محصول سال 2009 كشور هند است.

*«پسران طلایی»
فیلم سینمایی «پسران طلایی» به كارگردانی دنیل آدامز پنجشنبه 12 آذرماه ساعت15:30 از شبكه چهار سیما پخش می‌شود.
داستان فیلم با بازی دیوید كارادین، بروس درن و ریپ تورن در مورد سه ملوان پیر و بازنشسته است كه با یكدیگر در كلبه‌ای فقیر و به هم ریخته زندگی می‌كنند، تا آنكه یكی از آنها تصمیم می‌گیرد برای سر و سامان دادن به این شرایط ازدواج كند و با دادن آگهی در روزنامه به دنبال زوجی مناسب می‌گردد اما كسی پیش قدم نمی‌شود تا آنكه زنی مسن می‌پذیرد ازدواج كند.
فیلم سینمایی «پسران طلایی» محصول سال 2008 كشور آمریكا در ژانر كمدی ساخته شده است.

*«ویزیون تله»
فیلم سینمایی «ویزیون تله» جمعه 13 آذرماه ساعت 20:30 در قالب برنامه سینما چهار از شبكه چهار سیما پخش می‌شود.
شهر كوچك و دور افتاده‌ای در تركیه دارای سینمای كوچكی است كه شهردار چندان با صاحب آن میانه خوبی ندارد. تا آنكه از مركز قرار است فرستنده تلویزیون برای این شهر نصب شود. شهردار كه برای مقابله با لطیف سینمادار از تلویزیون استقبال كرده است با مشكل جدیدی روبرو می‌شود. مأموری كه از مركز آمده بدون آنكه فرستنده را نصب كند به آنكارا باز می‌گردد.
فیلم سینمایی «ویزیون تله» به كارگردانی یلمان اردوغان محصول سال 2001كشور تركیه است.

*«سیگار ممنوع»
فیلم سینمایی «سیگار ممنوع» 40 دقیقه بامداد روز جمعه 13 آذر از شبكه تهران سیما روی آنتن می‌رود.
نیك نیلور كارمند مركز تحقیقات توتون، كارش این است كه با افراد و نهادهای مختلف بحث كند و آنها را مجاب كند كه سیگار كشیدن برای سلامتی مضر نیست. نیك وقتی در یك برنامه تلویزیونی شركت می‌كند كه در آن نوجوانی به نام رابین ویلیگر حضور دارد كه در اثر مصرف سیگار دچار سرطان شده است، تلاش می‌كند از كار خود و سازندگان و تولیدكنندگان سیگار دفاع كند، همچنین وقتی در مدرسه‌ای كه فرزندش، جویی در آن درس می‌خواند به همین كار دست می‌زند، بسیار منفور خانواده‌ها می‌شود.
جان لاندن، اریك هابرمن، آرون اكهارت، مری جو اسمیـت و تاد لوئیزو در فیلم سینمایی «سیگار ممنوع» محصول سال 2005 كشور آمریكا در ژانر درام و كمدی بازی كرده‌اند.

*«همسر كارآگاه»
فیلم سینمایی «همسر كارآگاه» به كارگردانی فلیكس چانگ آلن ماك جمعه 13 آذر ماه ساعت13:30 از شبكه تهران سیما پخش می‌شود.
این فیلم در ابتدا صحنه‌ای از قاچاقچیان بنزین را نمایش می‌دهد كه هنگام رسیدن پلیس در اثر حادثه‌ای، یكی از قاچاقچیان و همسر و فرزند یكی از پلیس‌ها كشته می‌شوند. پس از این واقعه، گروهی از پلیس‌های هنگ‌كنگ به ریاست بازرس مائورین مأمور پی‌گیری این ماجرا می‌شوند. مائورین ده سال است كه ازدواج كرده، اما شوهرش كه یك مجسمه‌ساز است هنوز نتوانسته شرایط مناسبی برای زندگی مشتركشان ایجاد كند.
تاك بون وونگ، یونگ دونگ و دایونگ لو در فیلم سینمایی «همسر كارآگاه» محصول سال 2008 كشور هنگ كنگ و چین در ژانر كمدی و هیجانی ایفای نقش كرده‌اند.

*«سكه‌های شانس»
فیلم تلویزیونی «سكه‌های شانس» به كارگردانی مجید تربتی‌فرد و تهیه كنندگی مهدی تربتی‌فرد روز عید سعید غدیرخم ساعت 15 از شبكه یك سیما پخش می‌شود.
سیامك جوان باهوش ولی آس و پاس و بی‌برنامه‌ای است كه تنها هدفش در زندگی رسیدن به همه چیز در كم‌ترین زمان و با كم‌ترین تلاش است. او وقتی از جریان ساخت فیلمی در خانه یك عتیقه‌باز آگاه می‌شود به كمك دوستش به عنوان بازیگر وارد اكیپ شده و با استفاده از ایده شباهتش با برادر دو قلویش نقشه سرقت سكه‌های قدیمی را طراحی می‌كند.
ارژنگ امیرفضلی، رابعه اسكویی، رامین ناصرنصیر، سحر ولدبیگی، محمدرضا عباس‌نژاد و مینا جعفرزاده در فیلم تلویزیونی «سكه‌های شانس» از تولیدات سال جاری گروه فیلم‌های تلویزیونی شبكه یك سیما به ایفای نقش پرداختند.

*«كارد و پنیر»
فیلم سینمایی «كارد و پنیر» روز عید سعید غدیرخم ساعت 17:30 از شبكه دوسیما پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی بهزاد فراهانی، ثریا قاسمی و رضا داوودنژاد خواهید دید: سه جوان كه با هم دوست صمیمی هستند، اغلب اوقات را با هم به خوشی می‌گذرانند. روزی دو نفر از آنها متوجه می‌شوند دوست سوم مدت زیادی زنده نیست، لذا تصمیم می‌گیرند تنها آرزوی او را برآورده كنند. در این راه با سه پیرمرد آشنا می‌شوند كه مسیر زندگی هر سه دوست را عوض می‌كنند.
فیلم سینمایی «كارد و پنیر » به كارگردانی محمود معظمی و تهیه كنندگی علی برجسته ساخته شده است.

*«بازی»
فیلم تلویزیونی «بازی» ساخته سروش صحت و با بازی بهاره رهنما، سیروس ابراهیم‌زاده، راضیه برومند و سروش صحت صبح روز عید سعید غدیرخم ساعت 10 از شبكه سه سیما پخش می‌شود.
پدری با دخترش در كار فرستادن عتیقه به خارج از كشور هستند. این كار با كمك پیرمردی در گمرك صورت می‌گیرد. وقتی می‌خواهند دو شمعدان را برای مراسم عقد دو جوان به خارج بفرستند، متوجه می‌شوند پیرمرد بازنشسته شده و جوانی بسیار منضبط و مقرراتی به جای او مسئول این كار شده است.

*«لوتكا»
فیلم تلویزیونی «لوتكا» روز عید سعید غدیرخم ساعت 22:15 از شبكه سه سیما پخش می‌شود.
توسلی از نیروی دریایی به دنبال تشكیل تیمی از افراد مستعد استان گیلان برای شركت در مسابقات عضوگیری تیم ملی قایقرانی است. مجید رستم كلایه قایقران ماهری است كه به گروه دعوت می‌شود. علی شیرخانی نیز كه توسلی وی را هنگام راندن لوتكا(نوعی قایق) در تالاب انزلی دیده است، به گروه ملحق می‌شود.
سیاوش خیرابی، مهدی امینی‌خواه و بهمن دان در فیلم تلویزیونی «لوتكا» به كارگردانی حسین باكیده و تهیه كنندگی مجید خلج از تولیدات سیمای مركز گیلان ایفای نقش كرده‌اند.

*«پسران خیابان پال»
روز عید سعید غدیرخم ساعت 20:30 فیلم سینمایی «پسران خیابان پال» ساخته زولتان فابری از شبكه چهار سیما روی آنتن می‌رود.
گروهی نوجوان در مجارستان بوداپست ابتدای قرن بیستم بر سر زمین بازیشان در خیابان پل با گروهی دیگر به نام پیراهن قرمزها اختلاف دارند. آنها برای بازی در این زمین با یكدیگر درگیر می‌شوند و برای غلبه بر گروه مقابل و با جدیت تمان دست به تشكیل نیرویی برای حفظ زمین بازی می‌زنند و همچون یك ارتش منظم به حفظ آن زمین می‌پردازند.
ماری توروچیك و لازلو كوژاك در فیلم سینمایی «پسران خیابان پال» محصول سال 1969 كشور مجارستان و آمریكا ایفای نقش كرده‌اند.

*«سرآشپز كونگ فوكار»
فیلم سینمایی «سرآشپز كونگ فوكار» به كارگردانی وینگ كین ییپ روز عید سعید غدیرخم ساعت13:30 از شبكه تهران سیما پخش می‌شود.
خوانگ جی سوكه در رستوران امپراطور، یك سرآشپز حرفه‌ای و نابغه است به خاطر توطئه برادرزاده‌اش جو از كار در این رستوران اخراج می‌شود. از سوی دیگر جیان ای پس از فارغ التحصیلی از مدرسه رزمی داتونگ به دلیل استعدادش در آشپزی توسط استاد خود به سوی رستورانی به نام اطعمه چهار دریا فرستاده می‌شود تا در آنجا زیر نظر استاد شن‌می‌دا آموزش آشپزی ببیند، اما وقتی جیان‌ای به این رستوران می‌رسد، متوجه می‌شود فردی كه اكنون در این رستوران سرآشپزاست، پسر استاد شن فـوت است،كه به هیچ وجه مهارت‌های پدرش را در آشپزی ندارد.
ساموهانگ كام بو، وانس وو، چری یینگ و آی كاگو در فیلم سینمایی سرآشپزكونگ فوكار محصول سال 2009 كشور چین در ژانرحادثه‌ای، رزمی و كمدی بازی كرده‌اند.

Sanaz
10/12/2009, 11:23
مپراطوری گرگ‌ها، طعمه، گل، استخر مرگ، اژدهای زرد و ...
در روزهای پایانی هفته 11 فیلم سینمایی و تلویزیونی از شبكه‌های مختلف سیما به روی آنتن خواهد رفت.

به گزارش خبرگزاری فارس، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی امپراطوری گرگ‌ها (كریس ناهون)، طعمه(فرامرز صدیقی)، بهمن(پائول شاپیرو)، پدر پر افتخار من (یاوس ربرت)، استخر مرگ (بادی ون هورن)، گل(ویوك آگنیهوتری)، راهی به بالا نیست(جیمز سیل)، ویزیون تله(یلماز اردوگان)، ویزیون تله طوبی(یلماز اردوگان)، اژدهای زرد(سوتمو كاشیما) و به دنبال جكی (گانگلیان فانگ و پینگ جیانگ) پنجشنبه و جمعه 19 و 20 آذر از شبكه‌های یك، دو، سه، چهار و تهران روی آنتن می‌رود.
*«امپراطوری گرگ‌ها»
فیلم سینمایی «امپراطوری گرگ‌ها» به كارگردانی كریس ناهون پنجشنبه 19 آذرساعت 22 از شبكـه یك سیما پخش می‌شود.
دختر جوانی به نام سونیا عضو فعال قاچاق هرویین از اروپای شرقی به فرانسه است كه طی یكی از معاملات تصمیم می‌گیرد با بیست كیلو هرویین، به اعضای مافیای خودش كه گرگ‌های خاكستری نام دارد خیانت كند. او هرویین‌ها را در محل امنی پنهان می‌كند ولی با افراد گرگ‌‌های خاكستری درگیر می‌شود وقتی پلیس وارد درگیری شده و سونیا را دستگیر می‌كند. سونیا كه بی‌هوش شده، توسط افراد مرموزی ربوده می‌شود و در اختیارگروهی از دانشمندان علم ژنتیك به سرگروهی پروفسور آكرمن قرار می‌گیرد...
جیان رینو و آرلی جاور در فیلم سینمایی «امپراطوری گرگ‌ها» محصول سال 2005 فرانسه به ایفای نقش پرداختند.

*«طعمه»
فیلم سینمایی «طعمه» به كارگردانی فرامرز صدیقی جمعه20 آذر ساعت15:40 از شبكه یك سیما روی آنتن می‌رود.
اعضای یك گروه قاچاق مواد مخدر، مردی به نام غلام را یك روز پس از آزادی از زندان به قتل می‌رسانند. مرتضی،‌ مأمور تجسس اداره مبارزه با مواد مخدر، یكی از افراد گروه به نام پیردوست را دستگیر می‌كند. مرتضی، پیردوست را كه سال‌ها پیش معلم او بوده است، با ضمانت خود آزاد می‌كند. رئیس گروه قاچاقچی‌ها با تزریق مواد مخدر به پیردوست او را وادار می‌كند تا مرتضی را موقع ورزش صبحگاهی با گلوله از پا درآورد؛ اما پیردوست در اوج حادثه به جای هدف قرار دادن مرتضی به یكی از قاچاق‌چی‌ها شلیك می‌كند.
فرامرزقریبیان، جمشید هاشم‌پور، رضا رویگری، فخرالدین صدیق شریف و هادی اسلامی در فیلم سینمایی «طعمه» تولید سال1371 بازی كرده‌اند.

*«بهمن»
فیلم سینمایی «بهمن» پنجشنبه 19 آذرساعت 23:45 از شبكـه دو سیما پخش می‌شود.
در فیلم سینمایی «بهمن» با بازی مایكل گروس می‌بینیم: یك تبهكار الماس‌ها را می‌دزدد و با هواپیما وارد كوهستان می‌شود، الماس‌ها از هواپیما بیرون می‌ریزد و هم‌زمان برف شروع می‌شود، تبهكار به طور اتفاقی وارد كلبه‌ای می‌شود كه زیر بهمن اسیر است. او با ساكنان خانه درگیر می‌شود و در نهایت كشته شده و خانواده نجات می‌یابد.
فیلم سینمایی «بهمن» به كارگردانی پائول شایپر و محصول سال 1997كشورهای آلمان و آمریكاست.

*«پدر پر افتخار من»
فیلم سینمایی «پدر پر افتخار من» جمعه 20 آذر ساعت 18:15 از شبكـه دو سیما پخش می‌شود.
داستان فیلم در مورد خانواده‌ای است كه دارای دو فرزند پسر هستند، كه روزی تصمیم می‌گیرند با هم برای مسافرت به پاریس بروند. در آنجا به آنها خیلی خوش می‌گذرد و همین امر باعث می‌شود كه پسر بزرگ‌تر تصمیم بگیرد آنجا بماند و به همراه والدینش به خانه باز نگردد، ولی بعد از یك روز ماندن در آنجا تصمیم می‌گیرد به خانه بازگردد.
فیلم سینمایی «پدر پر افتخار من» به كارگردانی یاوس ربرت محصول سال 1990 كشور فرانسه بازی كرده‌اند.

*«استخر مرگ»
فیلم سینمایی «استخر مرگ» به كارگردانی بادی ون هورن پنجشنبه 19 آذر ساعت 19 از شبكـه سه سیما پخش می‌شود.
بازرسی به نام هری كالاهان كه هیچگونه رحم و شفقتی در ارتباط با جنایتكاران ندارد فردی به نام جانرو كه تبهكاری خطرناك است را به زندان می‌اندازند و دوباره بر سرزبان‌ها می‌افتد. در این بین فیلمساز مشهوری به ‌نام پیتر سوآن كه كارگردان فیلم‌های ترسناك است، لیستی از افراد سرشناس و مشهور را تهیه كرده كه در فیلم‌هایش تحت عنوان استخر مرگ سوژه جدید و ترسناكی را به معرض نمایش بگذارد او كه دارای دشمنی دیوانه و آدم‌كش است، غافل از اعمال او به دام او اسیر می‌شود.
كلمینت اسیتورد و پاتریشا كلاركسون در فیلم سینمایی «استخر مرگ» محصول سال 1988 كشور آمریكا بازی كرده‌اند.

*«گل»
صبح جمعه ساعت 10 فیلم سینمایی «گل» از شبكه سه سیما پخش می‌شود.
جوانی هندی كه از كودكی آرزوی بازی در یكی از تیم‌های فوتبال كشورش را دارد، بالاخره بعد از تلاش‌های فراوان و زحمات طاقت‌فرسا به این آرزو دست می‌یابد.
جان آبراهام، ارشد وارسی، بیپا شاباسو، بومن ایرانی و دالیپ تاهیل در فیلم سینمایی «گل» به كارگردانی ویوك آگنیهوتری محصول سال 2008 كشور هند ایفای نقش كرده‌اند.

*«راهی به بالا نیست»
فیلم سینمایی «راهی به بالا نیست» به كارگردانی جیمز سیل جمعه 20 آذرماه ساعت 23 از شبكه سه سیما پخش می‌شود.
ویور با دوستش برای بستن قرارداد به ساختمانی می‌روند. از بستن قرارداد چند میلیون دلار نصیب آنها می‌شود. دوست ویور مردی را اجیر می‌كند تا او را بكشد، غافل از اینكه همگی در پاركینگ ساختمان مورد حمله قرار می‌گیرند...
گریسون مك كوچ، آدریان پال و آمی لوكین در فیلم سینمایی «راهی به بالا نیست» محصول سال 2004 كشور آمریكا به ایفای نقش پرداختند.

*«ویزیون تله»
فیلم سینمایی «ویزیون تله» پنجشنبه 19 آذرماه ساعت 15:30 از شبكه چهار سیما پخش می‌شود.
شهر كوچك و دورافتاده‌ای در تركیه دارای سینمای كوچكی است كه شهردار چندان با صاحب آن میانه خوبی ندارد. تا آنكه از مركز قرار است فرستنده تلویزیون برای این شهر نصب شود. شهردار كه برای مقابله با سینمادار از تلویزیون استقبال كرده، با مشكل جدیدی روبرو می‌شود. مأموری كه از مركز آمده بدون آنكه فرستنده را نصب كند به آنكارا بازمی‌گردد...
فیلم سینمایی «ویزیون تله» به كارگردانی یلماز اردوگان محصول سال 2001 كشور تركیه است.
*«ویزیون تله، طوبی» عنوان فیلمی از ویلماز اردوگان است كه جمعه20 آذر ساعت 20:30 در قالب سینما چهار از شبكه چهار سیما روی آنتن می‌رود.
اكتبر سال 1980 در حوالی آنكارا از معلمی به نام امیت گانر خواسته می‌شود كه مسئول یك كتابخانه شود. او به همراه خانواده‌اش پیشنهاد را قبول می‌كند. وی دختری به نام طوبی دارد كه پاهایش فلج است.
فیلم سینمایی «ویزیون تله، طوبی» با بازی ییلمازاردوگان، تارك آگان، دمت آكباق و دئیس آكایا محصول سال 2004 كشور تركیه است.

*«اژدهای زرد»
شبكه تهران سیما40 دقیقه بامداد روز جمعه20 آذر فیلم سینمایی «اژدهای زرد» به كارگردانی سوتمو كاشیما را پخش خواهد كرد.
داستان فیلم در مورد دختری به نام جون است كه شایعه شده دارای كلیدی اسرارآمیز به نام اژدهای زرد از پدرش است كه از انسان‌ها در برابر نیروهای شیطانی حفاظت می‌كند. او مجبور است برای اینكه این كلید و راز آن به دست گروه‌های مختلف تبهكارنیفتد، دائم از دست آنها بگریزد.
وای مان چان و یاسوكی كوراتا در فیلم سینمایی «اژدهای زرد» محصول سال 2003 كشور ژاپن بازی كرده‌اند.

*«به دنبال جكی»
فیلم سینمایی «به دنبال جكی» جمعه 20 آذر ساعت13:30 از شبكه تهران پخش می‌شود.
زانگ ای شان یك نوجوان چینی است كه از ده سالگی به همراه والدینش به اندونزی آمده، او كه پدرومادر گرفتاری دارد به همراه مادربزرگش زندگی می‌كند. زانگ پسری لوس و بی‌ادب است كه در درس‌های چینی بسیار ضعیف است اما قهرمان مورد علاقه‌اش جكی چان است. زانگ كه از سوی همكلاسی‌هایش تحقیر می‌شود، تصمیم می‌گیرد خلاف میلش به پكن برود.
ییشان زنگ، جكی چان، كایزینگ ایزین جایارو و بینگ بای در فیلم سینمایی «به دنبال جكی» به كارگردانی گانگلیان فانگ و پینگ جیانگ محصول سال 2009 كشور چین به عنوان بازیگران اصلی بازی كرده‌اند.

poriya
06/01/2010, 21:05
شبكه‌هاي مختلف سيما براي پخش در روزهاي پاياني هفته 12 فيلم سينمايي و تلويزيوني در نظر گرفته‌اند.
[Only registered and activated users can see links]

به گزارش خبرگزاري فارس، در روزهاي پنجشنبه و جمعه 17و 18 دي فيلم‌هاي سينمايي و تلويزيوني كسي اينجا هست، سايه‌هاي شهر، كوسه‌هاي خشمگين، جهان، اي دوست مرا به خاطر آور، بيماري فراگير، حماسه ماندگار، عكاس سمج، همه چيز امروز شروع مي‌شود، فرانكي عزيز، جاده رزرويشن و نجات مرگبار از شبكه‌هاي سيما (يك، دو، سه، چهار و تهـران) پخش مي‌شود.

*«كسي اينجا هست»
فـيلم سينمايي «كسي اينجا هست» به كارگرداني جان كرولي پنجشنبه 17دي ساعت 22 از شبكه يك سيما پخش مي‌شود.
در يك منطقه ييلاقي ادوارد پسر بچه‌اي10ساله به همراه پدر و مادرش در يك خانه سالمندان زندگي مي‌كند. او به علت حضور اين همه سالمند در كنارشان و مرگ‌هايي كه به علت كهولت سن آنها پيش مي‌آيد، از لحاظ روحي دچار بحران شده است. تنها سرگرمي او مشغوليت به آزمايش‌هايي است كه به علت نداشتن جاي خالي براي انجام آنها مرتب با مادرش در حال بحث و جدال است چرا كه ادوارد عقيده دارد حضور اين سالمندان جاي او را در خانه تنگ كرده است.
مايكل كين در فيلم سينمايي «كسي اينجا هست» محصول سال 2008 انگليس بازي كرده است.

*«سايه‌هاي شهر»
فيلم تلويزيوني «سايه‌هاي شهر» به كارگرداني و تهيه كنندگي مرتضي آتش زمزم عصر روز جمعه ساعت15:40 از شبكه يك سيما روي آنتن مي‌رود.
داستان فيلم با بازي نغمه بدوي و كارتيا كعده در مـورد ميشل ابوفاضل است كه به اتفاق همسرش آيدا بعد از دو سال به كشورشان لبنان باز مي‌گردند. او كه ديپلمات فرهنگي سفارت لبنان در ايران است، سعي دارد اختلافات و دلخوري‌هايي كه خانواده همسرش از او و آيدا دارند را رفع كند.
فيلم تلويزيوني «سايه‌هاي شهر» از توليدات صدا و سيماي مركز اصفهان است.

*«كوسه‌هاي خشمگين»
پنجشنبه شب ساعت 23:45 فيلم سينمايي «كوسه‌هاي خشمگين» به كارگرداني جيمز اي كانتر از شبكه دو سيما پخش مي‌شود.
به علت آلوده شدن محيط دريا و وارد شدن اين آلودگي به بدن كوسه‌ها اين موجودات وحشي شده‌اند و به انسان‌ها و حتي خودشان حمله مي‌كنند. يك شركت كه مسئول آن هميلتون لوكس است، در كنار دريا مشغول به ساخت و
ساز است، مقداري بشكه آلوده را به طور غيرقانوني وارد آب مي‌كند. اين بشكه‌ها در آب نشت پيدا مي‌كند و كوسه‌ها از آن آب مي‌خورند.
فيلم سينمايي «كوسه‌هاي خشمگين» به تهيه‌كنندگي كويل بوكارد محصول كشور آمريكا در سال 2008 ساخته شده است.

*«جهان»
شبكه دو سيما براي روز جمعه 18 دي ساعت 18فيلم سينمايي «جهان» به كارگرداني ديه‌گو فاندوس را براي پخش در نظر گرفته است.
داستان فيلم سينمايي «جهان» از اين قرار است كه ثروتمندي به نام ايناكي لارئا را مي‏دزدند و به مدت نه ماه او را در اتاقي 6متري حبس مي‏كنند. او آزاد مي‏شود و همه حتي رسانه‏ها از اين امر خوشحالند. او در منزل مي‏فهمد كه مادرش مرده است. او خبر گير افتادن فضانوردي روس به نام ميخاييل لوچنكو را در فضا به علت تغيير حكومت شوروي
مي‏فهمد و به صورت ناخودآگاه نگران او مي‏شود و تلاش مي‏كند او را برگرداند.
مايكل آرامبورو در فيلم سينمايي جهان محصول سال 2007 اسپانيا بازي كرده است.

*«اي دوست مرا به خاطر آور»
فيلم تلويزيوني اي دوست مرا به خاطر آور به كارگرداني حميد نعمت الله پنجشنبه 17 دي ساعت 20 از شبكـه سه سيما پخش مي‌شود.
زن و شوهري در شب عروسي خود، بر سر چيزهاي واهي با هم جناق مي‌شكنند كه اين موضوع باعث مشكلات
فراواني مي‌شود.
الهام حميدي، سعيد پيردوست و محمدرضا حق‌گو در فيلم تلويزيوني «اي دوست مرا به خاطرآور» بازي كرده‌اند.

*«بيماري فراگير»
صبح جمعه 18 دي ماه ساعت 10:10 فيلم سينمايي بيماري فراگير به كارگرداني تاكاهيا رز از شبكه سه سيما پخش مي‌شود.
در اين فيلم با بازي تسوشي ماتسوكا و ايكو كوبايالشي مي‌بينيم: در جزيره‌اي در كشور آبون كه كارشان پروش ميگو بود ويروسي باعث آلوده شدن اهالي آنجا مي‌شود كه اين ويروس توسط دكتر جزيره كه براي ديدن دخترش به ژاپن مي‌رود به آنجا منتقل مي‌شود. در ابتدا اين ويروس را با آنفلونزاي مرغي اشتباه گرفته بوند ولي بعد از مدتي به
همت دكتر ماتسوكا و پروفسور نيشي عامل اين ويروس كشف مي‌شود و نام آن را گناه مي‌گذارند كه تقريباً 12 ميليون نفر از مردم ژاپن در اثر اين بيماري جان خود را از دست مي‌دهند.
فيلم سينمايي «بيماري فراگير» محصول سال 2009 كشور ژاپن است.

*«حماسه ماندگار»
فيلم سينمايي «حماسه ماندگار» از توليدات صدا و سيماي مركز خوزستان جمعه 18 دي ساعت 20 از شبكه سه سيما پخش مي‌شود.
سعيد برادر خانم مهندس شايان در فوژان چاه 43 دچار حادثه شده و مسبب اصلي اين حادثه از نگاه مهندس شايان كسي نيست به جز همسرش مهندس حسام تيموري، طالب با توجه به بيكاري تمايلي به همكاري با دوستان خلاف كارش ندارد و از سر كنجكاوي بدنبال آنها رفته تا هنگام انجام كار خلاف ناظر كار آنها باشد و اين تعقيب از نگاه
دوستان خلاف كار طالب پنهان نمي‌ماند. اما هنگامي كه آنها قصد فرار دارند، ماشين از جاده منحرف شده و با فلنچ چاه 32 برخورد مي‌كند كه اين اتفاق باعث شده باك بنزين ماشين آنها سوراخ شده و همچنين باعث نشت گاز شود
و با زدن اولين استارت گاز موجود در هوا مشتعل شده و باعث انفجار شديد دهانه چاه و آتش گرفتن آن مي‌شود.اكنون مهندسين ايراني با مديريت مهندس جلايري و اجراي مهندس احمدكبيري بايستي چاه مشتعل در حال فوران را خاموش كنند. مهندسين ايراني با توجه به تحريم بايستي چاه را مهار كنند، مهندس كبيري گروه خود را جمع مي‌كند، هرچند كه مهندس الهام شايان راضي به همكاري با شوهرش مهندس تيموري نيست و او را مقصر اصلي فوت برادرش در هنگام فوران چاه نفت43 مي‌داند، اما با مديريت مهندس كبيري كار آغاز مي‌شود.
محمود عزيزي و حسن جوهرچي در فيلم سينمايي «حماسه ماندگار» به تهيه كنندگي مجيد افضلي و كارگرداني حسن لفافيان به ايفاي نقش پرداختند.

*«عكاس سمج»
فيلم سينمايي «عكاس سمج» به كارگرداني پال آبسكال و با بازي كول هازر، رابين تاني، دنيل بلدوين، تام سايزمور، دنيس فرينا جمعه 18 دي ساعت 23 از شبكه سه سيما روي آنتن مي‌رود.
بولارامي مردي خانواده دوست از مونتانا است كه يك شبه بوسيله بازي در فيلمي اكشن به اسم نيروي آدرنالين تبديل به سوپراستار مي‌شود، اين موفقيت غير از شهرت دردسرهايي هم براي او به همراه دارد. مثل از دست دادن حريم خصوصي و تعقيب هميشگي توسط چهار پاپاراتزي خلافكار و بي‌وجدان، سرانجام همين پاپاراتزي‌ها باعث بروز تصادف شديدي مي‌شوند كه منجر به كما رفتن پسر بو و مجروح شدن شديد همسر او مي‌شوند، پس از فشارهاي فراوان بو ناخواسته باعث كشته شدن يكي از پاپاراتزي‌ها كه در تصادف خانواده او مقصر بود، مي‌شود و بعد از آن تصميم مي‌گيرد انتقام خانواده خود را از 3 پاپاراتزي باقي مانده بگيرد.
فيلم سينمايي «عكاس سمج» محصول سال 2007 آمريكاست.

*«همه چيز امروز شروع مي‌شود»
فيلم سينمايي «همه چيز امروز شروع مي‌شود» به كارگرداني برتران تاورنيه پنجشنبه 18 دي ساعت 15:40 از شبكه چهار سيما پخش مي‌شود.
داستان اين فيلم در شهر كوچكي در فرانسه مي‌گذرد كه زندگي در آن براساس معادن زغال‌سنگ جريان دارد. شخصيت اصلي فيلم معلم دبستاني به نام دانيل است كه با دلسوزي خاصي در مدرسه كار مي‌كند، تعطيل
شدن معادن توسط دولت باعث بي‌كاري و فشار مالي شديد به والدين شده و مستقيماً به روي بچه‌ها فشار مضاعفي وارد مي‌شود كه دانيل را هم درگير مي‌كند، دانيل نقشي مهم‌تر از يك معلم ساده دارد او نه تنها درگير
زندگي تك‌تك بچه‌هاست بلكه بايد نگران حال والدين كودكان هم باشد كه بيكار شدن و فشار شديد مالي آنها را كلافه كرده است.
فيليپ تورتن و ماريا پتيارسي در فيلم سينمايي «همه چيز امروز شروع مي‌شود» محصول سال 1999 فرانسه بازي كرده‌اند.

*«فرانكي عزيز»
فيلم سينمايي «فرانكي عزيز» به كارگرداني شانو ائورباك جمعه 18 دي ماه ساعت20:30 در قالب سينما چهار از شبكه چهار سيما پخش مي‌شود.
فرانكي موريسون پسركي نه ساله با ضعف شنوايي است كه در زمان خردسالي پدرش كه علاقمند به ماجراجويي‌هاي دريايي بوده آنها را ترك مي‌كند و ديگر بازنمي‌گردد. اكنون فرانكي دچار بحران ناشي از خلاء فقدان پدر شده، به طوري كه مدام براي پدرش نامه مي‌نويسد، برگشت مي‌خورد و در ميان اسباب و اثاثيه مادرش به دنبال قسمت پاره شده عكس عروسي مادر، لباس عروسي‌شان و... مي‌گردد.
ميلي موريتمر، ژرارد باتلرو شارون اسمال در فيلم سينمايي «فرانكي عزيز» محصول سال 2004 كشور انگلستان بازي كرده‌اند.

*«جاده رزرويشن»
فيلم سينمايي «جاده رزرويشن» به كارگرداني تري جورج 40 دقيقه بامداد روز جمعه 18 دي از شبكه تهـران پخش مي‌شود.
در اين فيلم با بازي جو آكين فونيكس، الي فانينگ، جنيـفركانلي، شون كرلي محصول سال 2007 آلمان خواهيد ديد: ايتان لرنر به همراه همسرش گريس و دو فرزندش اِما و جاش، خانواده خوشبختي از طبقه متوسط را تشكيل مي‌دهند. يك شب آنها در حال بازگشت از كنسرت موسيقي اِما به خانه هستند، كه طي حادثه‌اي يك اتومبيل به جاش برخورد كرده و فرار مي‌كند. راننده اتومبيل(دوايت) يك وكيل است كه از همسرش جدا شده و طبق رأي دادگاه
مي‌تواند هفته‌اي يك‌بار فرزندش لوكاس را بيرون ببرد و اوقاتش را با وي بگذراند.

*«نجات مرگ‌‌بار»
فيلم سينمايي نجات مرگ‌بار جمعه 18 دي ماه ساعت13:30 از شبكه تهران پخش مي‌شود.
اميلي در حال جدا شدن از شوهر كانادايي‌اش، جيكوب جونز است و آنها در آستانه شركت در دادگاه تصميم براي حضانت فرزندشان، توبي هستند. اميلي به همراه توبي به زادگاهش در روستايي آلماني بازگشته است. توبي با پسر همسايه به نام پل، دوست شده است. ولي اميلي تاكيد دارد كه هنگام بازي توبي با پل، آنها حق ندارند وارد جنگل شوند.
نيك چين استيو گوتنبرگ، آيلين سنـدز در فيلم سينمايي «نجات مرگبار» به كارگرداني استفان مانوئل محصول سال 2008 كشور آلمان در ژانر حادثه‌اي، درام و هيجاني ايفاي نقش كرده‌اند

poriya
06/01/2010, 21:12
[Only registered and activated users can see links]
در روزهاي پنجشنبه و جمعه 17و 18 دي فيلم‌هاي سينمايي و تلويزيوني كسي اينجا هست، سايه‌هاي شهر، كوسه‌هاي خشمگين، جهان، اي دوست مرا به خاطر آور، بيماري فراگير، حماسه ماندگار، عكاس سمج، همه چيز امروز شروع مي‌شود، فرانكي عزيز، جاده رزرويشن و نجات مرگبار از شبكه‌هاي سيما (يك، دو، سه، چهار و تهـران) پخش مي‌شود.

*«كسي اينجا هست»
فـيلم سينمايي «كسي اينجا هست» به كارگرداني جان كرولي پنجشنبه 17دي ساعت 22 از شبكه يك سيما پخش مي‌شود.
در يك منطقه ييلاقي ادوارد پسر بچه‌اي10ساله به همراه پدر و مادرش در يك خانه سالمندان زندگي مي‌كند. او به علت حضور اين همه سالمند در كنارشان و مرگ‌هايي كه به علت كهولت سن آنها پيش مي‌آيد، از لحاظ روحي دچار بحران شده است. تنها سرگرمي او مشغوليت به آزمايش‌هايي است كه به علت نداشتن جاي خالي براي انجام آنها مرتب با مادرش در حال بحث و جدال است چرا كه ادوارد عقيده دارد حضور اين سالمندان جاي او را در خانه تنگ كرده است.
مايكل كين در فيلم سينمايي «كسي اينجا هست» محصول سال 2008 انگليس بازي كرده است.

*«سايه‌هاي شهر»
فيلم تلويزيوني «سايه‌هاي شهر» به كارگرداني و تهيه كنندگي مرتضي آتش زمزم عصر روز جمعه ساعت15:40 از شبكه يك سيما روي آنتن مي‌رود.
داستان فيلم با بازي نغمه بدوي و كارتيا كعده در مـورد ميشل ابوفاضل است كه به اتفاق همسرش آيدا بعد از دو سال به كشورشان لبنان باز مي‌گردند. او كه ديپلمات فرهنگي سفارت لبنان در ايران است، سعي دارد اختلافات و دلخوري‌هايي كه خانواده همسرش از او و آيدا دارند را رفع كند.
فيلم تلويزيوني «سايه‌هاي شهر» از توليدات صدا و سيماي مركز اصفهان است.

*«كوسه‌هاي خشمگين»
پنجشنبه شب ساعت 23:45 فيلم سينمايي «كوسه‌هاي خشمگين» به كارگرداني جيمز اي كانتر از شبكه دو سيما پخش مي‌شود.
به علت آلوده شدن محيط دريا و وارد شدن اين آلودگي به بدن كوسه‌ها اين موجودات وحشي شده‌اند و به انسان‌ها و حتي خودشان حمله مي‌كنند. يك شركت كه مسئول آن هميلتون لوكس است، در كنار دريا مشغول به ساخت و
ساز است، مقداري بشكه آلوده را به طور غيرقانوني وارد آب مي‌كند. اين بشكه‌ها در آب نشت پيدا مي‌كند و كوسه‌ها از آن آب مي‌خورند.
فيلم سينمايي «كوسه‌هاي خشمگين» به تهيه‌كنندگي كويل بوكارد محصول كشور آمريكا در سال 2008 ساخته شده است.

*«جهان»
شبكه دو سيما براي روز جمعه 18 دي ساعت 18فيلم سينمايي «جهان» به كارگرداني ديه‌گو فاندوس را براي پخش در نظر گرفته است.
داستان فيلم سينمايي «جهان» از اين قرار است كه ثروتمندي به نام ايناكي لارئا را مي‏دزدند و به مدت نه ماه او را در اتاقي 6متري حبس مي‏كنند. او آزاد مي‏شود و همه حتي رسانه‏ها از اين امر خوشحالند. او در منزل مي‏فهمد كه مادرش مرده است. او خبر گير افتادن فضانوردي روس به نام ميخاييل لوچنكو را در فضا به علت تغيير حكومت شوروي
مي‏فهمد و به صورت ناخودآگاه نگران او مي‏شود و تلاش مي‏كند او را برگرداند.
مايكل آرامبورو در فيلم سينمايي جهان محصول سال 2007 اسپانيا بازي كرده است.

*«اي دوست مرا به خاطر آور»
فيلم تلويزيوني اي دوست مرا به خاطر آور به كارگرداني حميد نعمت الله پنجشنبه 17 دي ساعت 20 از شبكـه سه سيما پخش مي‌شود.
زن و شوهري در شب عروسي خود، بر سر چيزهاي واهي با هم جناق مي‌شكنند كه اين موضوع باعث مشكلات
فراواني مي‌شود.
الهام حميدي، سعيد پيردوست و محمدرضا حق‌گو در فيلم تلويزيوني «اي دوست مرا به خاطرآور» بازي كرده‌اند.

*«بيماري فراگير»
صبح جمعه 18 دي ماه ساعت 10:10 فيلم سينمايي بيماري فراگير به كارگرداني تاكاهيا رز از شبكه سه سيما پخش مي‌شود.
در اين فيلم با بازي تسوشي ماتسوكا و ايكو كوبايالشي مي‌بينيم: در جزيره‌اي در كشور آبون كه كارشان پروش ميگو بود ويروسي باعث آلوده شدن اهالي آنجا مي‌شود كه اين ويروس توسط دكتر جزيره كه براي ديدن دخترش به ژاپن مي‌رود به آنجا منتقل مي‌شود. در ابتدا اين ويروس را با آنفلونزاي مرغي اشتباه گرفته بوند ولي بعد از مدتي به
همت دكتر ماتسوكا و پروفسور نيشي عامل اين ويروس كشف مي‌شود و نام آن را گناه مي‌گذارند كه تقريباً 12 ميليون نفر از مردم ژاپن در اثر اين بيماري جان خود را از دست مي‌دهند.
فيلم سينمايي «بيماري فراگير» محصول سال 2009 كشور ژاپن است.

*«حماسه ماندگار»
فيلم سينمايي «حماسه ماندگار» از توليدات صدا و سيماي مركز خوزستان جمعه 18 دي ساعت 20 از شبكه سه سيما پخش مي‌شود.
سعيد برادر خانم مهندس شايان در فوژان چاه 43 دچار حادثه شده و مسبب اصلي اين حادثه از نگاه مهندس شايان كسي نيست به جز همسرش مهندس حسام تيموري، طالب با توجه به بيكاري تمايلي به همكاري با دوستان خلاف كارش ندارد و از سر كنجكاوي بدنبال آنها رفته تا هنگام انجام كار خلاف ناظر كار آنها باشد و اين تعقيب از نگاه
دوستان خلاف كار طالب پنهان نمي‌ماند. اما هنگامي كه آنها قصد فرار دارند، ماشين از جاده منحرف شده و با فلنچ چاه 32 برخورد مي‌كند كه اين اتفاق باعث شده باك بنزين ماشين آنها سوراخ شده و همچنين باعث نشت گاز شود
و با زدن اولين استارت گاز موجود در هوا مشتعل شده و باعث انفجار شديد دهانه چاه و آتش گرفتن آن مي‌شود.اكنون مهندسين ايراني با مديريت مهندس جلايري و اجراي مهندس احمدكبيري بايستي چاه مشتعل در حال فوران را خاموش كنند. مهندسين ايراني با توجه به تحريم بايستي چاه را مهار كنند، مهندس كبيري گروه خود را جمع مي‌كند، هرچند كه مهندس الهام شايان راضي به همكاري با شوهرش مهندس تيموري نيست و او را مقصر اصلي فوت برادرش در هنگام فوران چاه نفت43 مي‌داند، اما با مديريت مهندس كبيري كار آغاز مي‌شود.
محمود عزيزي و حسن جوهرچي در فيلم سينمايي «حماسه ماندگار» به تهيه كنندگي مجيد افضلي و كارگرداني حسن لفافيان به ايفاي نقش پرداختند.

*«عكاس سمج»
فيلم سينمايي «عكاس سمج» به كارگرداني پال آبسكال و با بازي كول هازر، رابين تاني، دنيل بلدوين، تام سايزمور، دنيس فرينا جمعه 18 دي ساعت 23 از شبكه سه سيما روي آنتن مي‌رود.
بولارامي مردي خانواده دوست از مونتانا است كه يك شبه بوسيله بازي در فيلمي اكشن به اسم نيروي آدرنالين تبديل به سوپراستار مي‌شود، اين موفقيت غير از شهرت دردسرهايي هم براي او به همراه دارد. مثل از دست دادن حريم خصوصي و تعقيب هميشگي توسط چهار پاپاراتزي خلافكار و بي‌وجدان، سرانجام همين پاپاراتزي‌ها باعث بروز تصادف شديدي مي‌شوند كه منجر به كما رفتن پسر بو و مجروح شدن شديد همسر او مي‌شوند، پس از فشارهاي فراوان بو ناخواسته باعث كشته شدن يكي از پاپاراتزي‌ها كه در تصادف خانواده او مقصر بود، مي‌شود و بعد از آن تصميم مي‌گيرد انتقام خانواده خود را از 3 پاپاراتزي باقي مانده بگيرد.
فيلم سينمايي «عكاس سمج» محصول سال 2007 آمريكاست.

*«همه چيز امروز شروع مي‌شود»
فيلم سينمايي «همه چيز امروز شروع مي‌شود» به كارگرداني برتران تاورنيه پنجشنبه 18 دي ساعت 15:40 از شبكه چهار سيما پخش مي‌شود.
داستان اين فيلم در شهر كوچكي در فرانسه مي‌گذرد كه زندگي در آن براساس معادن زغال‌سنگ جريان دارد. شخصيت اصلي فيلم معلم دبستاني به نام دانيل است كه با دلسوزي خاصي در مدرسه كار مي‌كند، تعطيل
شدن معادن توسط دولت باعث بي‌كاري و فشار مالي شديد به والدين شده و مستقيماً به روي بچه‌ها فشار مضاعفي وارد مي‌شود كه دانيل را هم درگير مي‌كند، دانيل نقشي مهم‌تر از يك معلم ساده دارد او نه تنها درگير
زندگي تك‌تك بچه‌هاست بلكه بايد نگران حال والدين كودكان هم باشد كه بيكار شدن و فشار شديد مالي آنها را كلافه كرده است.
فيليپ تورتن و ماريا پتيارسي در فيلم سينمايي «همه چيز امروز شروع مي‌شود» محصول سال 1999 فرانسه بازي كرده‌اند.

*«فرانكي عزيز»
فيلم سينمايي «فرانكي عزيز» به كارگرداني شانو ائورباك جمعه 18 دي ماه ساعت20:30 در قالب سينما چهار از شبكه چهار سيما پخش مي‌شود.
فرانكي موريسون پسركي نه ساله با ضعف شنوايي است كه در زمان خردسالي پدرش كه علاقمند به ماجراجويي‌هاي دريايي بوده آنها را ترك مي‌كند و ديگر بازنمي‌گردد. اكنون فرانكي دچار بحران ناشي از خلاء فقدان پدر شده، به طوري كه مدام براي پدرش نامه مي‌نويسد، برگشت مي‌خورد و در ميان اسباب و اثاثيه مادرش به دنبال قسمت پاره شده عكس عروسي مادر، لباس عروسي‌شان و... مي‌گردد.
ميلي موريتمر، ژرارد باتلرو شارون اسمال در فيلم سينمايي «فرانكي عزيز» محصول سال 2004 كشور انگلستان بازي كرده‌اند.

*«جاده رزرويشن»
فيلم سينمايي «جاده رزرويشن» به كارگرداني تري جورج 40 دقيقه بامداد روز جمعه 18 دي از شبكه تهـران پخش مي‌شود.
در اين فيلم با بازي جو آكين فونيكس، الي فانينگ، جنيـفركانلي، شون كرلي محصول سال 2007 آلمان خواهيد ديد: ايتان لرنر به همراه همسرش گريس و دو فرزندش اِما و جاش، خانواده خوشبختي از طبقه متوسط را تشكيل مي‌دهند. يك شب آنها در حال بازگشت از كنسرت موسيقي اِما به خانه هستند، كه طي حادثه‌اي يك اتومبيل به جاش برخورد كرده و فرار مي‌كند. راننده اتومبيل(دوايت) يك وكيل است كه از همسرش جدا شده و طبق رأي دادگاه
مي‌تواند هفته‌اي يك‌بار فرزندش لوكاس را بيرون ببرد و اوقاتش را با وي بگذراند.

*«نجات مرگ‌‌بار»
فيلم سينمايي نجات مرگ‌بار جمعه 18 دي ماه ساعت13:30 از شبكه تهران پخش مي‌شود.
اميلي در حال جدا شدن از شوهر كانادايي‌اش، جيكوب جونز است و آنها در آستانه شركت در دادگاه تصميم براي حضانت فرزندشان، توبي هستند. اميلي به همراه توبي به زادگاهش در روستايي آلماني بازگشته است. توبي با پسر همسايه به نام پل، دوست شده است. ولي اميلي تاكيد دارد كه هنگام بازي توبي با پل، آنها حق ندارند وارد جنگل شوند.
نيك چين استيو گوتنبرگ، آيلين سنـدز در فيلم سينمايي «نجات مرگبار» به كارگرداني استفان مانوئل محصول سال 2008 كشور آلمان در ژانر حادثه‌اي، درام و هيجاني ايفاي نقش كرده‌اند.

Sanaz
03/02/2010, 17:10
[Only registered and activated users can see links]
زنی به نام ارمو به خاطر رقابت با همسایه‌اش تصمیم می‌گیرد یک دستگاه تلویزیون خریداری کند اما قیمت بسیار بالا است و درآمد ارمو اندک ارمو که از راه فروش رشته محلی کسب در آمد می‌کند، کافی نیست و...
به گزارش مهر، فیلم‌های ارمو، صدایم کن، قلب خائن، مهر بی‌پایان، دروازه ساعت 1 و 2، سرقت ادبی و پاتوق تعطیلات آخر هفته از شبکه‌های مختلف روی آنتن می‌روند.
فیلم سینمایی "ارمو" پنجشنبه 15 بهمن‌ماه ساعت 22 از شبکه یک پخش می‌شود. این فیلم را زیائو ون ژو سال 1994 با نقش‌آفرینی لیا آی، پیکی لیو و ژیی جوگه ساخت. داستان "ارمو" در یکی از روستاهای چین اتفاق می‌افتد. زنی به نام ارمو به خاطر رقابت با همسایه‌اش تصمیم می‌گیرد یک دستگاه تلویزیون خریداری کند اما قیمت بسیار بالا است و درآمد ارمو اندک ارمو که از راه فروش رشته محلی کسب در آمد می‌کند، کافی نیست و ...
فیلم تلویزیونی "صدایم کن" به کارگردانی افشین صادقی جمعه 16 بهمن ماه ساعت 16 روی آنتن شبکه یک می‌رود. این فیلم به تهیه‌کنندگی محمدرضا ایزدی یکتا و با نقش‌آفرینی شهراد وثوقی، بهرام ابراهیمی، اسماعیل خلج و ... تهیه شده و داستان درباره جوانی ناشنوا و با استعداد است که وقتی تنگنای مالی خانواده و مریضی پدر را می‌بیند، تلاش می کند به هر شکلی که شده کمک حال خانواده باشد و ...
فیلم سینمایی "قلب خائن" پنجشنبه 15 بهمن ساعت 23:45 از شبکه دو پخش می‌شود. این فیلم به کارگردانی دنی لرنر و با نقش‌آفرینی برایان جنیس، کیمبرلی کیتزس و ران اسمرژاک ساخته شده و داستان درباره پسر بچه پنج ساله‌ای است که حافظه‌اش را از دست داده و درگیر ماجراهایی می‌شود. "قلب خائن" محصول سال 1999 است.
فیلم تلویزیونی"مهر بی‌پایان" جمعه 16 بهمن ساعت 18 روی آنتن شبکه دو می‌رود. این فیلم به کارگردانی محسن منشی‌زاده و تهیه‌کنندگی سعید پورفرج تولید شده و در آن حمیدرضا پگاه، روناک یونسی، سیروس کهوری‌نژاد، فرناز رهنما و شهین تسلیمی بازی کردند.
در خلاصه داستان فیلم "مهر بی‌پایان" آمده است: سالهاست از دفاع مقدس می‌گذرد و خاطرات تلخ و شیرین‌اش هنوز به جا مانده است. انگار همین دیروز بود. ای کاش من هم به آرزویم رسیده بودم. اینکه می‌بینم هم‌رزمان دیروز و امروزم یکی پس از دیگری به شهادت می‌رسند برایم دردناک است. فرزندم همیشه به یاد داشته باش که این دفاع جزو باغیرت‌ترین و محجوب‌ترین ایستادگیها بود و هدف چیزی جز عشق خدایی نبود...
فیلم "دروازه ساعت" در دو قسمت پنجشنبه و جمعه 15 و 16 بهمن به ترتیب ساعت 20 و 23:30 از شبکه سه روی آنتن می‌رود. در این فیلم که به نویسندگی و کارگردانی سیدجواد هاشمی تهیه شده شیوا بلوریان، محبوبه بیات، مرجان قمری، علی سلیمانی، اسرافیل علمداری، محمدعلی سلیمان تاش، مجید فروغی، عارف برهمن و... بازی کردند.
در خلاصه داستان "دروازه ساعت" آمده: با شنیدن خبر ورود اسرای کربلا به دمشق، هر یک از اهالی آماده رفتن به دروازه ساعت می‌شوند تا در جشنی که توسط حاکمان برپاشده شرکت کنند، اما کسانی هستند که با داشتن درک صحیح از واقعه کربلا به سرزنش مردم بی‌خرد می‌پردازند و در این میان طالب که به ظاهر دیوانه کوچه‌ گرد است...
فیلم تلویزیونی "سرقت ادبی" جمعه 16 بهمن ساعت 20:30 از شبکه چهار پخش می‌شود. این فیلم به کارگردانی رضا بهشتی و تهیه‌کنندگی پریسا عشقی تهیه شده و داستان درباره قتلی است که اتفاق می‌افتد. در "سرقت ادبی" هومن سیدی، شهرام عبدلی، سید مهرداد ضیایی، مجتبی رجبی‌معمار، نازگل نادریان، حمید مولانا و مینا احمدی‌نژاد، عصمت بافندگان، مهرزاد خلیقی و محمدرضا زرگر بازی کردند.
فیلم تلویزیونی "پاتوق" به کارگردانی جواد مزدآبادی جمعه 16 بهمن ساعت 13:30 از شبکه سه روی آنتن می‌رود. رامین راستاد و سولماز غنی نقش‌های اصلی این فیلم را بازی می‌کنند و داستان درباره فردی است که به همراه دو دوست مبلغ 40 میلیون تومان را به سرقت می‌برند و ...

Sanaz
04/03/2010, 15:09
به گزارش خبرگزاری فارس، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «آماده باش»، «روز و شب»، «شهر كوچك»، «ترانزیت»، «خواهران غریب»، «كلیك»، «هر نفسی كه فرو می‌بریم»، «حمله دایناسور»، «وقت نمایش»، «مكعب»، «44 دقیقه»، «مرد تاریكی»، «داری دیوونم می‌كنی»، «محاصره قلعه» و «موقعیت‌های خطرساز» در سال‌روز مـیلاد حضرت رسول(ص) و امام جعفر صادق(ع)پنجشنبه و جمعه 13 و 14 اسفندماه از شبكه‌های سراسری سیما روی آنتن می‌رود.

*«آماده باش»
فیلم تلویزیونی «آماده باش» صبح روز پنجشنبه 13 اسفندماه ساعت 8:20 از شبكه یك سیما پخش خواهد شد.
سه پسر جوان كه دوران خدمت سربازی خود را می‌گذرانند، مرخصی می‌گیرند و به خانه می‌روند. هركدام از آنها مشكلات خانوادگی دارند كه دیگران از آنها خبر ندارند.
مهدی سلوكی، آتیلا پسیانی، علی طباطبایی، میلاد رحیمی و ستاره پسیانی در فیلم تلویزیونی «آماده باش» به كارگردانی بهرنگ توفیقی ایفای نقش كرده‌اند.

*«روز و شب»
فیلم سینمایی «روز و شب» به كارگردانی جونجی ساكاموتو پنجشنبه 13 اسفندماه ساعت 16 از شبكه یك سیما پخش می‌شود.
عده‌ای جوان كه عضو یك گروه نمایشی دوره گرد هستند با دزدی و اخاذی از سایر گروه‌های كلاهبردار روزگار می‌گذارنند و به همین دلیل در میان خلافكاران، دشمنان زیادی دارند. آنها با خبرچینی بین گروه‌ها آنها را دچار مشكل كرده و نقشه‌های آنها را لو می‌دهند. پس از مدتی سردسته این گروه كه به نام مستعار «چملون» معروف است به دختر نقاش دوره‌گردی علاقه‌مند می‌شود و روابط عاطفی بین آنها شكل می‌گیرد.
تاشویا فوجی وارا و آسامی میزوكاوا در فیلم سینمایی «روز و شب» محصول سال 2008 ژاپن بازی كرده‌اند.

*«شهر كوچك»
فیلم سینمایی «شهر كوچك» به كارگردانی آرن برگن، محصول سال 2008 كشور نروژ پنجشنبه13 اسفندماه ساعت 22 از شبكه یك سیما پخش می‌شود.
«ماریا» دختر جوان و مستقلی است كه در شهر اسلو زندگی می‌كند. او ده سال قبل پدر الكلی و بد اخلاق خود را كه در یك شهر ساحلی به نام هاور زندگی می‌كرد، ترك كرده و به اسلو آمد. پس از سال‌ها خبر مرگ پدرش را به او می‌دهند و او خلاف میل باطنی‌اش به هاور باز می‌گردد تا در مراسم تدفین پدرش شركت كند. در بازدید از خانه دوران كودكی او بار دیگر به آنجا علاقه‌مند شده و تصمیم می‌گیرد در خانه پدری‌اش اقامت كند.

*«ترانزیت»
فیلم سینمایی «ترانزیت» به كارگردانی سیدعلی سجادی حسینی جمعه 14 اسفندماه ساعت16 از شبكه یك سیما پخش می‌شود.
سعید با كار قاچاق و تبدیل سرمایه‌اش به دلار قصد دارد به خارج برود. او می‌كوشد دوستش حمید را با خود همراه كند.
سعید، حمید را تشویق می‌كند كه هردو مخفیانه سوار كامیون پدر حمید شوند كه عازم تركیه است. وقتی آن دو به گاراژ می‌روند، متوجه می‌شوند كه چند قاچاقچی تعدادی اشیای عتیقه را در كامیون رضا جاسازی می‌كنند.
فرامرز قریبیان، محمدسام قریبیان، رامبد شكرابی، منوچهر حامدی و اكبر دودكار در فیلم سینمایی «ترانزیت» محصول سال 1372 بازی كرده‌اند.

*«خواهران غریب»
فیلم سینمایی «خواهران غریب» به كارگردانی و تهیه كنندگی كیومرث پوراحمد پنجشنبه 13 اسفـنـد ساعت 14:30 از شبكه دو پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی زنده یاد خسرو شكیبایی، افسانه بایگان و پروین‌دخت یزدانیان می‌بینیم: نسرین و نرگس دو خواهر دو قلو كه هرگز یكدیگر را ندیده‌اند و نمی‌شناسند در یك برنامه تفریحی كه برای مدارس برگزار شده با هم برخورد می‌كنند، آن‌ها با جستجو در می‌یابند كه والدینشان سال‌ها پیش جدا شده‌اند و حالا پدر قصد ازدواج دارد. نرگس و نسرین تصمیم می‌گیرند جای خود را با هم عوض كنند، نسرین نزد مادر و نرگس نزد پدر می‌رود ولی بعد برای آشتی دادن پدر و مادر تصمیم می‌گیرند خود را مخفی كنند.

*«كلیك»
فیلم سینمایی «كلیك» پنجـشنبه 13اسفند ساعت 18:30 از شبكه دو سیما پخش می‌شود.
«مایكل نیومن» مرد جوانی است كه به همراه همسرش «دونا» و دو فرزندش زندگی متوسطی دارد. مایكل همیشه به دنبال داشتن شرایط و وضعیت بهتری در زندگی است و به نوعی هیچ‌گاه از شرایطی كه در حال حاضر بر زندگیش حاكم است رضایت ندارد. اوضاع به همین منوال ادامه دارد تا اینكه مردی به نام مارتی به او كنترلی می‌دهد كه به وسیله آن می‌تواند در دنیای اطرافش تصرف كند و آن را بر طبق میل و خواسته خودش تغییر دهد.
آدام سندلر و كیت بكن سانی در فیلم سینمایی «كلیك» به كارگردانی فرانك كوراكی محصول سال 2006 آمریكا بازی كرده‌اند.

*«هر نفسی كه فرو می‌بریم»
فیلم سینمایی «هر نفسی كه فرو می‌بریم» به كارگردانی گری لاو پنجشنبه 13 اسفندماه ساعت 23:45 از شبكه دو سیما پخش می‌شود.
جسد دبی بریتون خانم پلیسی كه چند سال قبل به طور مشكوكی ناپدید شده بود در رودخانه تایمز به طور ناگهانی پیدا می‌شود. دبی بریتون، خانم افسری است كه به خاطر شجاعت در یك حادثه تیراندازی به دو كودك و نجات آنان، مدال لیاقت دریافت كرده بود مشهور شده و دائماً در روزنامه‌ها از او نام می‌برند. كریستوفر مرد جوانی كه در یك هتل كار می‌كند از دبی بریتون خوشش می‌آمده به‌طوریكه در منزلش تمامی فیلم‌های پخش شده از او را ضبط می‌كرده و برای خود نگه می‌دارد، همچنین اكثر روزنامه‌های مربوط به دبی را هم جمع‌آوری كرده است.
فیلم سینمایی «هر نفسی كه فرو می‌بریم» به تهیه كنندگی جوی اسپینك محصول سال 2001 كشور انگلستان است.

*«حمله دایناسور»
فیلم سینمایی «حمله دایناسور» به كارگردانی پل زیلر، محصول سال 2008 كانادا، جمعه 14اسفندماه ساعت 18:30 از شبكه دو سیما پخش می‌شود.
یك دایناسور در جزیره پیدا می‌شود و شروع به خوردن انسان‌ها می‌كند. یك گروه دانشمند مشغول تحقیق در یك دریاچه قدیمی هستند كه با یك شیء عجیب و غریب روبه‌رو می‌شوند. آنها شیء را از آب خارج می‌كنند و به ساحل می‌آورند كه متوجه می‌شوند. این شیء تخم یك دایناسور دو زیست غول پیكر است كه سال‌ها پیش منقرض شده‌اند. دایناسور كه آنها را مهاجمینی می‌داند كه به بچه (تخم)‌اش حمله كرده‌اند به ساحل آمده و تمام دانشمندان را می‌خورد.
برایان كراس در فیلم سینمایی «حمله دایناسور» به تهیه كنندگی كیرك شاو بازی كرده است.

*«وقت نمایش»
پنجشنبه 13 اسفندماه ساعت20فیلم سینمایی «وقت نمایش» از شبكه سه سیما پخش می‌شود.
یك پلیس دست و پا چلفتی برای پیشرفت در اداره پلیس به همكاری با یك كارآگاه جدی و خشن در ساخت یك برنامه تلویزیونی به نام شو تایم مبادرت می‌كند. در این حین این پلیس به یك گروه فعال در قاچاق اسلحه برخورده و بعد از ماجراهای پلیسی و كمدی موفق می‌شوند این گروه را نابود و تحویل پلیس قضایی دهند.
رابرت دنیرو، ادی مورفی و راشل هریس در فیلم سینمایی «وقت نمایش» به كارگردانی تام دی محصول سال 2002 آمریكا بازی كرده‌اند.

*«مكعب»
فیلم سینمایی «مكعب» به كارگردانی آندرسی سكولا پنجشنبه 13اسفندماه ساعت 15:45 از شبكه چهار سیما پخش می‌شود.
چند نفر در یك مكعب هزار تو یا به عبارت دیگر در هزاران مكعب تو در تو گیر افتاده‌اند و هر كدام از این مكعب‌ها هم قوانین فیزیكی مخصوص به خود را از نظر زمان و گرانش دارد. هیچ كدام از این افراد نمی‌دانند چگونه به اینجا آمده‌اند و نمی‌دانند هم كه چگونه باید از آن خارج شوند. تلاش این افراد برای فرار به جایی نمی‌رسد چون واقعا نمی‌دانند به كجا باید بگریزند و راه نجات كجاست.
فیلم سینمایی «مكعب» محصول سال 2002 كشور كاناداست.

*«44 دقیقه»
فیلم سینمایی «44 دقیقه» به كارگردانی ایوسیمون پنجشنبه 13 اسفندماه ساعت 20:30 از شبكه چهار سیما پخش می‌شود.
داستان فیلم سینمایی «44 دقیقه» درباره یك گروه سارق بانك است كه با دستبرد زدن به چند بانك، یك مامور پلیس را می‌كشند و یك پلیس كه دوست صمیمی مقتول بوده در پی آنان است.
مایكل موسون و دان لوبنسگتون در فیلم سینمایی «44 دقیقه» محصول سال 2003 كشور كانادا بازی كرده‌اند.

*«مرد تاریكی»
فیلم سینمایی «مرد تاریكی» به كارگردانی سام ریمی جمعه 14اسفندماه ساعت 20:45 در قالب برنامه سینما 4 از شبكه چهار سیما پخش می‌شود.
دانشمندی به نام پیتون در آزمایشگاه خود موفق به ساخت نوعی پوست با مواد شیمیایی است. این پوست هرچند زیر نور تنها نود دقیقه دوام می‌آورد، اما به شدت مورد توجه یك شركت تجاری قرار گرفته است. سارقین از طرف این شركت تحقیقات پیتون را به دست می‌آورند و آزمایشگاه را منهدم می‌كنند. پیتون به شدت مجروح شده و چهره‌اش به طرز وحشتناكی از شكل می‌افتد.
سام نیلسون، فرانسیس مك دورنماند و كالین فریلز در فیلم سینمایی «مرد تاریكی» محصول سال 1990 كشور آمریكا بازی كرده‌اند.

*«داری دیوونم می‌كنی»
فیلم سینمایی «داری دیوونم می‌كنی» پنجشنبه 13اسفندماه ساعت 13:30 از شبكه تهران سیما پخش می‌شود.
در این فیلم اد اتیل، اتان امبری و جوبت ویلیامز بازی كرده‌اند. مردی به نام داچ كه با زنی بیوه به نام ناتالی ازدواج كرده است، برای جلب رضایت زن با پسر او كه تحت تأثیر رفتار پدر سابقش است مشكل دارد. او تصمیم می‌گیرد به همراه آنها به سفر رفته تا از این طریق بتواند پسر را متقاعد ساخته كه باهم كنار بیایند و به زندگی خود ادامه دهند. او طی دردسرهای فراوان با پسر، سرانجام موفق می‌شود رفتار او را عوض كند.
فیلم سینمایی «داری دیوونم می‌كنی» به كارگردانی دومنیك سینا محصول سال 1991 كشور آمریكاست.

*«محاصره قلعه»
فیلم سینمایی «محاصره قلعه» 40 دقیقه بامداد روز جمعه 14 اسفندماه از شبكه تهران سیما پخش می‌شود.
داستان فیلم مربوط به مرد كشاورزی است كه به همراه همسر و فرزندش در مزرعه‌اش زندگی می‌كند و زندگی بسیار ساده‌ای دارد. او در كودكی در این دهكده رها شده و توسط مرد دهقانی بزرگ شده است. روزی همسرش به همراه پسرشان برای فروش محصول و دیدن خانواده‌اش به شهر می‌رود و درست در همان لحظات اولیه ورودشان، گروهی یاغی به آنجا حمله‌ور شده و پسرش را می‌كشند و زن را نیز به اسیری می‌برند.
جیسون استتام و لی لی سوبیسكی در فیلم سینمایی «محاصره قلعـه» به كارگردانی اوبول محصول سال 2007 كشورهای آمریكا، كانادا و آلمان به ایفای نقش پرداخته‌اند.

*«موقعیت‌های خطرساز»
جمعه 14 اسفندماه ساعت 13:30 فیلم سینمایی «موقعیت‌های خطرساز» به كارگردانی كریستین فرانسیس از شبكه تهران سیما پخش می‌شود.
فیلم سینمایی «موقعیت‌های خطرساز» داستان یك زن پزشك معتمد وزارت كار به نام جولیت لسیج است كه در یك درمانگاه مشغول به كار جدیدش شده است. او پیش از این در اورژانس بیمارستان مشغول بوده؛ اما برای یافتن وقت كافی كه در كنار خانواده‌اش باشد به این درمانگاه آمده است. او با بیمارانی مواجه می‌شود كه همه دچار اضطراب و تشویش كاری هستند.
دلفین ریچ و دلفین سریتا در فیلم سینمایی «موقعیت‌های خطرساز» محصول سال 2002 كشور فرانسه بازی كرده‌اند.

poriya
14/03/2010, 20:29
او در همین زمان با همسرش كاتیا نیز مشكل دارد. وكیل كاتیا به او می‌گوید كه قبل از دادخواست طلاق همه اطلاعات مالی آزبورن را برای او بیاورد تا وكیل بتواند... شبكه دو سیما در ایام نوروز 16 فیلم سینمایی خارجی پخش خواهد كرد كه نبرد فرماندهان، فرود، بخوان و بسوزان، گروگان گیری در پلهام، از چاندی چوك به چین، خرس بزرگ و ... از جمله آنهاست. به گزارش خبرگزاری فارس، شرح فیلم های خارجی شبكه دو در این ایام فرخنده كه ساعت 22:45 به روی آنتن می‌روند، به شرح زیر است: **نبرد فرماندهان فیلم سینمایی نبرد فرماندهان محصول سال 2006 كشورهای چین، كره، ژاپن و هنگ كنك است. داستان این فیلم مربوط به جنگی در دوران چین باستان است. نیروهای ارتش ژائو قصد تصرف شهر لیانگ را دارند. لیانگ شهر كوچكی است كه در امور دفاعی از قابلیت چندانی برخوردار نیست و به همین دلیل سران شهر تصمیم می‌گیرند تسلیم شده اجازه ورود افراد ارتش ژائو به درون شهر را بدهند. این در حالی است كه عده كمی‌از درباریان معتقدند باید منتظر كمكی باشند كه از طرف قبیله مورزی ها برای آنها خواهد آمد. در همین حین كه اسناد تسلیم شهر برای فرمانده ارتش ژائو برده می‌شود، مردی به نام گلی از راه رسیده و خود را فرستاده موزی ها برای كمك در امور دفاعی شهر معرفی می‌كند... **فرود فیلم سینمایی فرود محصول سال 2007 كشور آمریكاست و به كارگردانی آرمند مسترویانی ساخته شده است. جك بندر یك مامور پلیس اف بی آی است كه به عنوان عضو مذاكره كننده در ماموریت ها حضور می‌یابد. تلاش او بر این است كه شرایط بحرانی بدون خشونت خاتمه یابد، اما این تفكر از سوی فرمانده او (لورنزو) مورد پذیرش نیست. بعد از عملیاتی كه در آن با اقدام عجولانه لورنزو كشتار زیادی توسط اف بی آی صورت می‌گیرد، جك با او درگیر شده و در نتیجه كتك زدن مافوقش اخراج می‌شود. در سفری كه جك برای یافتن كار به نیویورك رفته، هواپیمای حامل او به همراه 200 مسافر دیگر ربوده می‌شود ... **ربوده شده فیلم سینمایی ربوده شده محصول كشور فرانسه در سال 2008 است و به كارگردانی پیر مورل ساخته شده و با نام انگلیسی (taken) معروف است. این فیلم داستان برایان میلز ایرلندی بازنشسته ای است كه به دلیل دارا بودن برخی قابلیت های رزمی‌و دفاع شخصی هر از چند گاهی به عنوان محافظ اشخاص سرشناس فعالیت می‌كند. برایان در حالی كه یك دختر به نام كیم دارد از همسرش جدا شده و همسرش با مردی به نام استوارت ازدواج كرده است. روزی كیم و مادرش به دیدار برایان می‌روند اما دزدان به سراغ دختر آنها می‌آیند و او را می‌ربایند... **فرماندار پائو فیلم سینمایی فرماندار پائو محصول مشترك كشورهای چین و ژاپن در سال 1998 است. مردی به نام امپراطور یائو كه امپراطوری ایالت چین را به عهده داردد تصمیم می‌گیرد تا با متحد كردن هفت دولت دیگر یك حكومت واحد ترتیب داده و خود به عنوان پادشاه بر همه حكمرانی كند. دولت های دیگر كه ار اقدام او وحشت داشتند هر كدام سعی بر مبارزه با او می‌گیرند. یائو نیز با حمله به آنها و از بین بردن و كشتن مردم و فرماندهان همه را مجبور به پذیرفتن این تصمیم خود می‌كند... **آسایشگاه وودلین فیلم سینمایی آسایشگاه وودلین محصول سال 2007 كشور ایرلند به كارگردانی آنتونی بایرنی ساخته شده است. داستان فیلم درباره (الی) زنی است كه تصمیم دارد به همراه نامزدش (دان) به دور دنیا سفر كند. او برای اینكه از یك طرف در مخارجش صرفه جویی كند و از طرف دیگر باز هم پول بیشتری به دست بیاورد به نزد خواهرش كیت كه صاحب یك آسایشگاه سالمندان است می‌رود و از او می‌خواهد به او یكی از اتاق های آسایشگاه را در قبال كار در آنجا به او بدهد. كیت با اكراه می‌پذیرد. آسایشگاه چهار سالمند بداخلاق دارد. سال نو نزدیك است و این سالمندان جایی برای رفتن ندارند. ناگهان خبر می‌رسد كه حال مادر كیت و الی خراب شده است... **بخوان و بسوزان فیلم سینمایی بخوان و بسوزان ساخته برادران كوئن با بازی براد پیت و جرج كلونی است. این فیلم در سال 2008 ساخته شده و محصول كشور آمریكاست. این فیلم روایتگر داستان آزبورن كاكس یك مامور سازمان سیاست كه اخراج می‌شود. او از این اتفاق ناراحت است و تصمیم می‌گیرد برای مقابله با آنها خاطرات خود را بنویسد. او در همین زمان با همسرش كاتیا نیز مشكل دارد. وكیل كاتیا به او می‌گوید كه قبل از دادخواست طلاق همه اطلاعات مالی آزبورن را برای او بیاورد تا وكیل بتواند حقوق كاتیا را استیفا كند. كاتیا نیز از همه اطلاعات سری آزبورن نسخه ای تهیه می‌كند و به منشی وكیلش می‌دهد... **گروگان گیری در پلهام فیلم سینمایی گروگان گیری در پلهام به كارگردانی تونی اسكوت در سال 2009 ساخته شده و محصول مشترك كشورهای آمریكا و انگلیس است. این فیلم با بازی جان تراولتا و دنزل واشنگتن ساخته شده و در خلاصه داستان آن آمده است: رایدر یك سابقه دار است كه با عده ای دیگر از سابقه داران قطار پلهام 123 مترو را می‌دزدند. آنها سعی دارند از طریق گروگان گرفتن شهروندانی كه سوار بر این قطار هستند شهردار را وادار كنند كه به آنها 10 میلیون دلار بپردازد. والتر گاربر مسئول اعزام قطارها در سازمان حمل و نقل است. رایدر با او تماس می‌گیرد و خواسته خود را به او می‌گوید. از این به بعد والتر رابط میان سازمان حمل و نقل، شهردار و رایدر می‌شود. والتر هرچه سعی می‌كند نظر رایدر را درباره گروگان گیری تغییر بدهد، نمی‌تواند. رایدر نیز برای اینكه نشان بدهد در تصمیم خود مصمم است، راننده قطار را می‌كشد... **پل بلارت پلیس فروشگاه فیلم سینمایی پل بلارت پلیس فروشگاه به كارگردانی استو كار در سال 2009 ساخته شده و محصول كشور آمریكاست. داستان فیلم درباره پل بلارت مامور امنیتی یك فروشگاه بزرگ است. او مردی چاق و بی عرضه ای است كه بیماری قند خون دارد و به همین دلیل نمی‌تواند وارد نیروی پلیس شود. روزی یكی از دوستان پل از او می‌خواهد تا مراقب مغازه اش باشد. در همین فاصله، یك گروه سارق مسلح به مغازه حمله كرده و عده ای را گروگان می‌گیرند... **از چاندی چوك به چین فیلم سینمایی از چاندی چوك به چین محصول سال 2009 كشورهای هند و آمریكاست كه در تایلند ساخته شده است. در این فیلم سینمایی كه نیخیل آدوانی ان را كارگردانی كرده است، بازیگرانی نظیر آكشای كومار در نقس سیدهو، دی پیكا پادوكون (ساخی) و میتهون چاكر ابورتی (دادا) ایفای نقش كرده اند. "از چاندی چوك به چین " نامزد دریافت یك جایزه‌ از جشنواره‌های آسیایی شده و مدت زمان آن حدود 154 دقیقه است. این فیلم درباره یك آشپز ساده است كه اهالی یك روستای چینی فكر می‌كنند روح یك مبارز روستایی باستانی به نام لیوشنگ در او حلول كرده است... **شمال و جنوب فیلم سینمایی شمال و جنوب محصول سال 2004 كشور انگلستان است و در خلاصه داستان آن آمده است: قاضی هیل به علت فشار نخست وزیر برای تبرئه كردن متهمان یك پرونده به میلتون مهاجرت می‌كند. میلتون یك شهر صنعتی است كه كارخانه های پارچه بافی بزرگی در آن قرار دارد. صاحبان این كارخانه ها علنا كارگرانشان را استثمار می‌كنند. قاضی هیل دختری به نام مارگارت دارد. مارگارت در اولین برخورد با صاحبان یكی از كارخانه ها به نام آقای تورنتون به عمق شقاوت او پی می‌برد. اما آقای تورنتون به او علاقه مند می‌شود و سعی دارد كه دیر یا زود از خانم مارگارت خواستگاری كند. اما با توجه به جو پارچه بافی روابط آنها تیره تر می‌شود... **تاراس بولبا فیلم سینمایی تاراس بولبا محصول سال 2009 كشور روسیه به كارگردانی ولادمیر بوركوف است. این فیلم سینمایی داستان تاراس پیرمردی است كه به همراه قومش در كشور اوكراین زندگی می‌كند و به دلیل روحیه سلحشوری و جنگاوری از زندگی كسالت بار و روزمرگی خسته شده است. او روستا را ترك كرده و راهی اردوگاه می‌شود تا به مردان جنگاور بپیوندد. همزمان خبر می‌رسد كه دشمن به كشور تجاوز كرده است. سپاهیان به دلیل سرسپردگی خان، او را بركنار و تاراس را به فرماندهی برمی‌گزینند ... **دریا سالار فیلم سینمایی دریاسالار محصول سال 2008 كشور روشسه به كارگردانی آندره كراوچوف است. دریادار نیكولای منشیكوف یكی از افسران دلاور ارتش روسیه در جنگ جهانی اول است. او در آب های ساحلی فنلاند علیه ناوگان دریای آلمان می‌جنگد و موفقیت های بسیاری كسب می‌كند. یكی از افسران عالی رتبه ای كه زیر دست او هستند، ابرهارت آنتونوف نام داردو نیكولای زمانی كه به همراه سربازانش در ساحل استراحت می‌كند با كلارا خواهر ابرهارت آشنا شده و از او خواستگاری می‌كند. اما ابرهارت با این ازدواج مخالف است، زیرا او زندگی یك افسر نظامی‌را در یك قدمی‌مرگ می‌داند. **خرس بزرگ فیلم سینمایی خرس بزرگ محصول سال 1998 كشور كانادا به كارگردانی گری كاردینال است. مهاجران اروپایی سالهاست كه سرزمین بومیان آمریكا را اشغال كرده اند. گسترش شهرنشینی و افزایش جمعیت مهاجران آنها را نسبت به زمین های پهناوری كه همچنان در اختیار بومیان سرخپوست منطقه است، حریص می‌كند. به دلیل ترس از درگیری، دولت سفیدپوست ها قاصدهایی را با وعده های اغوا كننده به سوی روسای قبایل مختلف گسیل می‌كند. ولی بومیان از پذیرش معامله یك جانبه ای كه سرزمین آنها در قبال حقوقی ماهیانه و چند خانه چوبی از آنها می‌رباید، سر باز می‌زنند... **توطئه اشلون در فیلم سینمایی توطئه اشلون بازیگرانی نظیر شین وست، ادوارد برنز، وینگ رمیس ، یروی كوتسنكو و سرگنی به كارگردانی گرگ ماركس محصول سال 2009 كشور آمریكا ایفای نقش كرده اند. مكس نام یك مهندس كامپیوتر است. شخصی ناشناس یك دستگاه موبایل برای او می‌فرستد. این شخص همچنین پیام هایی را برای مكس می‌فرستد كه مكس به كمك هریك از آنها می‌تواند از خطراتی رهایی یافته و به نتایج هنگفتی دست یابد... **پیش به سوی كوه اسرارآمیز فیلم سینمایی پیش به سوی كوه اسرارآمیز محصول سال 2009 آمریكاست و به كارگردانی اندی فیكمن ساخته شده است. جك برونو یك راننده تاكسی است كه مسافران را به همایش بشقاب های پرنده می‌برد. یكی از مسافران او دكتر الكس فردیمن است كه قرار است در این همایش سخنرانی درباره نظریات صحیح پیرامون اشیای پرنده ارائه كند. اتفاقاتی می‌افتد و پای موجوداتی عجیب و غریب به داستان كشیده می‌شود، آنها از سیاره ای دیگر آمده اند... **دنیای خیالی دخترم فیلم سینمایی دنیای خیالی دخترم محصول كشورهای آلمان و آمریكا در سال 2009 است. ایوان در یك شركت به عنوان مشاور سرمایه گذاری كار می‌كند و وظیفه اش مشاوره دادن به خانواده های پولداری است كه قصد سرمایه گذاری دارند. ایوان از همسرش جدا شده است و صاحب دختری شش ساله به نام اولیویاست كه یك هفته در میان نزد پدرش می‌آید. اولیویا یك پتوی كوچك دارد كه وابستگی زیاد او به این پتو مایه دردسر ایوان و همسر سابقش شده است...

poriya
15/04/2010, 14:47
7 فیلم تعطیلات آخر هفته از تلویزیون پخش می‌شود.............داستان این فیلم درباره پیرمردی است که کشته می‌شود و پلیس به جستجوی عوامل این سانحه بر می‌آید. در فیلم «رودخانه مه‌آلود» لوکا باربارسچی بازی کرده و محصول سال 2005 ایتالیا است... به گزارش مهر، فیلم‌های رودخانه مه‌آلود، بهانه‌های عاشقی، بازگشت، مرگ یک ماهی، انتقام کبری، دست‌ها رو شهر و مارهای سمی تعطیلات آخر هفته از شبکه‌های مختلف سیما روی آنتن می‌روند.فیلم سینمایی "رودخانه مه‌آلود" به کارگردانی ریکاردو دونا پنجشنبه 26 فروردین‌ماه ساعت 22 از شبکه یک روی آنتن می‌رود. داستان این فیلم درباره پیرمردی است که کشته می‌شود و پلیس به جستجوی عوامل این سانحه بر می‌آید. در فیلم "رودخانه مه‌آلود" لوکا باربارسچی بازی کرده و محصول سال 2005 ایتالیا است.فیلم تلویزیونی "بهانه‌های عاشقی" جمعه 27 فروردین‌ ساعت 15:30 از شبکه یک پخش می‌شود. در این فیلم محمدرضا داودنژاد، اصغر نقی‌زاده، سیدشهزاد صفوی، رامین راستاد، مارال فرجاد، مانی کسرائیان، وحید حیدری و ... بازی کردند. داستان فیلم "بهانه‌های عاشقی" درباره سه جوان است که برای تفریح مردم آزاری می‌کنند. آنها کیف دختری به نام شقایق را می‌قاپند که از خارج به ایران آمده تا پدرش را پیدا کند و ...فیلم سینمایی "بازگشت" با بازی رابین رایت پن، گری اولد من و شون پن پنجشنبه 26 فروردین‌ماه ساعت 23:45 از شبکه دو روی آنتن می‌رود. این فیلم را پیل جوآنا سال 1990 این فیلم محصول آمریکا و انگلستان را کارگردانی کرده و داستان درباره تری مرد جوانی است که از محله خلافکاران جدا شده و به نیروی پلیس پیوسته است و ...فیلم تلویزیونی "مرگ یک ماهی" جمعه 27 فروردین‌ماه ساعت 17:30 از شبکه دو روی آنتن می‌رود. این فیلم به کارگردانی سعید شاپوری و تهیه‌کنندگی روح‌الله برادری تهیه شده و در آن مینا جعفرزاده، علی اوسیوند و ... بازی کردند و داستان درباره خانواده‌ای است که از تهران به میاندوآب نقل مکان می‌کنند. در همسایگی آنها پیرزنی تنها زندگی می‌کند و ...فیلم سینمایی "انتقام کبری" به کارگردانی ایو بوسه و با بازی ژان بن، سنتا برگر و گوردون میچل پنجشنبه 26 فروردین‌ماه ساعت 20:15 از شبکه سه پخش می‌شود. این فیلم فرانسوی درباره برادران اورلینی از روسای انجمن خانه‌سازی مارسی فرانسه است که به دست یکی از رقبای صنفی خود به قتل می‌رسند و ...فیلم سینمایی "دست‌ها روی شهر" به کارگردانی فرانچسکو رزی جمعه 27 فروردین‌ماه ساعت 20:30 از شبکه چهار پخش می‌شود. در این فیلم محصول 1963 رود استایگر و گویدو آلبرتی بازی کردند و داستان فردی است که در شهرداری ناپل نفوذ می‌کند. او نقشه گسترش شهر را به نحوی طراحی کرده است که گسترش شهر به سمت زمینه‌های او و دوستانش در شمال شهر باشد.فیلم سینمایی "مارهای سمی" به کارگردانی اندروسی ارین جمعه 27 فروردین‌ماه ساعت 13:30 از شبکه تهران روی آنتن می‌رود. در این فیلم محصول سال 2008 پیتر آبرامز، رالف آلدرمن و ... بازی کردند و داستان درباره تس پزشک سازمان بهداشت جهانی است که بعد از اتفاقاتی به کشور برمی‌گردد و ...

poriya
28/04/2010, 16:16
تلویزیون 11 فیلم سینمایی و تلویزیونی در نظر گرفته تا در روزهای پایانی هفته به روی آنتن ببرد. به گزارش خبرگزاری فارس، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی بازگشت شمشیرزن یكدست، صدای پای تردید، یك فداكاری ساده، سیاره 51، وقایع شانگهای، شكارچی آفتاب، تسویه، خورشید را دیدم، ضیافت بابت، تمساح و یاد استاد پنجشنبه و جمعه 9 و 10 اردیبهشت از شبكه‌های یك، دو، سه، چهار و تهران پخش می‌شوند. *«بازگشت شمشیر زن یكدست» فیلم سینمایی «بازگشت شمشیرزن یكدست» به كارگردانی چه چانگ پنجشنبه 9 اردیبهشت ساعت 22 شبكه یك سیما پخش می‌شود. درخلاصه داستان فیلم با بازی یو وانگ آمده: گروه شمشیرزنان شرور معروف به گروه 8 شیاطین به اجبار از همه گروه‌های شمشیرزن می‌خواهند در مسابقه‌ای با یكدیگر بجنگند و یكدیگر را در این مبارزه بكشند، آنها برادران شمشیرزن سیاه و سفید را به دنبال استاد «فانگ» شمشیرزن یكدست قهرمان فرستاده و از او نیز می‌خواهند تا در این مسابقه شركت كند اما او حاضر نیست در مسابقه شمشیرزنی حاضر شود، زیرا به همسرش قول داده است تا به زندگی آرام خود در مزرعه و به كشاورزی بپردازد. فیلم سینمایی «بازگشت شمشیرزن یكدست» محصول سال 1969هنگ كنگ است. *«صدای پای تردید» عصر روز جمعه ساعت 16 فیلم تلویزیونی «صدای پای تردید» به كارگردانی صادق پروین آشتیانی از شبكه یك سیما روی آنتن می‌رود. داستان فیلم تلویزیونی «صدای پای تردید» درباره زن و شوهری است كه با یكدیگر در زمینه‌های مختلف زندگی اختلاف نظر دارند. بگو مگوها و تنش‌های این دو به صورت فلاش بك در ضمن روایت زن در دادگاه به نمایش گذاشته شده است. چرا كه در یك شب بهاری مردی به طور تصادفی شوهر را به قتل می‌رساند. مشكوك بودن شرایط و درگیری‌های زن و شوهر موجب می‌شود زن به قتل همسرش متهم شود. سعید نیك‌پور، رزیتا غفاری، شیرین بینا، مهدی صبایی، سیدمحمد نصر، اسفندیار مهرتاش، زهره صفوی، محمد حاج حسینی، محسن درویش زاده ، آرش عبدالعظیمی و مهرزاد خلیقی در فیلم تلویزیونی «صدای پای تردید» از تولیدات سال 88 مركزسیما فیلم، به ایفای نقش پرداختند. *«یك فداكاری ساده» فیلم سینمایی «یك فداكاری ساده» به كارگردانی رابرت دل مائسترو و تهیه كنندگی جوی اسپینك پنجشنبه 9 اردیبهشت ساعت 23:45 از شبكه دو سیما پخش می‌شود. بعد از 25 سال یك پرونده قتل دوباره باز شده است. آن هم به این دلیل كه فردی برای پلیس اطلاعاتی مبنی بر بی گناهی آنی كیل فرستاده است. آنی كیل در 25 سال گذشته ادعا كرده است كه دو قتل انجام داده كه یك نفر آنها شوهرش(جف كیل) و دیگری پسر همسایه‌اشان (جایلز) است. بوید تحقیقات خود را به طور جدی پیگیری می‌كند، آنها نیز بعد از آزمایشات متوجه می‌شوند كه شواهد و مدارك نشان از بی گناهی آنی كیل دارد. ویل جانسون، ترورالیو و سوجانسون در فیلم سینمایی «یك فداكاری ساده» محصول مشترك كشور انگلستان در سال 2000 به ایفای نقش پرداختند. *«سیاره 51» فیلم سینمایی «سیاره 51» به كارگردانی جورج بلانكو و تهیه كنندگی مرسدس گارنرو جمعه 10 اردیبهشت ساعت 17:30 از شبكه دو سیما روی آنتن می‌رود. در این فیلم با بازی جاستین لانگ، جاسیكا بیل و دو آین جانسون می‌بینیم: چاك فضانوردی است كه در سیاره51 فرود می‌آید و به خیال خود برای اولین بار در یك سیاره خالی از سكنه پا گذاشته است، اما با آدم فضایی‌های سبز رنگ روبرو می‌شود كه از دست آنها فرار می‌كند، او در پایگاه فضایی آنها پنهان می‌شود كه در آنجا با لم آشنا شده و متوجه می‌شود كه فضایی‌ها با او همزبان هستند و در این سیاره اكسیژن وجود دارد، چاك از لم می‌خواهد كه او را به سفینه فضایی‌اش بازگرداند تا او بتواند به زمین بازگردد، و لم كه تازه كار پیدا كرده بود و می‌خواست با نیرا دختر مورد علاقه‌اش ازدواج كند، با شك می‌پذیرد كه به او كمك كند. فیلم سینمایی «سیاره 51» محصول سال 2009 آمریكاست. *«وقایع شانگهای» پنجشنبه شب ساعت 20:15 فیلم سینمایی «وقایع شانگهای» به كارگردانی دانی ین از شبكه سه سیما پخش خواهد شد. دكتر تانگ سان در یكی از محلات فقیر نشین شانگهای به طبابت مشغول است كه مورد علاقه مردم است. روزی گروهی گنگستر به شهر وارد می‌شوند تا با ارعاب منازل را تخریب به جای آن كازینو بسازند. دكتر علی رغم علاقه‌ای كه به خواهر رئیس گروه گنگسترها دارد با آنها وارد مبارزه می‌شود و در نهایت از تخریب منازل جلوگیری می‌كند. دانی ین، آتنا چو و چان حین پانگ در فیلم سینمایی «وقایع شانگهای» محصول سال 1998 كشور چین بازی كرده‌اند. *«شكارچی آفتاب» صبح جمعه ساعت 11:10 فیلم سینمایی «شكارچی آفتاب» از شبكه سه سیما پخش می‌شود. در این فیلم با بازی وودی هارسون، چون سدا و آن بنكرافت می‌بینیم: یك سرطان شناس مشهور و ثروتمند به نام مایكل رینولدز كه زندگی بسیار مرفهی دارد و در منزلی چند میلیون دلاری زندگی می‌كند و در كارش نیز بسیار موفق است توسط بیماری به نام براندون مون به گروگان گرفته شده و به آسایشگاهی در ناداهو می‌رود. فیلم سینمایی «شكارچی آفتاب» به كارگردانی مایكل چیمنو محصول سال 1996 آمریكاست. *«تسویه» فیلم سینمایی «تسویه» جمعه 10 اردیبهشت ساعت 23 از شبكه سه سیما روی آنتن می‌رود. داستان در مورد وین هینز مدیر عامل یك شركت است. او یك روز هنگامیكه عازم محل كارش بود توسط یك نفر ربوده می‌شود و همسرش آیلین پلیس را در جریان مفقود شدن او قرار می‌دهد. رابرت ردفورد، هلن میرن و ویلیام دافو در فیلم سینمایی «تسویه» به كارگردانی پیتر جان بروگ محصول سال 2004 كشور آمریكا ایفای نقش كرده‌اند. *«خورشید را دیدم» فیلم سینمایی «خورشید را دیدم» به كارگردانی مهسون كر میزگول محصول سال 2009 كشور تركیه، پنجشنبه 9 اردیبهشت ساعت 15:40 از شبكه چهار سیما پخش می‌شود. داستان فیلم در مورد خانواده‌ای ساكن در روستایی كوهستانی و مرزی در تركیه است كه به دلیل وقوع جنگ داخلی مجبور به ترك روستا و مهاجرت می‌شوند، عده‌ای از آنها در استانبول می‌مانند و عده‌ای به نروژ می‌روند. داوود بیگ دو پسر دارد كه یكی از آنها در یك درگیری مسلحانه كشته می‌شود. سپس داوود به همراه برادران و خانواده‌اش با دشواری‌های فراوان خود را به استانبول و سپس به نروژ می رسانند و به صورت غیرقانونی در آنجا زندگی می‌كنند. *«ضیافت بابت» فیلم سینمایی «ضیافت بابت» به كارگردانی گابریل اكسل جمعه 10 اردیبهشت ساعت20:30 در قالب برنامه «سینما 4» از شبكه چهار سیما روی آنتن می‌رود. در این فیلم با بازی استفان آئورن و بادیل كیزر می‌بینیم: در دانمارك قرن 19دو خواهر مسن و مجرد با پدر پیر خود در دهكده‌ای زندگی می‌كنند. پدر آنها معلم و بزرگ اهالی روستاست و دارای احترام زیادی بین اهالی روستا است. در حالیكه هر دو خواهر موقعیت این را دارند كه به خواستگاران خود جواب مثبت بدهند و روستا را ترك كرده و زندگی بهتری داشته باشند ولی تصمیم گرفته‌اند كه كنار پدر پیر خود باشند و به او و اهالی روستا خدمت كنند. فیلم سینمایی «ضیافت بابت» محصول سال 1987دانمارك در ژانر درام ساخته شده است. *«تمساح» فیلم سینمایی «تمساح» به كارگردانی نانی مورتی محصول سال 2006 ایتالیا و فرانسه،40 دقیقه بامداد روز جمعه 10 اردیبهشت از شبكه تهران سیما پخش می‌شود. در این فیلم با بازی سیلویو اورلاندو، مارگریتا بای، مایكل پلاسیدو و الیو دی كاپیتانی آمده است: برونو بون آمو كه یك تهیه كننده سینماست، به دلیل عدم استقبال عمومی از فیلم آخرش «پره‌ها» به ورشكستگی نزدیك شده و به میزان زیادی به بانك مقروض است. از سوی دیگر او در زندگی خانوادگی‌اش نیز فردی شكست خورده است، چرا كه همسرش پائولا كه در یك گروه كُر كار می‌كند، قصد دارد از او جدا شود و برونو و پائولا تصمیم گرفته‌اند مدتی از هم جدا زندگی كنند. در یكی از شب‌های نمایش خصوصی فیلم «پره‌ها»، زنی به نام ترزا مانترو كه یك فیلمساز تازه كار است، یك فیلم نامه به برونو می‌دهد و از او می‌خواهد كه آن را مطالعه كند. *«یاد استاد» فیلم تلویزیونی «یاد استاد» به كارگردانی علی توكل‌نیا و تهیه كنندگی حسن توكل‌نیا جمعه 10 اردیبهشت ساعت13:30 از شبكه تهران سیما پخش می‌شود. داستان در مورد آقای آذرمهر مجری یكی از برنامه‌های زنده تلویزیونی است. او از طریق یك تماس تلفنی از جانب همسر استاد روزبهان(معلم سابقش) به بیماری استاد پی می‌برد و پس از گذشت سال‌ها بی‌خبری به سراغ او می‌رود. روزبهان كه در جنگ شیمیایی شده، اكنون در بستر بیماری است و پزشكان امیدی به بهبود و زنده ماندن او ندارند. منوچهر والی‌زاده، آرش تاج، افسانه ناصر، هومن حاجی عبداللهی، معصومه آقاجانی، صفا آقاجانی، مختار صاعقی و فرحناز منافی ظاهر در فیلم تلویزیونی «یاد استاد» از تولیدات سال 1388 بازی كرده‌اند.

استاد
03/06/2010, 10:37
89/3/13
فیلم‌های «پیچ تند»، «کیلومتر 14»، «برکت»، «دیواره شمالی»، «جهان»، «آینه‌ای در غبار»، «میهمان حبیب خداست» و ... تعطیلات پایان هفته و روز شنبه 15 خردادماه از شبکه‌های مختلف سیما روی آنتن می‌رود.

به گزارش مهر فیلم تلویزیونی «پیچ تند» جمعه 14 خردادماه ساعت هفت و نیم صبح از شبکه یک پخش می‌شود. این فیلم به کارگردانی نادر مقدس و تهیه‌کنندگی محمد ناجی تهیه شده و در آن شهروز ابراهیمی و فرشته سرابندی بازی کردند و داستان درباره زن و شوهر جوانی است که به نظر خودشان به انتهای زندگی رسیده‌اند. تا اینکه در جاده شمال دچار سانحه تصادف می‌شوند و ...

قسمت اول فیلم «کیلومتر 14» جمعه 14 خردادماه ساعت 16 از شبکه یک روی آنتن می‌رود. این فیلم به کارگردانی جواد افشار و تهیه‌کنندگی بهادر اسدی تهیه شده و در آن کامبیز دیرباز، مریم کاویانی، حسین سحرخیز و آتش تقی‌پور بازی کردند. داستان این فیلم درباره جوانی سرخورده است که به خاطر پشیمانی از خلاف‌های گذشته‌اش به همراه دایی پیر خود به مرقد امام (ره) می‌رود و ...

قسمت دوم فیلم «کیلومتر 14» به کارگردانی آرش قادری و تهیه‌کنندگی بهادر اسدی شنبه 15 خرداد ماه ساعت هفت و نیم صبح از شبکه یک پخش می‌شود. در این فیلم کامبیز دیرباز و اصغر تقی‌زاده بازی می‌کنند و داستان درباره داود است که یک سال پیش با اصغر آرپی جی جانباز دفاع مقدس آشنا شده و تحت تاثیر رفتار او از کار خلاف دست کشیده است و ...

فیلم تلویزیونی «برکت» به کارگردانی رضا ابوفاضلی و تهیه‌کنندگی مهدی بشکوفه شنبه 15 خردادماه ساعت 16 از شبکه یک روی آنتن می‌رود. در این فیلم پروانه معصومی، جعفر دهقان، افشین نخعی و پرستو صالحی بازی کرده و داستان درباره خاتون است که طی یک سفر ماجراهایی برای او پیش می‌آید.

فیلم سینمایی «دیواره شمالی» به کارگردانی فیلیپ استولزل پنجشنبه 13 خردادماه ساعت 23:30 از شبکه دو پخش می‌شود. در این فیلم ینو فورمان، فلوریان لوکاس و جوآنا وکالک بازی کردند. داستان این فیلم درباره دو صخره‌نورد آلمانی است که تخصص ویژه‌ای در زمینه کوه‌نوردی دارند و ...

فیلم سینمایی «جهان» جمعه 14 خردادماه ساعت 17:30 از شبکه دو پخش می‌شود. این فیلم به کارگردانی دیه گوفاندوس محصول سال 2007 اسپانیا است و داستان درباره زندگی چند نفر در نقاط مختلف دنیاست که به نوعی ارتباط با یکدیگر پیدا می‌کنند و ...

فیلم «آینه‌ای در غبار» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی ایمان افشاریان شنبه 15 خردادماه ساعت 17:30 از شبکه دو روی آنتن می‌رود. در این فیلم حبیب دهقان‌نسب، امیررضا دلاوری و افشین کتانچی بازی کردند و داستان درباره مهرداد و پرهام است که دستگاهی را اختراع می‌کنند که به وسیله آن می‌توانند صداهای مانده در فضا را بازشنوی کنند و ...

فیلم تلویزیونی «میهمان حبیب خداست» به کارگردانی حسین قاسمی‌جامی و تهیه‌کنندگی حسن فرحی پنجشنبه 13 خردادماه ساعت 20 از شبکه سه پخش می‌شود. در این فیلم محرم زینال‌زاده، آتش تقی‌پور، کیوان محمودنژاد و مرتضی ضرابی بازی کردند و داستان ماجرای یک روز از زندگی یک پیرمرد دل زنده‌ است.

فیلم «تی تی مان» جمعه 14 خرداد ساعت 23:30 به کارگردانی حسین علی فلاح لیالستانی و تهیه‌کنندگی علی صدیقی از شبکه سه روی آنتن می‌رود. در این فیلم رحیم نوروزی، بهنام کلامی، مرضیه گوهری، نرجس بدرطالعی و ... بازی کردند. داستان این فیلم درباره دختر جوانی است که در یکی از یکی از روستاهای شمال زندگی می‌کند. او خانواده خودش را از دست می‌دهد و بزرگان روستا سعی می‌کنند مشکلات او را حل کنند.

فیلم «وسوسه» شنبه 15 خرداد ساعت 11 به کارگردانی بهروز طاهری و تهیه‌کنندگی محسن منشی‌‌زاده شنبه 15 خردادماه از شبکه سه پخش می‌شود. در این فیلم رضا آشتیانی، عباس فکری، شراره رخام، اکبر وارث، بهار ارجمند و ... بازی می‌کنند و داستان درباره پدر و دختری است که در یک کارگاه تولید میز و صندلی مشغول هستند و ...

فیلم تلویزیونی «دیگر تنها نیستیم» به کارگردانی محمدعلی طالبی و تهیه‌کنندگی محمد خزایی جمعه 14 خرداد ماه ساعت 20:30 از شبکه چهار پخش می‌شود. در این فیلم اکبر زنجانپور، معصومه حسنی و ... بازی کردند و داستان درباره پیرمردی است که پس از سال‌ها کار در رستوران بیکار می‌شود و ...

فیلم سینمایی «کونیمادا» به کارگردانی جیلو پونته کورو شنبه 15 خردادماه ساعت 20:30 از شبکه چهار روی آنتن می‌رود. در این فیلم مارلون براندو، نورمن هیل و ... بازی کردند و داستان در قرن نوزدهم می‌گذرد که یک سیاستمدار برای رفع انحصار شکر توسط پرتغالی‌ها به یکی از جزایر دریای کارائیب اعزام شده و ....

فیلم تلویزیونی «ذبیح» به کارگردانی حسین سحرخیز و تهیه‌کنندگی بهادر اسدی جمعه 14 خردادماه ساعت 14:30 از شبکه تهران روی آنتن می‌رود. در این فیلم جهانگیر الماسی، محمود عزیزی، بهرام ابراهیمی، الیزابت امینی و ... بازی می‌کنند و داستان درباره فردی است که پس از 30 سال به ایران برگشته و ...


فیلم تلویزیونی «فصل آخر» به کارگردانی اسماعیل فلاح‌پور و تهیه‌کنندگی امیرحسین شریفی شنبه 15 خرداد ساعت 14:30 از شبکه تهران پخش می‌شود. در این فیلم هوشنگ توکلی، فقیهه سلطانی، فرحناز منافعی‌ظاهر و ... بازی کردند و داستان درباره دختری است که بعد از مطالعه یکی از کتاب‌های پدرش با اتفاقات تکان‌دهنده‌ای رو به رو می‌شود.

shabe_mahtabi
16/07/2010, 09:39
در روزهای پنجشنبه و جمعه این هفته فیلم‌های سینمایی متنوعی از شبکه‌های مختلف تلویزیون پخش خواهد شد.
فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی "انتقام از لیدرز"، "بوی خاک، عطرگلاب"، "نیمکت گرم کن‌ها"، "سه کاراگاه در قصر وحشت"، "رفیق بد"، "بدو بدو"، "بکش جانگو"، "لاکی لوچیانو"، "ماشین باهوش"، "مارهای آناکانادا4" و "فراموش شده" پنجشنبه و جمعه 24 و 25 تیرماه از شبکه‌های یک، دو، سه، چهار، تهران و سیمای استان‌ها پخش می‌شود.

فیلم سینمایی "انتقام از لیدرز" به کارگردانی تام موپر پنجشنبه 24 تیرماه ساعت 22:15 ازشبکه یک سیما پخش می‌شود.

فیلم سینمایی "انتقام از لیدرز" محصول سال 2009 كشور انگلیس است .

===

فیلم تلویزیونی "بوی خاک،عطرگلاب" به کارگردانی فلورا سام و تهیه کنندگی مجید اوجی جمعه 25 تیر ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

سعید پورصمیمی، پروانه‌معصومی، مصطفی طاری، سمیراسیاح و مهدی‌صبایی، ‌در فیلم تلویزیونی "بوی‌خاک، عطرگلاب" محصول‌ امسال گروه فیلم‌‌های تلویزیونی ‌شبکه اول بازی کرده‌اند.

===

فیلم سینمایی "نیمکت گرم کن ها" به کارگردانی دنیس دوگان پنجشنبه 24 تیرماه ساعت 23:30 ازشبکه دو سیما روی آنتن می‌رود.

دیوید اسپاد و جان هیدر در این فیلم كه محصول سال 2006 کشور آمریکا ایفای نقش کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی "سه کارآگاه در قصر وحشت" به کارگردانی فلورین بکسمیر، جمعه 25 تیرماه ساعت 17:30 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

===

فیلم تلویزیونی "رفیق بد" به کارگردانی عباس احمدی مطلق و با بازی ایرج طهماسب، حمید جبلی و هما روستا پنجشنبه 24 تیرماه ساعت 20:15 ازشبکه سه سیما پخش می‌شود.

===

فیلم سینمایی "بدو بدو" به کارگردانی پریاد دارشان جمعه 25 تیرماه ساعت 11:30 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

این فیلم محصول سال 2006 کشور هند است .

===

فیلم سینمایی "بکش جانگو" به کارگردانی جیلو کوئستی، پنجشنبه 24 تیر ساعت 15:40 ازشبکه چهار سیما پخش می‌شود.

این فیلم محصول سال 1967 کشورایتالیا است .

===

فیلم سینمایی "لاکی لوچیانو" محصول سال 1973 کشورهای ایتالیا، آمریکا و فرانسه، جمعه 25 تیر ساعت 20:45 درقالب برنامه «سینما 4» ازشبکه چهار سیما پخش می‌شود.

فیلم سینمایی "لاکی لوچیانو" به کارگردانی فرانچسکو رزی در ژانر درام ساخته شده است.

===

فیلم سینمایی "ماشین باهوش" 40 دقیقه بامداد روز جمعه با بازی وینی جونز، دیوید کلی، دیوید همینگز و رالف براون از شبکه تهران روی آنتن می‌رود.

این فیلم محصول سال 2001 انگلیس است.

===

فیلم سینمایی "مارهای آناکانادا4" جمعه 25 تیر ساعت 13:30 از شبکه تهران پخش خواهد شد.

این فیلم محصول سال 2009کشورهای رومانی و آمریکا است .

===

فیلم تلویزیونی "فراموش شده" به کارگردانی اکبر منصورفلاح جمعه 25 تیرماه ساعت 14 از سیمای استان‌ها روی آنتن می‌رود.

با تشکر فریبا
[Only registered and activated users can see links]

استاد
14/10/2010, 10:26
89/7/22

در روزهای پایانی هفته فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی گوناگونی از شبکه‌های مختلف سیما پخش خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی سیما، فیلم‌های سینمایی وتلویزیونی «حبیب»، «چیزی شبیه معجزه»، «جنگجویان رودخانه وحشی»، «پسر کارگردان»، «بوسه بر خاک»، «سرزمین خورشید»، «بازگشت خطرناک»، «ضربه سخت»، «بازگشت پسرها»، «دو و بیست و دو» و «مبارزه با نیزه هشت سر» پنجشنبه و جمعه 22و23 مهرماه ازشبکه‌های یک، دو، سه، چهار، تهران و سیمای استان‌ها پخش می‌شود.


شبکه یک

فیلم تلویزیونی «حبیب» به کارگردانی داریوش یاری و تهیه کنندگی بهروز مفید پنجشنبه 22 مهرماه ساعت 22 ازشبکه یک سیما پخش می‌شود.

داستان فیلم تلویزیونی«حبیب» درمورد جوان فقیری به نام حبیب است که برای رسیدن به ثروت بیشتر به کار قاچاق روی می‌آورد. او دستگیرشده و به زندان می‌افتد و به اعدام محکوم می‌شود. در زندان حبیب پی می‌برد که قانونی وجود دارد که اگرموفق به حفظ قرآن شود، می‌تواند از طناب دار بگریزد. او شروع به یادگیری قرآن می‌کند.

حمید فرخ نژاد، آشا محرابی، توران مهرزاد، مهدی فقیه و امید روحانی درفیلم تلویزیونی «حبیب» محصول مرکزسیما فیلم بازی کرده‌اند.

*********************
فیلم تلویزیونی «چیزی شبیه معجزه» به کارگردانی حسین برزیده و تهیه کنندگی امیرعباس کنی از تولیدات مرکز سیما فیلم جمعه 23مهرماه ساعت 16 ازشبکه یک سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی احمد نجفی، شهرام پوراسد، مهسا کرامتی و سحر زکریا آمده: دریک آپارتمان سه خانواده زندگی می‌کنند؛ یک پیرمرد به نام «مصطفی» که سرطان تمام وجودش را فراگرفته و همسر و دخترش سالها او را ترک کرده‌اند و خارج از کشورند و حالا او روزهای پایانی زندگی اش را درحالیکه عذاب وجدان بزرگی دارد می‌گذراند؛ زیرا سالها قبل او با پسرنوجوانی تصادف کرده است و فرارمی کند، اما هیچگاه جرات این را نداشته که حقیقت را به آن پسر (احمد) بگوید و تنها خواسته به طورغیرمستقیم به او کمک مادی کند و این درحالی است که سرنوشت احمد را به کل تغییر داده است و درنهایت قبل از آنکه با آرامش بمیرد، احمد را راضی می‌کند تا او را ببخشد.

خانواده دیگر زوج جوانی‌اند که زن، مجری برنامه کودک است و به تازگی باردار شده است، اما در حالیکه زمان دنیا آمدن بچه فرا می‌رسد متوجه می‌شود به علت بیماری ای که دارد این زایمان برایش خطرناک است و ممکن است زمان تولد بچه، زن جان خود را از دست بدهد ولی در زمان مقرر، هم مادر وهم بچه هر دو سالم می‌مانند.

خانواده بعدی زوج جوان دیگری است. زن دوست دارد بچه‌دار شوند اما مرد به علت کار فراوان و بی توجهی به مسایل معنوی زندگی غافل از گذشت زمان است، ولی پس از یک سانحه تصادف نظر او نسبت به دنیای اطرافش تغییر کرده و تصمیم می‌گیرد اشتباهتش را در زندگی زناشوئی جبران کند.


شبکه دو

فیلم سینمایی «جنگجویان رودخانه وحشی» با بازی دانی ین پنجشنبه 22 مهرماه ساعت 30/23 از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

درخلاصه داستان فیلم آمده: امپراتور چین اقتدار خود را از دست داده است و گروه‌های مختلف در چند منطقه برای کسب قدرت، حکومت‌های مستقلی اعلام کرده‌اند. امپراتور به همراه سپاه وفادار و دختر مبارزش تِنگ عازم نبرد می‌شوند. پس از درگیریهای فراوان، مویانگ برادر زاده امپراتور و پسر عموی تِنگ که به شدت عاشق قدرت است و دختر عموی خود را تنها رقیب خود در جانشینی امپراتورمی‌داند، با طرح ریزی توطئه‌ای از اختلافی که در سپاه امپراتور به وجود آمده استفاده می‌کند و امپراتور را به قتل می‌رساند. پس از قتل امپراتور مویانگ در صدد ازمیان برداشتن تِنگ بر می‌آید، ولی به دلیل مهارت خارق العاده تنگ درسبکهای مبارزه و شجاعت قابل تحسین او موفق نمی‌شود.

فیلم سینمایی «جنگجویان رودخانه وحشی» به کارگردانی سیوتانگ چینگ محصول سال 2008 چین‌ می‌باشد.

*****************

فیلم سینمایی «پسر کارگردان» به کارگردانی لی وویول جمعه 23 مهرماه ساعت 30/ 17 از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

داستان فیلم در مورد پسری کوچک به نام «سانگو» است که در سانحه‌ای پدر، مادر و خاله خود را از دست داده است. او تنها چیزی که از پدر خود به یادگار دارد؛ دوربین فیلم برداری 8 میلی متری او و نقاشی‌هایی است که وی بر روی دیوارهای انبارخانه‌اش کشیده است. سانگو درتلاش است تا یاد بگیرد به کمک دوربین فیلمبرداری پدرش از نقاشی‌های او فیلم برداری کند.

کیم یونگ چن و یوجی مون در فیلم سینمایی «پسرکارگردان» محصول سال 2007 کره بازی کرده‌اند.


شبکه سه

فیلم سینمایی «بوسه بر خاک» به کارگردانی احمد کاوری پنجشنبه 22 مهرماه ساعت 20 ازشبکه سه سیما پخش می‌شود.

داستان فیلم با بازی فرامرز واحد و شهرام قائدی درمورد رزمنده‌ای به نام آقا مرتضی است که در زمان جنگ به همراه برادرانش سعید و علی به جبهه رفته، طی عملیاتی برادرانش مفقود می‌شوند. بعد از جنگ مرتضی و مادرش تصمیم می‌گیرند به کربلا بروند که در مرز مهران، مرتضی به دنبال سعید و علی می‌رود.

*****************

شبکه سه روزجمعه 23مهرساعت30/ 10 فیلم سینمایی «سرزمین خورشید» به کارگردانی احمد رضا درویش را برای پخش درنظر گرفته است.

دراین فیلم با بازی خسروشکیبایی، گلچهره سجادیه، سعید پورصمیمی، محمودپاک نیت، محسن زهتاب وفخرالدین صدیق شریف می‌بینیم: با شروع جنگ بیمارستانی درخرمشهربه محاصره دشمن درمی آید و ازهوا وزمین مورد هجوم قرار می‌گیرد. مجروحان وپزشکان با یک آمبولانس و لندروربه دنبال جیپ به غنیمت گرفته شده که درآن رزمندگان برای نجات دادن سرنشینان آمبولانس و لندرورباعراقی‌ها درگیرمی شوند وبه شهادت می‌رسند. سرنشینان لندرورنیزبه اسارت گرفته می‌شوند و راه را گم می‌کنند. درمیان‌آنها راننده آمبولانس، دکترکسری، یک ناخدا، یک زن که شوهرش رئیس گمرگ خرمشهر بوده و شهید شده، تاجری که مدام به فکر تسلیم شدن و حفظ پولهایش است وی ک امدادگر به‌نام‌ هانیه ‌که‌ دو نوزاد را با خود آورده، حضور دارند. یک افسر عراقی ‌هم که در اطراف بیمارستان‌ به اسارت درآمده با آنهاست.

فیلم سینمایی «سرزمین خورشید» به تهیه کنندگی بنیاد سینمایی فارابی موفق به دریافت 6 سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن، فیلمبرداری، موسیقی، جلوه‌های ویژه، صحنه آرایی و صدابرداری، برنده جایزه ویژه هیات داوران و کاندیدای سیمرغ بلورین بهترین فیلم ازپانزدهمین جشنواره فیلم فجر 1375 شده است.


شبکه چهار

فیلم سینمایی «بازگشت خطرناک» به کارگردانی کلود سوته پنجشنبه 22 مهرماه ساعت 45/ 15 ازشبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.

در این فیلم با بازی لینوونتورا، ژان پل بلموندو و ساندارا میلو می‌بینیم: گنگسترو سارق حرفه‌ای به نام آبل قصد دارد پس از انجام آخرین سرقت خود، ایتالیا را ترک کند و به همراه همسر و دو فرزندش به فرانسه بازگردد. سرقت باموفقیت انجام می‌شود اما وقتی که ازمحل به طور کامل دورشده‌اند ناگهان توسط پلیس غافلگیر می‌شوند، بین آنها و پلیس درگیری می‌شود و همدست آبل و همسر او توسط شلیک پلیس می‌شوند، آبل که حالا خود را انتها می‌بیند، به سراغ یکی از دوستان سارق خود می‌رود و بچه‌ها را به او می‌سپارد، اما یکی از دوستان او جای اورا به پلیس لو می‌دهد، اما آبل موفق به فرار می‌شود، ولی دوباره تعقیب و گریز و آوارگی شروع می‌شود.

فیلم سینمایی «بازگشت خطرناک» محصول سال 1960 فرانسه و ایتالیا می‌باشد.

*****************

فیلم سینمایی«ضربه سخت» جمعه 23مهرماه ساعت 30 /20 درقالب «برنامه سینما 4» از شبکه چهارسیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی پل نیومن آمده: بازیکن و مربی ساده‌اندیش یک تیم ناموفق هاکی روی یخ، برای مطرح کردن تیمش دست به هرکاری می‌زند تا آنکه سرانجام به این نتیجه می‌رسد که برای دست یافتن به موفقیت باید با بازی خطا و ایجاد درگیری و دعوا تیم خود را مطرح کند. مگر اینکه به این شکل تیم را به جایی برساند.

فیلم سینمایی«ضربه‌سخت» به کارگردانی جورج روی هیلمحصول سال 1997 آمریکا است.


شبکه تهران

فیلم سینمایی «بازگشت پسرها» به کارگردانی اسکات هیکز 40 دقیقه بامداد روز جمعه 23 مهرماه از شبکه تهران پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهید دید: جو وار همسر دوم خود را از دست مي‌دهد و با پسر كوچكش تنها مي‌ماند، او براي نگهداري اين بچه با مشكلات بسياري روبه‌روست، اما راهي براي حل اين مشكلات پيدا نمي‌كند. پسر بزرگتر او در انگلستان به همراه همسر اول مرد زندگي مي‌كند. او براي زندگي به استراليا مي‌آيد و با پدرش به مشكلاتي برمي خورد. سرانجام تصميم مي‌گيرد كه دوباره نزد مادرش بازگردد، ‌اما مرد كه حل مشكلاتش را درگرو حضور پسر بزرگش در كنار برادر ناتني كوچكش مي‌بيند به آنجا رفته و با پا در مياني همسر اولش و كمك پسر كوچكش و صحبت‌هاي خود وي، سرانجام پسر بزرگش را قانع مي‌كند و هر سه نفر با هم به استراليا باز مي‌گردند.
[Only registered and activated users can see links]

فیلم سینمایی «بازگشت پسرها» با بازی کلیو اوون، اما بوس، لارا فریزر و جورج مککی

محصول کشورهای استرالیا و انگلیس در سال 2009 ساخته شده است.

****************

فیلم سینمایی «دو و بیست و دو» به کارگردانی فيليپ گزمن جمعه 23مهرماه ساعت 30 /13 از شبکه تهران سیما پخش می‌شود.

داستان در مورد گاليور مرد خلافكاري است كه در ابتداي فيلم همسرش را ترك مي‌كند، او نقشه سرقت از صندوق امانات يك هتل را مي‌كشد. او با سه نفرازدوستانش به نام‌هاي ويلي، گيل و فین نيمه شب به هتل مي‌روند و با بيهوش نمودن نگهبان، كنترل اوضاع را بدست مي‌گيرند. آنها مجبور مي‌شوند كه چند تن از مسافران را در اتاقي نگهدارند تا بتوانند به كارشان برسند.

ميك راسي، رابرت ميانو، آیرون گالاگر، جوجی ای جیمنز و ول کیلمر در فیلم سینمایی «دو و بیست و دو» محصول 2008 کانادا در ژانر جنايي و پلیسی بازی کرده‌اند.


سیمای استان‌ها

فیلم سینمایی «مبارزه با نیزه هشت سر» به کارگردانی لوکار لنگ جمعه 23 مهرماه ساعت 30/ 13 از سیمای استان‌ها پخش می‌شود.

در این فیلم خواهید دید: خانواده یانگ، سربازان معروفی در خدمت ‌حکومت دارند. بعد از اینکه یک مقام رسمی دولتی به آنها خیانت می‌کند همه افراد خانواده به جز سه پسر آنها به قتل می‌رسند. یکی ازبرادران توسط لیائو دستگیرمی‌شود. یکی ازبرادران بعد ازمرگ خانواده عقلش را از دست می‌دهد و برادر آخر لیو به معبدی می‌رود تا خشم و گذشته خود را فراموش کند. لیو بعد از اینکه می‌فهمد خواهرش دستگیرشده برای نجات او اقدام می‌کند.

فیلم سینمایی «مبارزه با نیزه هشت سر» با بازی لیلی لی، گوردون لیوچی و آچینگ چو محصول سال 1983 هنگ کنگ در ژانر حادثه‌ای ساخته شده است.